Jump to content

Και ακόμα ένας νέος...


P_a_n_o_s

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά! Αν και είμαι λίγο ανάποδος (πρώτα έκανα ερώτηση στο forum και μετά συστήνομαι :buttrock: ), ήταν μεγάλη η ανάγκη να πάρω βοήθεια ώστε να σώσω τα ψάρια-και πήρα μπόλικη :buttrock: . Λοιπόν δε νομίζω να μη φαίνεται- Παναγιώτη με λένε, ζω στη Χαλκιδική και είμαι ένας newbie noob αρχάριος στα ενυδρεία με ούτε έναν μήνα εμπειρίας, έχω ένα μακρόστενο 100λιτρο ενυδρείο με φίλτρα σφουγγάρι-υαλοβάμβακα και κεραμικά (και πιθανότατα μολυσμένο τοξικό ραδιενεργό νερό)... από ψάρια δυστυχώς αυτή τη στιγμή έχουν απομείνει δύο Oranda χρυσόψαρα και το ένα ετοιμοθάνατο...:rasp:. Αυτά πάνω κάτω... α και να ευχαριστήσω τα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν να βοηθήσουν. :bowdown:

Τα λέμε,

Panos

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και απο μένα και καλή ανάκαμψη στο ενυδρείο σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στό forum μας, και καλή συνέχεια :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Αν και είμαι λίγο ανάποδος (πρώτα έκανα ερώτηση στο forum και μετά συστήνομαι :buttrock: ), ήταν μεγάλη η ανάγκη να πάρω βοήθεια ώστε να σώσω τα ψάρια-και πήρα μπόλικη :buttrock: . Λοιπόν δε νομίζω να μη φαίνεται- Παναγιώτη με λένε, ζω στη Χαλκιδική και είμαι ένας newbie noob αρχάριος στα ενυδρεία με ούτε έναν μήνα εμπειρίας, έχω ένα μακρόστενο 100λιτρο ενυδρείο με φίλτρα σφουγγάρι-υαλοβάμβακα και κεραμικά (και πιθανότατα μολυσμένο τοξικό ραδιενεργό νερό)... από ψάρια δυστυχώς αυτή τη στιγμή έχουν απομείνει δύο Oranda χρυσόψαρα και το ένα ετοιμοθάνατο...:rasp:. Αυτά πάνω κάτω... α και να ευχαριστήσω τα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν να βοηθήσουν. :bowdown:

Τα λέμε,

Panos

Καλός ήρθες Πάνο στην παρέα μας.Εδω θα βρεις χρησιμα αθρα για να φτιαξεις το προβλημα που εχεις.Καλο ειναι να κανεις μετρησεις και να μας πεις τι τιμες εχεις.Εσυ εχεις βρει τον λογο που χανεις τα ψαρια???

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο aquazone και καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

welcome !!! και εγώ newbie είμαι ...και συνεχίζω το διάβασμα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...