Jump to content

θέλω να φτιάξω ενυδρείο μονος μου


BackouliS

Recommended Posts

Καλησπερα καταρχην....

αν γίνετε θέλω να μου πείτε τι χρειάζομαι για να φτιάξω ένα ενυδρείο μονος μου και ποσο είναι η μεγιστη διάσταση που μπορεί να φτιαχτεί...τι υλικά και τι θα χρειαστώ μέχρι τι στιγμή που θα το γεμίσω

ευχάριστο πολύ όσους μου αφιερώσουν λίγο από τον χρόνο τους

:(:blink::buttrock:

:bowdown::bowdown::)

:buttrock:

Έγινε επεξεργασία - BackouliS
Link to comment
Share on other sites

Οσο καλα και να σου πουν η διαβάσεις το πως φτιάχνεται, οσο και να πιάνουν τα χέρια σου αν δεν φτιαξεις μερικα η δεν σε βοηθησει καποιος που το κατεχει το αθλημα το αποτελεσμα ισως δεν ειναι το καλυτερο. Ειδικα αν σκεπτεσαι για μεγάλο. Φτιαξε πρώτα τουλάχιστον ένα μικρό (παντα χρειάζεται) και αν σε ικανοποιησει προχωρας σε μεγαλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Οσο καλα και να σου πουν η διαβάσεις το πως φτιάχνεται, οσο και να πιάνουν τα χέρια σου αν δεν φτιαξεις μερικα η δεν σε βοηθησει καποιος που το κατεχει το αθλημα το αποτελεσμα ισως δεν ειναι το καλυτερο. Ειδικα αν σκεπτεσαι για μεγάλο. Φτιαξε πρώτα τουλάχιστον ένα μικρό (παντα χρειάζεται) και αν σε ικανοποιησει προχωρας σε μεγαλυτερο.

Να ρωτησω κατι;Για μικρο δεν συμφερει καλυτερα να παει σε κατι ετοιμο;

(Ασχετα απο την εμπειρια που θα κερδισει)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι;Για μικρο δεν συμφερει καλυτερα να παει σε κατι ετοιμο;

(Ασχετα απο την εμπειρια που θα κερδισει)

Προσωπικά έχω φτιάξει 60άρι με 5άρι τζάμι 15 ευρώ, τζάμια + σιλικόνη, οπότε και εμειρία και οικονομία. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

skeftomai kati se polla litra gt idi exw ena mikro...gyro sto 1- 1.5 metro mikos alla dn xerw poso tha mou pane ta tzamia :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

skeftomai kati se polla litra gt idi exw ena mikro...gyro sto 1- 1.5 metro mikos alla dn xerw poso tha mou pane ta tzamia :bowdown:

Για να κολλησεις ενυδρειο,θελει καποια εμπειρια οπως σου ειπαν και πιο πανω.Επισης θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρα ελληνικα. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...