Jump to content

μια λυση


γιωργος χανια

Recommended Posts

αδερφε υπαρχει καποιο προβλημα και εχει τετοια ηρωνεια....τραβα στα ψαρακια αου και παρατα με μην ανεβω πανω και σε βαλω μεσα να κανεις παρεα με αυτα..αντε

Υπενθύμιση των κανόνων του forum

........ Οι επισκέπτες/χρήστες του Aquazone.gr οφείλουν να τηρούν τους κανόνες της καλής συμπεριφοράς και της ευπρέπειας και να μην προβαίνουν σε παράνομες ή ανήθικες διατυπώσεις. Το Aquazone.gr διατηρεί το δικαίωμα να απαγορεύσει ή να διακόψει την προβολή του γραπτού μηνύματος σε περίπτωση παράβασης των ανωτέρω όρων.................

Link to comment
Share on other sites

Υπενθύμιση των κανόνων του forum

........ Οι επισκέπτες/χρήστες του Aquazone.gr οφείλουν να τηρούν τους κανόνες της καλής συμπεριφοράς και της ευπρέπειας και να μην προβαίνουν σε παράνομες ή ανήθικες διατυπώσεις. Το Aquazone.gr διατηρεί το δικαίωμα να απαγορεύσει ή να διακόψει την προβολή του γραπτού μηνύματος σε περίπτωση παράβασης των ανωτέρω όρων.................

Αποστολοι μου συγγνωμη αλλα εχω πει και αλλες φορες δεν θελω να μου λενε τετοια....

Link to comment
Share on other sites

O akkornteon , φίλε γιωργος χανια απλά επανέλαβε οτι ειχε πει η GIN , αρα να το εκλάβουμε οτι κοροϊδεύεις και τη GIN , εκτός και εάν έχεις προηγούμενα με τον akkornteon .

Και μετά κάνεις παράπονα γιατί έχεις 66% ;

Απ οτι βλέπω είσαι αρκετά οξύθυμος και απο λόγια δεν παίρνεις , δυο προειδοποιήσεις δεν έκαναν τίποτα φαίνεται .

Και μια και εμείς δεν θέλουμε να μας λένε τέτοια , έχεις και τη τρίτη .

akkornteon 33%

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξαναηρθα....με αλλο ονομα για λιγο..αμα βαλω φυσικα φυτα ποιο θα προτεινατε για αρχη που να μην θελει και πολλες απαιτησεις και να ειναι καπως οικονομικο

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θέλω να δημιουργώ αντιπαλότητες όμως φίλε Γιώργο δεν ήταν ειρωνικό το post μου, συγγνώμη αν ακούστηκε έτσι. Έγραψα όπως θα μιλούσα σε ένα φίλο μου, χωρίς εμπάθεια, μίσος ή κακία. Ξέχασα για μια στιγμή όμως ότι δεν είμαι σπίτι μου αλλά σε ένα σοβαρό forum και εκφράστηκα λάθος.

Εν πάσει περιπτώσει σου ζητώ συγγνώμη. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θέλω να δημιουργώ αντιπαλότητες όμως φίλε Γιώργο δεν ήταν ειρωνικό το post μου, συγγνώμη αν ακούστηκε έτσι. Έγραψα όπως θα μιλούσα σε ένα φίλο μου, χωρίς εμπάθεια, μίσος ή κακία. Ξέχασα για μια στιγμή όμως ότι δεν είμαι σπίτι μου αλλά σε ένα σοβαρό forum και εκφράστηκα λάθος.

Εν πάσει περιπτώσει σου ζητώ συγγνώμη. :rasp:

εγω φιλε μου καταλαβα λαθος...δεν καταλαβα οτι ηταν με τετοιο υφος.....εγω καταλαβα οτι μου την ελεγες....δεκτη η συγγνωμη....και απω εμενα εχεις μια συγγνωμη για την απαντηση που σου εδωσα...

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο και εσύ! Ο γραπτός λόγος παραξηγείται πολύ εύκολα και ειδικά όπως το έγραψα! :rasp::rasp: Καλή συνέχεια φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναπει πως ο καθενας κανει οτι νομιζει σωστο για τα ζωα του αλλα οταν ζητας συμβουλη θα σου πουν και τα θετικα που κανεις και τ αρνητικα και θα πρεπει να το δεχτεις και οχι να αρπαζεσε

Το θεμα θα σταματησει εδω και θα μπουν μονο ερωτησεις και συμβουλες οτιδηποτε αλλο υποθει θα κλεισει το ποστ

Φιλικα

Τζινια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...