Jump to content

Sxoleia Gia To Neo Mou Ntekor


Recommended Posts

Καλό είναι... αλλά νομίζω οτι μπορείς και καλύτερα... :buttrock: στο λέω για να σε παροτρύνω και όχι για να σε αποθαρρύνω, ψάξε λίγο τι θα ήταν καλύτερο για τα ψάρια... περισσότερα φυτά ίσως... και μερικές κρυψώνες για να αράζουν... επίσης παίξε λίγο με την αίσθηση βάθους βάζοντας τις πέτρες σε διαφορετικά βάθη και όχι σαν τοίχο...

Αφού γουστάρεις να ασχοληθείς, προχώρα το και με άλλους πειραματισμούς και εδώ είμαστε με καλή διάθεση πάντα! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Πολύ Ομορφο είναι :buttrock: ... λιγο παραπάνω φυτά θα έβαζα εγω (στις γωνίες) ...

Ποιο ψαράκι είναι αυτο που μοιαζει με Galaher-pangasius στο ενυδρείο σου ?? εχω κ εγω 3 σαν τα 'πορτοκαλι' σου, πολύ ομορφα κ φιλικά ^_^ .

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα ... Thanks !! :buttrock:

Κάπου είδα βέβαια οτι έχεις εφαλμυρο νερο ... ενω εγω γλυκο νερο ...

Link to comment
Share on other sites

καλη προσπαθεια !!εγω στην θεση σου θα εβαζα πιο πολλα φυτα.......... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Μήν πάρεις στραβά τα ότι θα σου πώ αλλά δυστυχώς είναι η αλήθεια..........

-Τα λίτρα σου είναι πολύ λίγα για τα ψάρια που έχεις.

-Τα ψάρια που έχεις δέν ταιριάζουν μεταξύ τους.

-Τα Hexanematichthys Seemanni (όπως είναι το επιστημονικό τους όνομα) θέλουν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ υφάλμυρο νερό όσο μεγαλώνουν σε αντίθεση με τα υπόλοιπα ψάρια του ενυδρείου σου.

-Τα Heros Sp. και τα Mesonauta Sp. (άν βλέπω καλά) θέλουν ένα ενυδρείο με περισσότερα ξύλα-άμμο-φυτά από αυτά που έχεις.

-Το silver shark δέν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα ψάρια.

και τέλος το θέμα σου είναι σε άσχετη κατηγορία και μεταφέρεται στα Γενικά Γλυκού Νερού..... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που τα εγραψε αλλος πριν απο μενα.- :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που τα εγραψε αλλος πριν απο μενα.- :buttrock:

ε δεν μπορεί πάντα να γίνεσαι εσύ ο κακός! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Μήν πάρεις στραβά τα ότι θα σου πώ αλλά δυστυχώς είναι η αλήθεια..........

-Τα λίτρα σου είναι πολύ λίγα για τα ψάρια που έχεις.

-Τα ψάρια που έχεις δέν ταιριάζουν μεταξύ τους.

-Τα Hexanematichthys Seemanni (όπως είναι το επιστημονικό τους όνομα) θέλουν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ υφάλμυρο νερό όσο μεγαλώνουν σε αντίθεση με τα υπόλοιπα ψάρια του ενυδρείου σου.

-Τα Heros Sp. και τα Mesonauta Sp. (άν βλέπω καλά) θέλουν ένα ενυδρείο με περισσότερα ξύλα-άμμο-φυτά από αυτά που έχεις.

-Το silver shark δέν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα ψάρια.

και τέλος το θέμα σου είναι σε άσχετη κατηγορία και μεταφέρεται στα Γενικά Γλυκού Νερού..... :buttrock:

^_^:rasp::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...