Jump to content

το απιστευτο εγινε


Recommended Posts

κι ομως εγινε κι αυτο.τι δεν θελει ουτε να σκεφτεται οποιος εχει ενυδρειο;φυσικα το να ξεκολισει καποιο τζαμι.κι ομως ετυχε κι αυτο.ξημερωματα χθες στις εφτα ενω πινω καφε και ετοιμαζομαι για τη δουλεια ανοιγει η μια γωνια του ενυδρειου(εξαγωνο πρισματικο) και γινεται το σπιτι παραλια.ευτυχως τα ψαρια τα σωσαμε.τελος παντων.ολη μερα χθες καθαριζαμε νερα και ετοιμαζαμε το νεο μας αποκτημα.juwel rio 125.απο χθες στις εντεκα το βραδυ ξεκινησε να τρεχει το νεο μου καμαρι.ισως να μας βγει και σε καλο γιατι πλεον οι δυο δισκοι μου θα ειναι σε πολυ μεγαλυτερο σπιτι μολις στρωθει.μολις μπουν και τα ψαρια θα κατεβασω φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως συμβαινουν και τετοια δυσαρεστα,απολαυστε τωρα το νεο σας ενυδρειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το καινουριο.Το παλιο ομως,ποσο καιρο ετρεχε,το ειχες παρει καινουριο εταιρειας,η ηταν φτιαχτο;

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το καινουριο.Το παλιο ομως,ποσο καιρο ετρεχε,το ειχες παρει καινουριο εταιρειας,η ηταν φτιαχτο;

Λογικα για να ειναι εξαγωνο πρεπει να ειναι αγοραστο...

Αντε με το καλο το καινουργιο και μακρια απο ολους μας αυτες οι ατυχιες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να μην σου(μας) ξανα τυχει καμια τετοια αναποδια!!!

Μεγια το νεο σου αποκτημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το καινουριο.Το παλιο ομως,ποσο καιρο ετρεχε,το ειχες παρει καινουριο εταιρειας,η ηταν φτιαχτο;

το παλιο φιλε dias ετρεχε 9 μηνες παρα κατι μερες.αγοραστο απο μαγαζι ηταν.οχι καποιας επωνυμης εταιριας.και πανω που ολα λειτουργουσαν ρολοϊ ηρθε η καταστροφη.επαναλαμβανω ομως πως δεν πειραζει.καθε εμποδιο σε καλο.απλα ξανα υπομονη μεχρι να στρωθει το καινουργιο

Link to comment
Share on other sites

-Εγγυηση δεν "παιζει"?

Ίσως θα έπρεπε να το ψάξεις λίγο το θέμα εγγύησης, αλλά δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη...

Link to comment
Share on other sites

-Εγγυηση δεν "παιζει"?

εγγυηση φιλε δυστηχως ντεν παιζει.στο καινουριο ομως παιζει(να 'χουμε και το κεφαλι μας ησυχο

Link to comment
Share on other sites

καταρχην λυπαμαι γιαυτο που σου συνεβει...

ετσι στα καλα καθουμενα ανοιξε? περιεργο φαινεται..

τα ψαρια που ειναι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

καταρχην λυπαμαι γιαυτο που σου συνεβει...

ετσι στα καλα καθουμενα ανοιξε? περιεργο φαινεται..

τα ψαρια που ειναι τωρα?

τα ψαρια φιλε μου ειναι στο μαγαζι που πηρα το ενυδρειο.φιλουξενουμενα μεχρι να μπουν στο καινουριο τους σπιτι

Link to comment
Share on other sites

Με γεια το ενυδρειο.

Βλεπω αριστερα στο προφιλ σου "ριο125 δισκοι" .... ποσοι?

δισκοι 2 φιλε μου.σκεφτομαι και για κανενα κοπαδακι neon και δυο sae

Link to comment
Share on other sites

δισκοι 2 φιλε μου.σκεφτομαι και για κανενα κοπαδακι neon και δυο sae

Οχι νεον, δεν αντεχουν τις θερμοκρασιες των δισκων (που εχουμε συνηθως). Θα μπορουσες να βαλεις καρντιναλ για παραδειγμα, που αντεχουν πιο ψηλα. Εγω σου προτεινω ομως να το αποφυγεις. Οσο λιγοτερα ειδη εχεις με τους δισκους, τοσο πιο ευκολα θα αντιμετωπισεις με τυχον προβληματα. Θα σου προτεινα επισης να ψαχτεις σε ανσιστροειδη, που επισης αντεχουν θερμοκρασιες ακομα και πανω απο 30 C (φυσικα προεχει η συμβατοτητα απο πλευρας συνθηκων νερου). Δυστυχως το ενυδρειο σου ειναι μικρο και με μονο δυο δισκους, δεν μπορεις να τους χαρεις πραγματικα, αν και απο πλευρας λιτρων καλυπτονται.- :D

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...