Jump to content

νεο μελος


TZOKOULIS

Recommended Posts

καλησπερα ειμαι νεο μελος χαιρομαι που εκανα εγγραφη στο aquazone.εχω ενα ενυδρειο 120 λιτρων με 6 barbus περιπου 6 εκατοστα το καθενα,τι φυτα μου προτεινετε να βαλω μεσα χωρις να θελουν πολυ περιποιηση.ευχαριστω. :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι νεο μελος χαιρομαι που εκανα εγγραφη στο aquazone.εχω ενα ενυδρειο 120 λιτρων με 6 barbus περιπου 6 εκατοστα το καθενα,τι φυτα μου προτεινετε να βαλω μεσα χωρις να θελουν πολυ περιποιηση.ευχαριστω. :closedeyes:

καλως ηρθες!!

υπαρχουν αρκετα ευκολα φυτα οπως anubias, valisneria, egeria densa, echinodorus (καποια ειδη) , κερατοφυλλο κ αλλα.

ριξε μια ματια κ εδω

http://www.aquazone.gr/images/plants/plant_print.html

Link to comment
Share on other sites

για περισσότερες απαντήσεις κάνε την ερώτησή σου στην κατηγορία για τα φυτεμένα :closedeyes:

καλώς ήλθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες! :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

welcome!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα :closedeyes: Έχω πολύ διάβασμα να ρίξω και πιστευω να τα καταφέρω με την ευγενική προσφορά σας και βοήθεια όπου χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι νεο μελος χαιρομαι που εκανα εγγραφη στο aquazone.εχω ενα ενυδρειο 120 λιτρων με 6 barbus περιπου 6 εκατοστα το καθενα,τι φυτα μου προτεινετε να βαλω μεσα χωρις να θελουν πολυ περιποιηση.ευχαριστω. :closedeyes:

:thumbup: Walcome καλη συνεχεια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ώρισες τζοκούλι σε τούτη την υπέροχη παρέα......να είσαι βέβαιος οτι θα βρείς εδώ οποιαδήποτε πληροφορία και βοήθεια γιατί είσαι στην πηγή!!! :thumbup: Μην περιμένεις ομως να σου γεμίζουν συνέχεια οι άλλοι το ποτήρι....σκύψε και λίγο δηλαδή άρχισε να διαβάζεις και δεν θα χάσεις!! :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...