Jump to content

ευχαριστω


Recommended Posts

ενταξει ρε παιδια μην βαρατε.σας ειπα πως εχω δει ενυδρειο ελαχιστα μεγαλυτερο απο το δικο μου με δυο χρυσοψαρα κ ενα παγκασιους κ δυο ακομα ψαρια που δεν θυμαμαι κ ολα ηταν τεραστεια.

τα χρυσοψαρα (μου) δεν εχουν προβλημα σε μεγαλες θερμοκρασιες εδω και 1.5 χρονο που τα εχω στους 27 βαθμους .εν πασει περιπτωση επισης σας ειπα οσο κ να μεγαλωσουν τα παγκασιους διαθετω ενυδρειο 1000 λιτρων.παλι υπαρχει προβλημα??

ειναι πολυ μικρα ακομα κ ουτως η αλλως το μεγαλο το παγκασιους (12 εκατοστα) ζουσε εδω κ 1 χρονο σε ενα ενυδρειο 200 λιτρων μαζι με αλλα 25 τουλαχιστον ψαρια υπο αθλιες συνθηκες.

το μονο που ζητησα ηταν μια συμβουλη.αν επρεπε να ακολουθησω εξαρχης αυστηρα ολες τις οδηγιες που διαβαζα, δεν θα ειχα ουτε λεπι τωρα.

παρεπιπτοντως φιλε νικο ,βρασιδας κ πεογλου ειναι ψευδωνυμα τα οποια εμενα προσωπικα μου φανηκαν καπως πιο ενδιαφεροντα κ αστεια κ η στη φωτογραφια που υπαρχει στο προφιλ μου φοραω αποκριατικη δρακουλιστικη μασελα...οποτε μαλλον ειμαι γυναικα....

Link to comment
Share on other sites

τα χρυσοψαρα (μου) δεν εχουν προβλημα σε μεγαλες θερμοκρασιες εδω και 1.5 χρονο που τα εχω στους 27 βαθμους

αν και δεν γνωριζω αν εισαι ανδρας η γυναικα,γνωριζω ομως οτι εχεις αλλαξει τον μεταβολισμο των ψαριων σου ανεβαζωντας τοσο ψηλα τη θερμοκρασια σε ζωα κρυου νερου...

φροντισε να χαμηλωσεις τη θερμοκρασια για τα χρυσοψαρα σου,τα οποια αν μπορουσαν να μιλησουν,ΗΔΗ θα ειχαν διαμαρτυρηθει εντονα απεναντι σου.....

Link to comment
Share on other sites

Το ζητουμενο δεν ειναι αν εισαι αντρας η γυναικα,αν σε λενε Βρασιδα η peoglou( :) ),αλλα,οτι το ενυδρειο σου, οπως διαβασα και στο αλλο σου ποστ ειναι τελειως λαθος οπως σου ειπε και ο φιλος klaz αλλα και τα υπολοιπα παιδια.Γιατι λοιπον δεν κοιτας τι ειναι καλυτερο για τα λιτρα σου,απ το να ταλαιπωρεις τα ζωντανα σου;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...