Jump to content

2-3 ερωτησεις


Recommended Posts

Την καλύτερη δυνατή επιλογή θα την κάνεις ψάχνοντας μόνος σου το όλο θέμα. Βρες τα manual του κάθε φίλτρου στο internet, δες τιμές και σύγκρινε.

Εγώ θα έλεγα πως η αναλογία τιμή/προσφοράς φίλτρου είναι κάπως καλύτερη στο 2217. Αλλά βάση των δικών μου κριτηρίων... Δηλαδή ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΓΚΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την καλύτερη δυνατή επιλογή θα την κάνεις ψάχνοντας μόνος σου το όλο θέμα. Βρες τα manual του κάθε φίλτρου στο internet, δες τιμές και σύγκρινε.

Εγώ θα έλεγα πως η αναλογία τιμή/προσφοράς φίλτρου είναι κάπως καλύτερη στο 2217. Αλλά βάση των δικών μου κριτηρίων... Δηλαδή ΚΑΘΑΡΟΣ ΟΓΚΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ!

δεν με βοηθας στορμ δηλαδη με βοηθας αλλα με δυσκολευεις λιγο.δεν ξερω γιατι αλλα κατι μου λεει το ecco-pro 300 - 2036 ειπες κιολας οτι χρισιμοποιεις τα προφεσιοναλ και εισαι πολυ ευχαριστημενος.συγνωμη αν επιμενω και σε ζαλιζω.

το 2217 που προτεινεις ανν παρω αργοτερα ενα ενυδρειο μεγαλητερο μεχρι ποσο μπορω για να βαλω το 2217.

πες μου λιγο τα καλα-κακα των 2 φιλτρων αν εχεις χρονο το 2217 και το ecco-προ poy αναφερω πιο πανω.οχι θεμα χρηματων αλλα αλλα χαρακτηριστικα .καλητερη δουλεια ποιο καλητερο? πιο χρησιμο ?και αλλα. σε υπερευχαριστω πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Ο stormtrooper δουλεύει τη σειρά pro, όχι ecco pro γιαυτό δεν σου απάντησε. Και τα 2 είναι πολύ καλά φίλτρα. Γνώμη μου ότι στα ecco pro πληρώνεις λίγα παραπάνω γιατί και καλά είναι τα νέα μοντέλα. Εγώ το 2217 θα έπαιρνα.

Απο εκεί και πέρα οι υπόλοιπες απορίες σου θα λυθούν ρίχνοντας μια ματιά στα χαρακτηριστικά των φίλτρων. Κανείς δεν τα ξέρει απέξω, οπότε μην ζητάς να σου τα πει κάποιος εδώ. Θέλει ψάξιμο από την πλευρά σου.

Link to comment
Share on other sites

Αναμεσα στα Eco και τα Classic προτιμησε τα δευτερα. Μην περιμενεις απαντησεις σε ολα. Πρεπει και εσυ να το ψαχνεις λιγο.-

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...