Jump to content

Ενα Μεγαλο Ευχαριστω...


Recommended Posts

Μετα απο καιρο οφειλω ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω παιδια σε ολους εσας που με βοηθησατε να κανω το παιδικο μου ονειρο πραγματικοτητα... :thumbup:

Χωρις υπερβολες αν δεν ειχα γραφτει σε αυτο το φορουμ σιγουρα μεχρι σημερα θα ειχα παρατησει το ενυδρειο... :D

Ευχαριστω λοιπον ολα τα παιδια που εδειξαν υπομονη με τις ηλιθιες ερωτησεις μου :thumbup: και σημερα χαιρομαι το μικρο μου τερατακι... :D

Ιδιαιτερα Ευχαριστω τους:

Stormtrooper

Zorba The Freak

viciouscircle

Andreas301

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Dias

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Χρηστος

klaz

delta66

Alex SKG

discus fan

stratos

σιγουρα καποιον ξεχασα... :gun:

Να στε καλα ολοι σας! :(:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

EU 505 222654 221458

Αριθμός τραπέζης.... Ότι έχεις ευχαρίστηση από 500 ευρώ και πάνω :hysterical:

Σοβαρέψουυυυυυυ! Να δεις εγώ πόσα έμαθα από τις "ηλίθιες" ερωτήσεις σου!!! :(

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δειχνει το ποσο καλος ανθρωπος εισαι!μπραβο σου για την κινηση αυτη! :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δειχνει το ποσο καλος ανθρωπος εισαι!μπραβο σου για την κινηση αυτη! :hysterical:

Ευχαριστώ πολύ :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν ΗΛΙΘΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ....

Και ξερεις το ρωτοντας πας στην πολη;

Αυτο ακριβως εχουμε κανει καποια στιγμη στη ζωη μας ολοι γιατι κανεις δεν γεννηθηκε φωτινος παντογνωστης

Link to comment
Share on other sites

τριανταφυλλε,δεν χρειαζονται ευχαριστηρια.

το ευχαριστω για ολους εμας τους ''τρελλαμενους'' ειναι να βλεπουμε γυρω μας φυσικα καλοφτιαγμενα ενυδρεια με χαμογελαστους χομπιστες,και οχι απογοητευμενους ιδιοκτητες ενυδρειων με παρατημενες αδειες γυαλες στις αποθηκες...

γιαυτον τον σημαντικο λογο δημιουργηθηκε και το αγαπημενο μας ΑΖ.

η μαθηση δεν τελειωνει ποτε... :(

Link to comment
Share on other sites

Το ευχαριστώ να το δήξεις έμπρακτα με το να εμφανιστής στην επόμενη συνάντηση στην Θεσσαλονίκη :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζονται ευχαριστω.Ειμαστε εδω για να μοιραστουμε γνωσεις και εμπειριες,αλλα και για να μαθουμε απο τους παλιοτερους.Και προπαντων μοιραζομαστε την τρελλα μας ρε αδερφε.Παληκαρι μου να'σαι παντα καλα και να χαιρεσαι τα ζωντανα σου. :(

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες σκεφτομαι αν ειχα μεινει στα λογια του πετ-σοπα που θα ειμασταν τωρα... πω πω πωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Βρε πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός...έκλεισα ένα χρόνο εδώ μέσα κιόλας! :blink:

...ένας χρόνος γεμάτος διάβασμα, γνωριμία με τα ψάρια και φιλία με τους "μουρλούς" του είδους! ;)

ένας χρόνος "ρολόι" για μένα και το ενυδρείο μου! (φτου-φτου)...

ένας χρόνος που ελπίζω να γίνει και 2 και 3 και 15 και 25 χρόνια...

ένας χρόνος "εμπειρίας" στην πλάτη μου και συνεχίζουμε...

...ένα μεγάλο ευχαριστώ σε εσάς παιδιά!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα πρωτη φορα!!!!! :blink: Να εισαι καλα και να χαιρεσαι τα ψαρια σου. :(

Εγω δεν θεωρω παντως οτι εχω προσφερει κατι για το οποιο χρειαζεται να μου πεις ευχαριστω.- ;)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα πρωτη φορα!!!!! :blink: Να εισαι καλα και να χαιρεσαι τα ψαρια σου. :(

Εγω δεν θεωρω παντως οτι εχω προσφερει κατι για το οποιο χρειαζεται να μου πεις ευχαριστω.- :(

Για να το λεει καπου θα συνεισφερες και συ. Θα καταφερε μαλλον να λυσει καποιους γριφους σου..... ;):(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα περιμένω κατάθεση!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

EU 505 222654 221458

Αριθμός τραπέζης.... Ότι έχεις ευχαρίστηση από 500 ευρώ και πάνω ;)

Σοβαρέψουυυυυυυ! Να δεις εγώ πόσα έμαθα από τις "ηλίθιες" ερωτήσεις σου!!! :blink:

Ριξε και συ την τιμη μηπως και δεις κινηση........

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω με τη σειρα μου θα πω σε εσενα ενα μεγαλο ευχαριστω για τις πληροφοριες και στο δημοσια αλλα και στα πμ που μου εδωσες!!! :blink:

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Τριαντάφυλλε το να είσαι σεμνός και ταπεινός είναι η εμπειρία που μαζεύεται πιό δύσκολα απο όλες :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Τριαντάφυλλε το να είσαι σεμνός και ταπεινός είναι η εμπειρία που μαζεύεται πιό δύσκολα απο όλες ;)

Αυτό είναι σπόντα για τα πολιτικά του πιστεύω??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι σπόντα για τα πολιτικά του πιστεύω??? :blink:

Δέν ξέρω εάν έχει και στα πολιτικά του πιστεύω την ίδια ρότα ;) πάντος δέν είναι σπόντα...όμως βλέπω έναν άνθρωπο που δέν ντρέπεται ή μάλλον που έχει τα ''............'' να δώσει αξία σε μία λέξη που βγαίνει πλέον απο το στόμα πολύ δύσκολα και άν βγαίνει είναι επειδή ΠΡΕΠΕΙ να βγεί...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζονται ευχαριστω.Ειμαστε εδω για να μοιραστουμε γνωσεις και εμπειριες,αλλα και για να μαθουμε απο τους παλιοτερους.Και προπαντων μοιραζομαστε την τρελλα μας ρε αδερφε.Παληκαρι μου να'σαι παντα καλα και να χαιρεσαι τα ζωντανα σου. ;)
Αυτα και εγω.

Να συμπληρωσω μονο, ευχαριστουμε για το ενυδρειο σου που κοσμει τις σελιδες του φορουμ μας. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Τριαντάφυλλε ,εύχομαι νάσαι καλά και να φτιάχνεις πάντα ωραία ενυδρεία. ;)

Φιλικά Σωκράτης :blink:

Link to comment
Share on other sites

και εγω να πω πως μερακι οσο εσυ λουλουδι λιγοι εχουν.

καλη επιτυχια και καλη συνεχεια στο υδροβιο ταξιδι σου φιλε μου. ;):blink:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...