Jump to content

Sos καρδινάλιοι


Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχω στρωμένο ενυδρείο 37λίτρων, με αληθινά φυτά, με 6καρδινάλιους και 1γλύφτη, έφυγα για 3ήμερο και 2 από τους καρδινάλιους έχουν κάτι σαν φουσκίτσες, σαν σπυράκια μικροσκοπικά λευκά πάνω στο σώμα τους πρέπει να ανησυχώ για κάτι ή είναι φυσιολογικό? :closedeyes::thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφια και μετρησεις....

Επισης λιγα λογια για το ενυδρειο.

Δεν ειναι κατι καλο παντως!

Link to comment
Share on other sites

εάν έχεις καραντίνα απομόνωσε τα. Ανέβασε φωτο . Εάν μοιάζει κάπως έτσι δύσκολα τα πράγματαIMG_1116.JPG

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου φαινεται για ικ....αλλα ανεβασε μια φωτο να μας βοηθησεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω στρωμένο ενυδρείο 37λίτρων, με αληθινά φυτά, με 6καρδινάλιους και 1γλύφτη, έφυγα για 3ήμερο και 2 από τους καρδινάλιους έχουν κάτι σαν φουσκίτσες, σαν σπυράκια μικροσκοπικά λευκά πάνω στο σώμα τους πρέπει να ανησυχώ για κάτι ή είναι φυσιολογικό? :closedeyes::thumbup::hysterical:

Περαν του οτι δεν δινεις στοιχεια για να βοηθησεις να βγει αποψη, το ενυδρειο σου ειναι πολυ μικρο για να φιλοξενει εστω και αυτα τα ψαρια. Ειναι λαθος και αριθμητικα οποτε με το στρες που θα εχουν στο τελος θα τα χασεις ολα. Στο χερι σου ειναι να τους φιαξεις ενα χωρο καταλληλο για να ζησουν. Αυτο που περιγραφεις παντως πρεπει να ειναι ικ. Μια-δυο φωτο θα βοηθουσαν.-

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...