Jump to content

Sos


titefika

Recommended Posts

καλησπέρα...ένα περίεργο πλάσμα εμφανίστηκε πάνω στο βράχο,είναι σαν να έχει τριχές και είναι σαν αστερίας,μικρό δεν θα το έλεγα...τι μπορεί να είναι?υπάρχει ένα νταμσελ ψάρι στο ενυδρείο υπάρχει φόβος από αυτό το πλάσμα που κυκλοφορεί...

post-8551-1222715679_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατα την ταπεινη μου γνωμη,με αστερια μοιαζει.Τωρα για περισσοτερες πληροφοριες,περιμενε τους θαλασσινους...... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Κατα την ταπεινη μου γνωμη,με αστερια μοιαζει.Τωρα για περισσοτερες πληροφοριες,περιμενε τους θαλασσινους...... :unsure:

είναι σίγουρα ζωντανό,ολοζώντανο το είδα που μετακινούνταν από βράχο σε βράχο υπάρχει περίπτωση να είχε ο βράχος αστερία?δεν είναι κακό αυτό για το ενυδρείο ούτε για το ψάρι ε?

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι φενεται ειναι ενας αστεριας απο οτι βλεπω :bowdown:

Δεν υπαρχει λογος φοβιας..

Και σε μενα εχει εμφανιστει ειναι τα δωρα του βραχου... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αστερια φαινετε και μαλιστα απο τους καλους!!!Για οφιορο μου κανει νομιζω κιολας γιατι δεν φαινετε καλα!Αν ειναι οφιορος να τον χαιρεσε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα οφίουρος. Κανένα πρόβλημα για το ενυδρείο σου.

Link to comment
Share on other sites

οκ ηρέμησα τώρα μου φάνηκε πολύ παράξενος...πρέπει να κάνω κάτι για να επιβιώσει?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...ένα περίεργο πλάσμα εμφανίστηκε πάνω στο βράχο,είναι σαν να έχει τριχές και είναι σαν αστερίας,μικρό δεν θα το έλεγα...τι μπορεί να είναι?υπάρχει ένα νταμσελ ψάρι στο ενυδρείο υπάρχει φόβος από αυτό το πλάσμα που κυκλοφορεί...

και να ρωτήσω κάτι...είναι 60 λίτρα το ενυδρείο έχω μέσα ένα νταμσελ blue velvet και τον οφίουρο...που προέκυψε...σκέφτομαι να βάλω ένα κλοουν κα μια γαριδούλα ή ένα σαλιγκαράκι...επίσης αλλά αργότερα μανιτάρια και κάποια μαλακά κοράλια...τι λέτε είναι εντάξει?

Link to comment
Share on other sites

οκ ηρέμησα τώρα μου φάνηκε πολύ παράξενος...πρέπει να κάνω κάτι για να επιβιώσει?

Δεν θα χρειαστεί να κάνεις κάτι ούτε να προσθέσεις επιπλέον φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

και να ρωτήσω κάτι...είναι 60 λίτρα το ενυδρείο έχω μέσα ένα νταμσελ blue velvet και τον οφίουρο...που προέκυψε...σκέφτομαι να βάλω ένα κλοουν κα μια γαριδούλα ή ένα σαλιγκαράκι...επίσης αλλά αργότερα μανιτάρια και κάποια μαλακά κοράλια...τι λέτε είναι εντάξει?

Κανένα πρόβλημα. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα. :unsure:

το νταμσελ είναι πρόβλημα?επειδή λένε ότι είναι επιθετικό...πρέπει ο κλοουν να είναι πιο μεγάλος σε μέγεθος για να συμβιώσουν με το νταμσελ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...