Jump to content

Recommended Posts

εχεισ δικιο κ το σεβομαι. απλα χωρις να θελω να δικαιολογηθω θα τονισω πως ειχα την καθοδηγηση του εμπορου με τις διαβεβαιωσεις του. δεν εκανα του κεφαλιου μου. φταιω ομως π δε το ψαξα καλυτερα το ολο θεμα. απο αυριο κιολα διωχνω τους μικρου μ φιλουσ κ στηνω το ενυδρειο απο την αρχη

:thumbup:

Φίλε PouLawTreLLa

Άνοιξε ένα νέο θέμα όπου νομίζεις καλύτερα και ποιο σωστά ανάλογα με αυτό που θέλεις .

Προς όλους .

Εδώ οι δημοσιεύσεις που έχουν ξεφύγει από το τίτλο του θέματος και της αρχικής δημοσίευσης θα διαγραφούν σε κάποια στιγμή ή δεν ξέρω θα προσπαθήσω να τις μεταφέρω και να τις κάνω νέο θέμα κάπου αλλού , θέλει όμως πολύ χρόνο αυτό για να γίνει .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχεισ δικιο κ το σεβομαι. απλα χωρις να θελω να δικαιολογηθω θα τονισω πως ειχα την καθοδηγηση του εμπορου με τις διαβεβαιωσεις του. δεν εκανα του κεφαλιου μου. φταιω ομως π δε το ψαξα καλυτερα το ολο θεμα. απο αυριο κιολα διωχνω τους μικρου μ φιλουσ κ στηνω το ενυδρειο απο την αρχη

Φίλε μου πραγματικά χαίρομαι που αντιμετωπίζεις την όλη κατάσταση με αυτόν τον τρόπο :thumbup: Είσαι σωστός. Πολλοί στην θέση σου θα είχαν παρεξηγηθεί...

Όπως σου είπε ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ανοιξε καινουργιο θέμα με της αποροίες σου και είμαι βέβαιος πως όλα θα πάνε καλά, αφού είναι φανερό πως τα αγαπάς τα ψαράκια σου. Κρίμα για το δισκάκι...

Καλή αρχή :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...