Jump to content

Καλημερα σας!


charm_quark

Recommended Posts

Επιτελους γραφω! Αν και μελος εδω και καιρο, εμπαινα μονο για να διαβασω. Ηρθε η ωρα να μου δωσετε τα φωτα σας, οι δισκο - φιλοι, οποτε ειπα πρωτα να πω ενα γεια! :(

Αναμενω μεσα στον επομενο μηνα ενα ενυδρειο 350 - 400 λιτρων, στο οποιο ειπα να φιλοξενησω το ονειρο! Δισκους! Εχω ξεκινησει το διαβασμα απο βιβλια αποκλειστικα και μονο για δισκους, αλλα μετα απο μια εβδομαδα διαβασματος... εχω πελαγωσει! Τοση χημεια, ουτε στις πανελλαδικες βρε παιδια! ;)

Καποια ακρη εχω βγαλη, μετα τη σημερινη μου μελετη... (ελπιζω να μην βαλετε τεστακι) αλλα I NEED HELP παρολα αυτα! :thumbup:

Χαρηκα που σας βρηκα! :) και θα προσπαθησω να κανω μια συγκεντρωση των αποριων μου και θα επιστρεψω!

Link to comment
Share on other sites

Καλός όρισες στην όμορφη παρέα μας...καλή διαμονή και ότι χρειαστείς... :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο ΑΖ :);)

Link to comment
Share on other sites

Καλός όρισες :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους γραφω! Αν και μελος εδω και καιρο, εμπαινα μονο για να διαβασω. Ηρθε η ωρα να μου δωσετε τα φωτα σας, οι δισκο - φιλοι, οποτε ειπα πρωτα να πω ενα γεια! :bigemo_harabe_net-180:

Αναμενω μεσα στον επομενο μηνα ενα ενυδρειο 350 - 400 λιτρων, στο οποιο ειπα να φιλοξενησω το ονειρο! Δισκους! Εχω ξεκινησει το διαβασμα απο βιβλια αποκλειστικα και μονο για δισκους, αλλα μετα απο μια εβδομαδα διαβασματος... εχω πελαγωσει! Τοση χημεια, ουτε στις πανελλαδικες βρε παιδια! ;)

Καποια ακρη εχω βγαλη, μετα τη σημερινη μου μελετη... (ελπιζω να μην βαλετε τεστακι) αλλα I NEED HELP παρολα αυτα! :thumbup:

Χαρηκα που σας βρηκα! :) και θα προσπαθησω να κανω μια συγκεντρωση των αποριων μου και θα επιστρεψω!

Καλως ήρθες λοιπόν και μπράβο για την επιλογή σου να βάλεις Δίσκους!

Εγω έχω να σου πώ το εξής: ΧΑΛΑΡΑ και όλα θα γίνουν..μην πελαγώνεις :(

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στο ΑΖ!!!

Ριξε μια ματια στα ποστ ΕΔΩ και απο εκει και περα για οτι αποριες εχεις, τα ξαναλεμε! :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο όνειρο καθε ενυδριόφιλου

φιλικα

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

:) Με τετοια υποδοχη... αρχιζω να παιρνω τα πανω μου, πως οτι χρειαστω θα βρω βοηθεια!!

Να'στε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...