Jump to content

ενεργα βακτηρια


Recommended Posts

Μου εδωσαν κατι βακτηρια οπου ηταν μεσα σε ενα διαφανες υγρο.Τα βακτηρια ειναι μαυρες μπιλιες σαν χαβιαρι τα εβαλα μεσα σε μια θηκη πανω απο το βιολογικο υλικο οπως μου ειπαν ειναι καλα?τα εχει βαλει κανεις μεσα στο ενυδρειο του?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο του μπουκαλιού?? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο του μπουκαλιού?? :thumbup:

δεν εχω το πεταξα...

Link to comment
Share on other sites

To προϊόν ονομάζεται Bactinettes και είναι της Γερμανικής Εταιρείας Söll (soll web site) είναι ζωντανά βακτήρια τα οποία καλλιεργούνται από την εταιρεία συσκευάζονται μόνον κατόπιν παραγγελίας και αποστέλλονται. Θέλω να πώ ότι δεν είναι βιομηχανοποιημένη η διαδικασία και γι αυτό τηρούνται υψηλά πρότυπα.

Το προϊόν πωλείται από το Water Inn και μέχρι στιγμής έχουμε θετική ενημέρωση από τους πελάτες μας οι οποίοι είτε έστρωσαν το ενυδρείο, είτε μείωσαν νιτρικά είτε το χρησιμοποιούν σε εργασίες ρουτίνας (αλλαγή νερού, καθαρισμός φίλτρων κλπ)

post-4-1223466436_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To προϊόν ονομάζεται Bactinettes και είναι της Γερμανικής Εταιρείας Söll (soll web site) είναι ζωντανά βακτήρια τα οποία καλλιεργούνται από την εταιρεία συσκευάζονται μόνον κατόπιν παραγγελίας και αποστέλλονται. Θέλω να πώ ότι δεν είναι βιομηχανοποιημένη η διαδικασία και γι αυτό τηρούνται υψηλά πρότυπα.

Το προϊόν πωλείται από το Water Inn και μέχρι στιγμής έχουμε θετική ενημέρωση από τους πελάτες μας οι οποίοι είτε έστρωσαν το ενυδρείο, είτε μείωσαν νιτρικά είτε το χρησιμοποιούν σε εργασίες ρουτίνας (αλλαγή νερού, καθαρισμός φίλτρων κλπ)

post-4-1223466436_thumb.jpg

ευχαριστω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...