Jump to content

Galaher (paroon Shark)


Sta8hs000

Recommended Posts

Eιλικρινα αναρωτηεμαι ακομα αν εχεις καταλαβει κατι απ'οσα σου ειπαν ολα τα παιδια εδω μεσα η απλα χαβαλεδιαζεις με το να τους τσιγκλας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να σας καταλάβω!

Γιατί τέτοια επίθεση προς τον Sta8hs000??? Όλοι σας είσαστε οι έξυπνοι και οι πετσοπάδες και ο Sta8hs000 είναι οι χαζοί? Για σοβαρευτείτε λίγο...!!!Είπαμε πως το ψάρι δεν μεγαλώνει περισσότερο από 50-60 cm μέσα σε ενυδρείο! Που είναι το πρόβλημα? Μόνο αντίλογο είσαστε χωρίς επιχειρήματα! Οι σοφοί του φόρουμ κλπ κλπ!!!

@ Sta8hs000

Είμαι Αθήνα, αλλά ανεβαίνω Θεσ/νίκη μία στο τόσο. Έχω 6 Silver Arowana στο 75L μου. Αν θες θα σου δώκω ένα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να σας καταλάβω!

Γιατί τέτοια επίθεση προς τον Sta8hs000??? Όλοι σας είσαστε οι έξυπνοι και οι πετσοπάδες και ο Sta8hs000 είναι οι χαζοί? Για σοβαρευτείτε λίγο...!!!Είπαμε πως το ψάρι δεν μεγαλώνει περισσότερο από 50-60 cm μέσα σε ενυδρείο! Που είναι το πρόβλημα? Μόνο αντίλογο είσαστε χωρίς επιχειρήματα! Οι σοφοί του φόρουμ κλπ κλπ!!!

@ Sta8hs000

Είμαι Αθήνα, αλλά ανεβαίνω Θεσ/νίκη μία στο τόσο. Έχω 6 Silver Arowana στο 75L μου. Αν θες θα σου δώκω ένα! :hysterical:

:wootwoot::rasp::rasp::rasp::rasp::hysterical:

:thumbup::thumbup::thumbup::P:P:unsure::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να σας καταλάβω!

Γιατί τέτοια επίθεση προς τον Sta8hs000??? Όλοι σας είσαστε οι έξυπνοι και οι πετσοπάδες και ο Sta8hs000 είναι οι χαζοί? Για σοβαρευτείτε λίγο...!!!Είπαμε πως το ψάρι δεν μεγαλώνει περισσότερο από 50-60 cm μέσα σε ενυδρείο! Που είναι το πρόβλημα? Μόνο αντίλογο είσαστε χωρίς επιχειρήματα! Οι σοφοί του φόρουμ κλπ κλπ!!!

@ Sta8hs000

Είμαι Αθήνα, αλλά ανεβαίνω Θεσ/νίκη μία στο τόσο. Έχω 6 Silver Arowana στο 75L μου. Αν θες θα σου δώκω ένα! :thumbup:

Απλα.....δεν παλευεσαι..... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Απλα.....δεν παλευεσαι..... :thumbup:

Το ίδιο μου είπαν και στο WWE όταν δήλωσα συμμετοχή!

Link to comment
Share on other sites

new fotos... :thumbup:

:thumbup::thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

new fotos... :thumbup:

τελεια ειναι να τα χαιρεσαι αλλα βαλε μια φωτο με το τερας.....

Link to comment
Share on other sites

τελεια ειναι να τα χαιρεσαι αλλα βαλε μια φωτο με το τερας.....

Έτσι πάμε... Ομαδικό Headbanging! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πάμε... Ομαδικό Headbanging! :thumbup:

χαχαχαχαχαχαχ :thumbup::thumbup::P:P:unsure: καλο ε.....αχχουχα

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πάμε... Ομαδικό Headbanging! :thumbup:

Μεσα και εγω :thumbup::thumbup::P:P

beavis_and_butthead_experience_front.jpg

:unsure::wootwoot::wootwoot::rasp:

(γιατί κοπανιόμαστε?(απορία ξανθιάς) άσε θα μάθω αργότερα...)χιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Μην τους ακούς Στάθη, σε ζηλεύουν, ξέρω εγώ....

Έτσι και εμένα με φάγανε για το Ριρίκο μου, 600 λίτρα λέει είναι λίγα και κάτι βλακείες για στροφές και τέτοια, μέχρι που με ψήσανε και τον άφησα ελεύθερο στη φύση, κατόπιν δικών τους οδηγιών πάντα, και να το αποτέλεσμα:

http://www.zougla.gr/news.php?id=28140

Άσε που με βάλανε και πήρα κάτι...δε θυμάμαι πως τα λένε...σαν τσιπουρομαρίδες ένα πράγμα...

οοουυυυυυυυυσσσσσσσσσσσστττττττττττττ, καθάρματα, ήπια και καφέ μαζί σας! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να σας καταλάβω!

