Jump to content

Το πρωτο μου φυτεμενο!


PsyTrancer

Recommended Posts

Να πω τα μεγαλυτερα ευχαριστω στους πολυ εξυπηρετικους κ απιστευτους τυπους που καναμε τις τραμπες με τα ψαρια-φυτα κτλ!!!!!! Panos1990 , tags , tyfon :D:D:thumbup::gun::(:hysterical::thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο ετοιμαστηκε! χ8ες στις 4 το πρωι ξεκινησε ο κυκλος του πρωτου μου φυτεμενου!!!!

Τωρα απλα περιμενουμε να αναπτυχθουν τα φυτακια-κλαδεματα !!

που να μπουν κ ψαρια δλδ.....!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ :hysterical::D:(:thumbup: Εδω κ 2-3 μερες μου εχουν μπει στο μυαλο 4-5 red bellies......

post-5778-1234711849_thumb.jpg

post-5778-1234711871_thumb.jpg

post-5778-1234711893_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μου εχουν μπει στο μυαλο 4-5 red bellies......

καλη ιδεα!!!

δωσε μας περισσοτερες πληροφοριες για το ενυδρειο σου..

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο ετοιμαστηκε! χ8ες στις 4 το πρωι ξεκινησε ο κυκλος του πρωτου μου φυτεμενου!!!!

Τωρα απλα περιμενουμε να αναπτυχθουν τα φυτακια-κλαδεματα !!

που να μπουν κ ψαρια δλδ.....!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ :hysterical::D:(:thumbup: Εδω κ 2-3 μερες μου εχουν μπει στο μυαλο 4-5 red bellies......

Ωραιος πολυ ωραιος!! Ποσα λιτρα εναι ?Γιατι τα red belly θελουν 60-70 λιτρα το καθενα!! :D:thumbup::gun:

Έγινε επεξεργασία - piranxobios
Link to comment
Share on other sites

Μα ποιος σου εβαλε την ιδεα??? :(:hysterical::thumbup:

450 λιτρα ειναι καθαρα!

Παιδια το ειδα απο κοντα, τα σπαει!!!

Ρε φιλε Πανο, ενα μαυρο φοντο να παρεις να βαλουμε στην πλατη να δειξει πιο πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε πανο πρεπει!!!!! ειδες πριζες που βαζεις! !! ! ! ! :thumbup:

Το ενυδρειο εχει διαστασεις 1,50*50*60..

Εχει 2 εξωτερικα φιλτρα ως βιολογικα(1 σερα 400+uv) ενα κινεζικο με 6-7 λιτρα καδο (1100λιτ/ωρα) και ενα εσωτερικο (μηχανικο) της fluval 1000 λιτ/ωρα...

3 λαμπες(Τ8 ειπαμε πανο!?!?!?! [δεν θυμαμαι!])(σε λιγο θα γινουν 4) 2 arcadia original tropical lamp, 1 sylvania(δεν ξερω ποια) κ θα παρω αλλη μια της sylvania την grolux...

κατι αλλο?!?! :D

μου εχει παρει το μυαλο το ατιμο!!!! :(:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ..1,20 ειναι. Αντε να μπει κ το co2 να τελειωνουμε! Μου εχει φυγει το κεφαλι λιγο αλλα δεν βαριεσαι!?!μολις τελειωσει δεν θα κουνηθω απο μπροστα του για κανα μηνα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι οι λαμπες 1,20 ειναι. Αντε να μπει κ το co2 να τελειωνουμε! Μου εχει φυγει το κεφαλι λιγο αλλα δεν βαριεσαι!?!μολις τελειωσει δεν θα κουνηθω απο μπροστα του για κανα μηνα!! :hysterical::thumbup::D:(:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...