Jump to content

Πρόταση φίλτρου!


Recommended Posts

Θα ήθελα να μου προτείνεται ένα καλό και έμπιστο εξωτερικό φίλτρο για το νέο μου ενυδρείο JUWEL TRIGON 350 lt στο οποίο 8α μπούνε αφρικάνες! ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Για τα λίτρα σου, ένα eheim 2215 ή 2217... ανάλογα και το πόσο φορτωμένο θα ναι και το ενυδρείο σου... Πάντως τα eheim είναι σκυλιά, λίγο βέβαια πιο ακριβά από τα άλλα, αλλά είναι εμπιστοσύνης. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής.. :)

Έγινε επεξεργασία - Astra
Link to comment
Share on other sites

Όντως πολ'υ καλά τα φίλτρα αλλά και αρκετά πιο ακριβά! ψάχνω μια καλή κια οικονομική λύση γιατι λόγω αγοράς του ενυδρείου δυσκόλεψαν λίγο τα πράγματα! :P Θέλω να δώ ποιό φίλτρο είναι κατάλληλο και μετά μάλλον θα το ψάξω για μεταχειρισμένο.... ή δεν το συνιστάτε? :)

Link to comment
Share on other sites

παρε το classic 2217 eheim που και αξιοπιστο ειναι,και την δουλεια θα σου την κανει με τον καλυτερο τροπο και ειναι και σχετικα φτηνο για 1000ltrs/h.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου προτείνεται ένα καλό και έμπιστο εξωτερικό φίλτρο για το νέο μου ενυδρείο JUWEL TRIGON 350 lt στο οποίο 8α μπούνε αφρικάνες! ευχαριστώ προκαταβολικά! :rolleyes:

Εφ οσον λες οτι θα βαλεις αφρικανες,το 2215 δεν θα σε καλυψει.Με ενα 2217 θα εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρεί ένα Eheim 2028 μεταχειρισμένο με τα υλικά του κομπλέ στην τιμή των 140 ευρώ από έναν φίλο αλλά απο Βέροια! Συμφέρει να το βάλω αυτό έστω και μεταχειρισμένο αντί του 2027 καινούργιου?

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρεί ένα Eheim 2028 μεταχειρισμένο με τα υλικά του κομπλέ στην τιμή των 140 ευρώ από έναν φίλο αλλά απο Βέροια! Συμφέρει να το βάλω αυτό έστω και μεταχειρισμένο αντί του 2217 καινούργιου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...