Γιατί τέτοια επίθεση προς τον Sta8hs000??? Όλοι σας είσαστε οι έξυπνοι και οι πετσοπάδες και ο Sta8hs000 είναι οι χαζοί? Για σοβαρευτείτε λίγο...!!!Είπαμε πως το ψάρι δεν μεγαλώνει περισσότερο από 50-60 cm μέσα σε ενυδρείο! Που είναι το πρόβλημα? Μόνο αντίλογο είσαστε χωρίς επιχειρήματα! Οι σοφοί του φόρουμ κλπ κλπ!!!

@ Sta8hs000

Είμαι Αθήνα, αλλά ανεβαίνω Θεσ/νίκη μία στο τόσο. Έχω 6 Silver Arowana στο 75L μου. Αν θες θα σου δώκω ένα! :thumbup:

Μπράβο Νικολάκη, καλός είσαι, εμάς μόνο σαλιγκάρια και στη Βόρεια Ελλάδα τα καλά! Κράτα μου ένα να το βάλω στο 80άρι μου, (100 λίτρα) θα είναι βασιλιάς μπροστά στα 75 λίτρα τα δικά σου! Το έχω εκεί άδειο και δεν μπορώ να το βλέπω έτσι... Καραντίνες και κουραφέξαλα...άμα αρρωστήσουν και ψοφήσουν θα πάρω άλλα, ας πρόσεχαν...Α! Και αν μπορείς φέρτο στον επόμενο καφέ (Θα ερχόμουν να το πάρω, αλλά πού να βρω να παρκάρω το βανάκι στα Πατήσια...)

Έγινε επεξεργασία - efthvag
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Νικολάκη, καλός είσαι, εμάς μόνο σαλιγκάρια και στη Βόρεια Ελλάδα τα καλά!

Δεν αξίζετε τίποτα καλύτερο παρά μόνο γλοιώδη σκουλικοειδή πλάσματα!

Κράτα μου ένα να το βάλω στο 80άρι μου, (100 λίτρα) θα είναι βασιλιάς μπροστά στα 75 λίτρα τα δικά σου!

Τα έχω προσωρινά σε 75L "κύριε εξυπνάκια". Σε λίγο καιρό θα πάρω μεγαλύτερο (125L) και θα είναι βασιλιάδες!

Α! Και αν μπορείς φέρτο στον επόμενο καφέ (Θα ερχόμουν να το πάρω, αλλά πού να βρω να παρκάρω το βανάκι στα Πατήσια...)

Το επίπεδό μου ως άνθρωπος (που έχω αποδείξει επανελλημένως εδώ μέσα) δεν μου επιτρέπει να απαντήσω όπως σου αρμόζει στην ειρωνία σου!

Και το ίδιο προτείνω και στον Sta8hs000... Να απέχει απ'όλους εσάς!

@ Sta8hs000

Αν θες να συζητήσουμε κάτι ή αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι στείλε ΠΜ! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εκατόν είκοσι πέντε λίτρα;;;Αν ζητήσω συγγνώμη για την ειρωνία για τα Πατήσια, μπορώ να σου φέρω τα όσκαρ μου; Πρέπει να τα βγάλω από το 30λιτρο γιατί το έχω υποσχεθεί στο βαφτιστήρι μου, το θέλει για έναν μονομάχο...Κρίμα το ενυδρείο, αλλά τι να κάνω, νονός είμαι, Πάσχα έρχεται...

Έγινε επεξεργασία - efthvag
Link to comment
Share on other sites

Εκατόν είκοσι πέντε λίτρα;;;Αν ζητήσω συγγνώμη για την ειρωνία για τα Πατήσια, μπορώ να σου φέρω τα όσκαρ μου; Πρέπει να τα βγάλω από το 30λιτρο γιατί το έχω υποσχεθεί στο βαφτιστήρι μου, το θέλει για έναν μονομάχο...Κρίμα το ενυδρείο, αλλά τι να κάνω, νονός είμαι, Πάσχα έρχεται...

μεσα και το οσκαρ που λεει και ο σταθης :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καμια απαντηση απο τον φιλο... μαλλον θα κανει προσαρμογη σε κανενα ταυροκαρχαρια... :rasp:

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ τα πιρανχα :rasp:

μια χαψια θα κανουν τα πιρανια το καρχαριακη..χαχχαχαχαχαχ :rasp::P:rasp:

Link to comment
Share on other sites

Είστε παλιοχαρακτήρες τελικά, ε?

Τί καταλάβατε τώρα? Δεν θα δούμε άλλες φωτογραφίες από αυτά τα υπέροχα ψάρια.... :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Είστε παλιοχαρακτήρες τελικά, ε?

Τί καταλάβατε τώρα? Δεν θα δούμε άλλες φωτογραφίες από αυτά τα υπέροχα ψάρια.... :rasp:

Θα δουμε ,θα δουμε :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...