Jump to content

Πολλες ειδοποιησεις για ενα θεμα που παρακολουθω


delta66

Recommended Posts

Πως μπορω να κανω να μην μου ερχεται ειδοποιηση για καθε απαντηση σε ενα θεμα που παρακολουθω, αλλα μια συνολικη?

Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές ενός θέματος (αυτού που παρακολουθείς) --> παρακολούθηση και θα σου βγάλει τις ακόλουθες επιλογές:

Καμία ενημέρωση μέσω e-mail

Η επιλογή αυτή δεν θα σας αποστέλλει ενημερώσεις μέσω e-mail, αλλά θα διατηρεί το θέμα ή την κατηγορία στην οθόνη των συνδρομών σας.

Καθυστερημένη ενημέρωση e-mail

Αυτή η επιλογή θα σας ενημερώσει μόνο εάν δημιουργήθηκε ένα νέο θέμα ή απάντηση και εσείς δεν είσαστε ενεργός στο forum.

Άμεση ενημέρωση e-mail

Αυτή η επιλογή θα σας ενημερώσει αμέσως μετά την δημιουργία ενός νέου θέματος ή απάντησης, ανεξάρτητα εάν εσείς είστε ενεργός στο forum.

Hμερήσια σύνοψη μέσω e-mail

Η επιλογή αυτή θα σας αποστέλλει ημερήσια σύνοψη όλων των νέων δημοσιεύσεων και θεμάτων για την τρέχουσα ημέρα

Εβδομαδιαία σύνοψη μέσω e-mail

Η επιλογή αυτή θα σας αποστέλλει εβδομαδιαία σύνοψη όλων των νέων δημοσιεύσεων και θεμάτων για την τρέχουσα εβδομάδα

Μάλλον ενδιαφέρεσαι για την 4η επιλογή. Τσεκάρεις και είσαι έτοιμος

Link to comment
Share on other sites

Hμερήσια σύνοψη μέσω e-mail

Η επιλογή αυτή θα σας αποστέλλει ημερήσια σύνοψη όλων των νέων δημοσιεύσεων και θεμάτων για την τρέχουσα ημέρα

Μάλλον ενδιαφέρεσαι για την 4η επιλογή. Τσεκάρεις και είσαι έτοιμος

Θα το δοκιμασω αν και νομιζω οτι θα μου τα στελενει στο τελος της ημερας αλλα παλι ολα σε διαφορετικο μειλ για καθε ποστ. :)

Γι'αυτο και δεν το ειχα ρυθμισει ετσι.

Για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τζιφος.

Μου στελνει μια φορα την ημερα ενα μειλ με ανακεφαλαιωση του θεματος (ολα τα ποστ) χωρις να εχει γραφτει κατι καινουριο καν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...