Jump to content

ΔΥΟ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΜΑΖΙ


Γιωργος guppy

Recommended Posts

Γεια σας, μολις πηρα εναν αρσενικο μονομαχο και τον εβαλα στο 10lt ενυδρειο μου.Θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται να βαλω αλλο ενα ,εστω και μικρο ψαρακι μαζι του για να μην ειναι μονο του η να βαλω μια μονομαχινα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χωράει κάτι άλλο, και ποτέ ένα μονομάχο με έναν άλλο μονομάχο ή μονομαχίνα. :bowdown: Το ενυδρείο σου είναι μικρό ακόμα και για το ψάρι σου μόνο του....

Link to comment
Share on other sites

Δεν χωράει κάτι άλλο, και ποτέ ένα μονομάχο με έναν άλλο μονομάχο ή μονομαχίνα. :bowdown: Το ενυδρείο σου είναι μικρό ακόμα και για το ψάρι σου μόνο του....

:bowdown: Σωστος ο Αstra και να συμπληρωσω οτι η μονομαχινα για να μπει θελει μεγαλη προετοιμασια πριν την βαλεις μαζι με μονομαχο και να παραμεινει μονο για την περιοδο της αναπαραγωγης!!!

Link to comment
Share on other sites

:bowdown:Σωστος ο Αstra και να συμπληρωσω οτι η μονομαχινα για να μπει θελει μεγαλη προετοιμασια πριν την βαλεις μαζι με μονομαχο και να παραμεινει μονο για την περιοδο της αναπαραγωγης!!!

πσιιιιιιιιτ.... Κοπέλα είναι.... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μονον αστον δεν μπορεις να βαλεις κατι αλλο και για ζευγαρωμα θα πρεπει να διαβασεις πολυ και να αποκτησεις καποια πειρα πανω στους μονομαχους δεν ειναι ευκολη υποθεση

Link to comment
Share on other sites

...και δεν είναι και 10 λίτρα το ενυδρείο, πιτσιρίκοοοοο :bowdown: !!!! Θα σε φτιάξω εγώ καλά...αρκεί να προλάβω αύριο...υπομονή είπαμε...και διάβασμαααααα...μήπως ψήσουμε τη μαμά για λιιιιιιιιγο μεγαλύτερο!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πσιιιιιιιιτ.... Κοπέλα είναι.... :hysterical:

:closedeyes::thumbup: Ωχ!!!:hysterical::hysterical::thumbup:

Δεν το προσεξα συγνωμη!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...