Jump to content

Καλώς σας βρήκα !!!


moutros

Recommended Posts

Καλημέρα , καλησπέρα , γειά σας ( αναλογα με το το ώρα το διαβάζετε ) !!!

Ειμαι ακόμα "στεγνός" και θέλω να μπώ στην ενυδροπαρέα σας και να μου μεταλαμπαδεύσετε τις γνώσεις σας.

Όπως καταλάβατε θέλω την βοήθειά σας για ενα νέο ξεκίνημα ενός άσχετου με το θέμα ενυδρείο.

Θα ήθελα να μπώ κατευθείαν στα δύσκολα αφού εχω βαλεί ενα στοίχημα με τον ευατό μου για το στήσιμο ενος θαλασσινού ενυδρείου Reef με κάποια κλοουνόψαρα που λατρεύω !!

Απο προηγούμενη εμπειρία με " petting " μιας ιγκουάνα κατάλαβα οτι τα περισσότερα pet shop είναι άσχετοι και ανίδεοι επιχειρηματίες που τους ενδιαφέρει ΜΟΝΟ να διώξουν εμπόρευμα απο τις βιτρίνες.

Γι'αυτό με μια μικρή περιήγηση στο forum κατάλαβα οτι μπορώ να πάρω απαντήσεις σε πολλά θέματα πρίν απο το ξεκίνημα του ενυδρείου αλλά και συστάσεις για σωστά μαγαζιά με ανθρώπους που πραγματικά νοιάζονται για τα ζωντανά έστω και είναι ενας ζωντανός .... βραχος !!

Παρακαλώ πολύ όπως με δεχτείτε στην όμορφη υποβρύχια παρέα σας και να ανεχθείτε τις ερωτήσεις μου στο μέλλον.

Θα χαιρόμουν πολύ να γνωριζόμασταν απο κοντά .

Στις 22 του μήνα θα προσπαθήσω να έρθω στο Olympico.

Πλουτς !!!

Αααααααχχχ ! Πηρα το βάπτισμα !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην ενυδρειακή παρέα του ΑΖ!

Και καλως ήρθες στα αλάτια!

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες και από εμένα... Εισαι στο σωστό μέρος, τα παιδιά εδώ (εγω ακόμα δεν έχω επιχειρήσει θαλασσινό) θα σε βοηθήσουν ... Μονο όχι βιασύνες ... Υπομονή διάβασμα και ενημέρωνε την ομάδα όταν έχεις αμφιβολίες...

Link to comment
Share on other sites

moutros :(

Σαφώς και να έρθεις στη πίτα θα χαρουμε πολυ να σε γνωρίσουμε απο κοντά .

Προλαβαίνεις και για http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=23919

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...