Jump to content

ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ


ΤΑΣΟΣ-ΜΑΙΡΗ

Recommended Posts

ΕΧΩ ΔΥΟ ΕΝΥΔΡΕΙΑ 120ΑΡΙΑ CARREFOUR. TO ENA ME ΤΡΟΠΙΚΑ (ΤΙΓΡΑΚΙΑ , ΡΑΜΙΡΕΖΙ , ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΓΛΥΦΤΗ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ 4 ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ + ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΥΧΡΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ... ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ (ΔΟΥΛΕΙΑ) ΑΝ ΤΟΛΜΙΣΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΦΩΣ... ΧΑΝΩ ΤΑ ΨΑΡΙΑ... ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥΣ, ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΜΕΤΡΙΟ ΦΩΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ (ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ) ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Η συμβουλή είναι απλή και σίγουρη, αγοράζεις με 6 ευρώ έναν απλό χρονοδιακόπτη (ζήτα αθόρυβο :unsure: ) από ηλεκτρολογικά και ρυθμίζεις το φως να ανάβει 8-11 ώρες, επίσης αν βάλεις φυτά ή και κάποια ξύλα για κρυψώνες, θα είναι ακόμα καλύτερο για τα ψαράκια.

Link to comment
Share on other sites

Η συμβουλή είναι απλή και σίγουρη, αγοράζεις με 6 ευρώ έναν απλό χρονοδιακόπτη (ζήτα αθόρυβο :unsure: ) από ηλεκτρολογικά και ρυθμίζεις το φως να ανάβει 8-11 ώρες, επίσης αν βάλεις φυτά ή και κάποια ξύλα για κρυψώνες, θα είναι ακόμα καλύτερο για τα ψαράκια.

:bowdown::bowdown:

praktiker χρονοδιακόπτη με προγραμματα 8 ευρώ

Έγινε επεξεργασία - teodkats
Link to comment
Share on other sites

:unsure::bowdown:

praktiker χρονοδιακόπτη με προγραμματα 8 ευρώ

Ηλεκτρονικός και αθόρυβος :bowdown::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμπληρωσω οτι ηλεκτρονικους αθορυβους χρονοδιακοπτες εχει και το καρφουρ.

Δεν κανω διαφημηση απλα μηπως τους εξυπηρετει περισσπτερο αυτο απο θεμα αποστασης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...