Jump to content

Στήσιμο νέου ενυδρείου...Συμβουλές


spirosk

Recommended Posts

Δάσκαλε Στράτο οσάν πιστός μαθητής σου αποφάσισα και έβαλα ένα κοπαδάκι βατραχάκια :bowdown: ψαράκια δηλαδή μιας και ευρίσκομε στην ευχάριστη θέση να σας αναφέρω οτι η διαδικασία στρωσιματος επετευχθει!!!Για αρχή λοιπον 4 labido baby..και έρχεται σιγά σιγά και το άλλο κοπαδάκι.....οι μετρήσεις άριστες κι όλα καλά....Σύντομα θα ανεβάσω φωτό. Ευχαριστώ τον Σωκράτη,εσένα κι όλα τα παιδιά που με την έμπειρη καθοδήγηση σας μας ξεστραβώνετε!!! :thumbup::bowdown:

Εμείς σε περιμένουμε καθώς επίσης και όλους τους αφρικάνους στο καφέ το επόμενο Σάββατο.

Ολά καλά :bowdown:

:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

.....εχω καπαρώσει απο γέννα χομπίστα maingano.....είναι περίπου 2cm τώρα σε θερμοκοιτίδα!!!!!!

Με λιγο ψαξιμο,θα μπορουσες να βγαλεις και αλλους συνδυασμους.

Και τα δυο ειδη τα θεωρω πολυ συνηθισμενα,αν και ειναι πανεμορφα.

Link to comment
Share on other sites

Με λιγο ψαξιμο,θα μπορουσες να βγαλεις και αλλους συνδυασμους.

Και τα δυο ειδη τα θεωρω πολυ συνηθισμενα,αν και ειναι πανεμορφα.

....συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.....οχι όμως κ η συζηξ.... :thumbup: κι επειδή το σπίτι(το οποιο εχω γεμισει με ενυδρεία)είναι δικό της!!!! ας δείξουμε κατανόηση και μετά απο λίγο καιρό......πάμε για άλλο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

....συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.....οχι όμως κ η συζηξ.... :thumbup: κι επειδή το σπίτι(το οποιο εχω γεμισει με ενυδρεία)είναι δικό της!!!! ας δείξουμε κατανόηση και μετά απο λίγο καιρό......πάμε για άλλο :thumbup:

Ωραιος.......... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...