Jump to content

Μικρές απορίες


Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα καταρχήν και να σας πω επειδή το έχω ξεχάσει να το αναφέρω πως...πολύ ωραία γωνίτσα έχετε φτιάξει εδώ πέρα!( για το site μιλάω). Και να ξεκινήσω τις απορίες μου ... κουράγιο σε όποιον θα απαντήσει, και τώρα και στο μέλλον γιατί εσείς και ένας κολλητός με χώσατε πολύ άγρια σάυτό το καινούργιο για εμένα sport. α.μπορώ να βάλω θαλασσινή άμμο στο ενυδρείο και αν ναι τι πρέπει να της κάνω πρίν? β.(απορίες του κολλητού) έχει ένα frontosa, 3 χρόνια τώρα και έχει μείνει στα 12cm στάσιμο, χωρίς καν καρούμπαλο.Για παρέα έχει αφρικάνικες κιχλίδες,αυλονακάρες,νιμποχρώμιδες,έναν μπάφαλο και μερικούς αστακούς μπλέ.Γιατί? γ.Οι αστακοί αυτοί τι μέγεθος γίνονται? δ. Μπορεί να ταίσει τις αφρικάνες με ζωντανά καραβιδάκια,αυτά που είναι για ψάρεμα στη θάλασσα? ε.υπάρχει καμία συνταγή για να φτιαχτούν σκουληκάκια για τροφή για τα ψάρια αυτά? ... αυτά για σήμερα... δεν παραλείπω να ευχαριστήσω τον Jim που αντέχει και μου απαντά( tnx φίλε), και τα λέμε λίαν συντόμως. tnx,tnx,tnx :D

Αααααα. και Νοζ. το ενυδρείο που θα φτιάξω θα είναι 1.50*0.45*0.55ύψος. Το φίλτρο ένα 2217. Ελπίζω να κάνει. Τι λάμπες να του βάλω? Ξαναtnx,tnx,tnx :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...