Jump to content

Eimai Neos Kai Thelw Gnwmi


Recommended Posts

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα φίλε μου, ούτως ή άλλως δεν έχω την εμπειρία ωστε να προτείνω συγκεκριμένα ψάρια.

:):P

Ουτε εγω την εχω τοση ωστε να το κανω.. :glare::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζεις έναν ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ μονομάχο???

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζεις έναν ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ μονομάχο???

Fake gio,...... Ειρωνικά σχόλια δεν επιτρέπονται

Το ποστ σου διαγράφετε

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

Fake gio,...... Ειρωνικά σχόλια δεν επιτρέπονται

Το ποστ σου διαγράφετε

Μα δεν εγραψα κατι κακο.... :buttrock::)

Ειπα οτι θα βαριετε να πηγαινει απο την μια πλευρα στην αλλη..... ο μονομαχος.......:P:glare::thumbup:

Τι στο καλο ειπα?

Έγινε επεξεργασία - fake_gio
Link to comment
Share on other sites

Και δεν μου απαντατε κιολας?

Δεν καταλαβαινω την λογικη πολλων εδω μεσα.....

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά νομίζω πως αν μπορεί να θεωρηθεί κάποιο ποστ ειρωνικό, μάλλον είναι το δικό μου, όπου βέβαια δεν το είπα ειρωνικά, αλλά χάριν πλάκας!

Από πλευράς μου ζητώ συγγνώμη αν θεωρηθεί ειρωνικό το σχόλιο μου :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά νομίζω πως αν μπορεί να θεωρηθεί κάποιο ποστ ειρωνικό, μάλλον είναι το δικό μου, όπου βέβαια δεν το είπα ειρωνικά, αλλά χάριν πλάκας!

Από πλευράς μου ζητώ συγγνώμη αν θεωρηθεί ειρωνικό το σχόλιο μου :)

Μα και οι δυο δεν ειπαμε κατι ειρωνικο......

Εσυ ειπες γα τον μονομαχο και εγω ειπα οτι θα κανει πολυ ωρα να

διασχυση το ενυδρειο.... :Pγια πλακα παντα...

Link to comment
Share on other sites

αντι για aquazone δε το μετονομαζετε warzone λεω εγω? χααχχαχαχαχαχα. πολυ χωνεστε ο ενασ στον αλλον. ρελαξ στο ιδιο πλευρο ειστε

Link to comment
Share on other sites

αντι για aquazone δε το μετονομαζετε warzone λεω εγω? χααχχαχαχαχαχα. πολυ χωνεστε ο ενασ στον αλλον. ρελαξ στο ιδιο πλευρο ειστε

Μα δεν του επιτε8ικα ουτε και εκεινος σε μενα.... :P:)

Link to comment
Share on other sites

ψιλομανουριαζετε ομωσ κ εχετε ετοιμα τα μαχαιρια να την πει ο ενασ στον αλλον. εαν ειχατε να χωρισετε ενα 1000 λιτρων ενυδρειο το νιωθω αλλλα τωρα οχι :)

Link to comment
Share on other sites

ψιλομανουριαζετε ομωσ κ εχετε ετοιμα τα μαχαιρια να την πει ο ενασ στον αλλον. εαν ειχατε να χωρισετε ενα 1000 λιτρων ενυδρειο το νιωθω αλλλα τωρα οχι :)

Μα δεν του επιτεθηκα :glare:

Πως το καταλαβες αυτο? :P

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ηρεμηστε μια βοηθεια θελω να μπορεσω να φτιαξω κατι καλο ευχαριστω που με βοηθατε αλλα μην μανουριαζετε κιολασ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να μην πΑρΕξηγηθουμε....

Δεν επιτεθηκα ουτε εκανα παρατηρηση σε καποιον..... :P

Αυτο που ειπα το ειπα στο κ.Αποστολο για πιο λογο

μου διεγραψε το ποστ..... :):glare:

Δεν μαλωσαμε μεταξυ μας.. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω εγω , γιατι οι αλλοι ξεσκιζουν τις σαρκες τους ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ.Λοιπον οταν γραφεις ενα μηνυμα λιγο πιο κατω εχει μια επιλογη ΣΥΝΝΗΜΕΝΑ ΑΡΧΕΙΑ απο εκει την επιλεγης και εμφανιζετε στο μηνυμα σου!

Οσο για το ενυδρειο σου και επειδη και εγω ειμαι πρωταρης θα σου προτεινα να βαλεις ενα ζευγαρακι ΜΙΚΡΩΝ ΑΠΕΤΕΙΣΕΩΝ ψαρια ωστε να κολλισεις περισσοτερο να ψακτεις και να δεις τι πραγματικα σ'αρεσει και ωστοσο να χεραισε το ενυδρειο και να φτιαχνεις και βιολογια.

Προσεχε να ψαρια να μην αποκλειουν αλλα ψαρια για θα αναγκαστεις να τα αποχοριστεις

εκτως αν βαλεις Πιρανχας και να τα αφησεις μεσα για τροφη....και παλυ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!! :):P:glare:

Link to comment
Share on other sites

post-10061-1228081917_thumb.jpg post-10061-1228081951_thumb.jpgpost-10061-1228081970_thumb.jpg παιδια σαs εβαλα τιs φωτογραφιεs αυτεs γιατι εσεισ σιγουρα θα με βοηθησετε για το αν το βλεπετε σιγουρο λογω οτι ειναι χειροποιητο και δουλεμενο 6 μηνεs φυσικα χωρισ διαροεσ αλλα και αχρισημοποιητο 4 μηνεσ χωριs νερο μεσα αδειο εντελωs και αν κανει καλα στο σημειο που το εχω βαλει λογω οτι υπαρχει καλοριφερ διπλα απο ενα επιπλο λιγο μακρια του φυσικα αλλα δεν ξερω αν θα εχω προβλημα ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρουσσακs ακομα δεν εχω τελειωσει με το προφιλ του φυσικα να κρυψω τισ κολεσ και τετοια να φτιαξω και ενα καπακι δεν ξερω τι κατι θα κανω βεβαια θα παρω και καμια γνωμη απο εσασ φυσικα και μετα θα δουμε τι ξεκινας ειναι αρωστια ρε φιλε και αργησα να ασχοληθω μονο για ψαρεμα πηγενα τωρα τερμα εδω ζωαντανια

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρουσσακs ακομα δεν εχω τελειωσει με το προφιλ του φυσικα να κρυψω τισ κολεσ και τετοια να φτιαξω και ενα καπακι δεν ξερω τι κατι θα κανω βεβαια θα παρω και καμια γνωμη απο εσασ φυσικα και μετα θα δουμε τι ξεκινας ειναι αρωστια ρε φιλε και αργησα να ασχοληθω μονο για ψαρεμα πηγενα τωρα τερμα εδω ζωαντανια

Μια απο τα ιδια και εγω μονο ψαρεμα και κανενα ψαροντουφεκο το καλοκαιρι αλλα αλλο πραγμα το ενυδρειο ! οσο για καπακι μετρα διαστασεις και δες ψαχτο στα πετσοπαδικα , το χαμε κανε με εναν φιλο εδω και εδιναν.Με το καλοριφερ θα χεις προβλημα...ετσι νομιζω εγω τουλαχιστων.

Link to comment
Share on other sites

ισως και με το φυσικο φως, δημιουργει αλγες , καπου το ειχα διαβασει αυτο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...