Jump to content

θελω να μαθω


vike

Recommended Posts

:bowdown: ειμαι πολυ ενθουσιασμενος απο αυτα που διαβαζω.θα ηθελα να ασχολιθω με το σπορ.λεω να παρω το ριο 300 και θα ηθελα κατ αρχας να μου προτηνετε εξοπλησμο και τεστ για της μετρησεις που αναφερετε.θελω να ασχολιθω με θαλασινο νερο ειναι ποιο δυσκολο? περιπου ποσο θα μου κοστισει η συντηρηση ενος τετοιου ενυδριου.στα μαγαζια ο καθενας λεει οτι του κατεβει γι αυτο θελω να συμβουλευτω εσας που ειστε πιο εμπειροι.οτι νομιζετε χρησιμο ως πληροφορια παρακαλω γραφτε μου
Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες καταρχας στην ωεα παρεα μας... :thumbup::hysterical::hysterical:

Κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε να αιρχησεις με ενα ενυδρειο θαλασσινο και ειδικα με 300 λιτρα θαλασσινο που οχι μονο πολλλλααα λεφτα αλλα και πολη μα πολη καλη φροντιδα...Εχω ενα 130 λιτρα και εχω ηδη δωσει σε 3 μηνες 1800Ε :hysterical::hysterical:

Φαντσαου το 300!!! :hysterical:

Ολοι αρχησαν με ενα κοινονικο ή αφρικανικο βιοτοπο :thumbup: σαν και μενα :hysterical:

που θα τους δοσει εμπειρια και γνωσεις με σκοπο μεγαλυτρα ενυδρεια και καποια μερα ενα θαλασσινο... :bowdown::buttrock::buttrock::rasp:

Κατα την γνωμη μου κανε το 300 λιτρο με αφρικανικες κιχλιδες που και πολλες μπορεις να βαλεις(12-15 ψαρια) και εχουν τομερη συμπεριφορα-γεννες και χρωματαααα!!! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες καταρχας στην ωεα παρεα μας... :thumbup::hysterical::hysterical:

Κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε να αιρχησεις με ενα ενυδρειο θαλασσινο και ειδικα με 300 λιτρα θαλασσινο που οχι μονο πολλλλααα λεφτα αλλα και πολη μα πολη καλη φροντιδα...Εχω ενα 130 λιτρα και εχω ηδη δωσει σε 3 μηνες 1800Ε :hysterical::hysterical:

Φαντσαου το 300!!! :hysterical:

Ολοι αρχησαν με ενα κοινονικο ή αφρικανικο βιοτοπο :thumbup: σαν και μενα :hysterical:

που θα τους δοσει εμπειρια και γνωσεις με σκοπο μεγαλυτρα ενυδρεια και καποια μερα ενα θαλασσινο... :bowdown::buttrock::buttrock::rasp:

Κατα την γνωμη μου κανε το 300 λιτρο με αφρικανικες κιχλιδες που και πολλες μπορεις να βαλεις(12-15 ψαρια) και εχουν τομερη συμπεριφορα-γεννες και χρωματαααα!!! :rasp:

και απο εξοπλησμο τι λες ΓΙΩΡΓΟ (φυλτρα κ.τ.λ).ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

:)
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...