Jump to content

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!


nervas

Recommended Posts

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά σε όλους!!

Βρήκα το θάρρος να κάνω την εισαγωγή μου ενεργά στο forum τις μέρες των εορτών αν και έχω καιρό που γράφτηκα :thumbup:

Έχω εμπειρία 2 δεκαετίες σε ενυδρεία γλυκού νερού από τότε που ήμουν 12 ετών, εδώ και ένα χρόνο πήρα την απόφαση να ασχοληθώ με τα αλάτια το οποίο ήταν και μια από τις προτεραιότητες μου.

Έτσι τον Φεβρουάριο ξεκίνησα σιγά σιγά την αγορά υλικών και μηχανημάτων για το στήσιμο, με την βοήθεια φίλου κατά τον Μάιο γνώρισα και την δυνατότητα που δίνει το internet μέσω των forum να ενώνει ανθρώπους με κοινούς σκοπούς τους οποίους τους εκπαιδεύει και τους κατευθύνει σωστά μεταδίδοντας τις εμπειρίες ετών :thumbup: .

Το reef μου ξεκίνησε όπως των περισσότερων πιστεύω με λίγα μαλακά στην αρχή και στην συνέχεια αλλαγή σε σκληρά, είναι 120 λίτρα(προς το παρόν :D ) και βρίσκετε προς το παρόν στο γραφείο μου αλλά θα μετακομίσει σύντομα στο σπίτι σε περισσότερα λίτρα, δεν έχει sub (θα αποκτήσει).

Για περισσότερα θα ανοίξω θέμα με εκτενή αναφορά της πορείας μου σε κατηγορία που θα ήθελα να με κατευθύνεται για να μην κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Γιώργο , χρόνια πολλά!!!

μπορείς να μας πεις τα σχέδια σου για το μεγάλο που ετοιμάζεις στο σπίτι και όσο μπορούμε θα σε βοηθήσουμε

καλή συνέχεια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες στην παρεα!

Περιμενουμε τα νεα σου!

Ριξε μια ματια στα αρθρα του aquazone, θα δεις πολλες πληροφοριες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλως ηρθες στην ενυδρειοπαρεα μας ,χρονια πολλα και καλη χρονια..!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...