Jump to content

"ΘΑΥΜΑ" ? ? ? Η΄ ΦΥΣΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ


Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΨΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΔΕΙΟ

ΓΙΑ 1 ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΝΑ ΕΚΑΝΕ ΕΞΟΦΘΑΛΜΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ.

ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ Ή ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ " Θ Α Υ Μ Α " ? :rockon::welcome::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να έχει εξοφθαλμία, πολύ πιθανόν να στρεσαρίστηκε κατά τη μεταφορά. Κάτω από συνθήκες στρες εμφανίζονται οι περισσότερες ασθένειες, αλλά στην δική σου περίπτωση μάλλον δεν ήταν κάτι σοβαρό.

Παρακολούθησέ την για κάποιες μέρες και ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να έχει εξοφθαλμία, πολύ πιθανόν να στρεσαρίστηκε κατά τη μεταφορά. Κάτω από συνθήκες στρες εμφανίζονται οι περισσότερες ασθένειες, αλλά στην δική σου περίπτωση μάλλον δεν ήταν κάτι σοβαρό.

Παρακολούθησέ την για κάποιες μέρες και ενημέρωσέ μας.

15398[/snapback]

Σ ΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΧΑΛΗ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΗΠΙΑ ΜΟΡΦΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΕ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΜΟΡΦΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Σ ΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΧΑΛΗ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΗΠΙΑ ΜΟΡΦΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΕ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΜΟΡΦΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.

15400[/snapback]

Υπάρχουν φορές όπου μία ελαφρά εξωφθαλμίαση μπορεί με το χρόνο να επανέλθει... Μπορεί όμως να χρειαστούν φάρμακα.... Μπορεί όμως να φτάσει και στο αίσχατο σημείο όπου το ψάρι θα χάσει το μάτι του (θα του πέσει).

Μιας βαριάς μορφής εξωφθαλμίαση είχα εγώ σε ένα δίσκο για 4 περίπου χρόνια όπου στο τέλος έχασα το δίσκο. Κοίτα τη φωτό...

pop-eye1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φορές όπου μία ελαφρά εξωφθαλμίαση μπορεί με το χρόνο να επανέλθει... Μπορεί όμως να χρειαστούν φάρμακα.... Μπορεί όμως να φτάσει και στο αίσχατο  σημείο όπου το ψάρι θα χάσει το μάτι του (θα του πέσει).

Μιας βαριάς μορφής εξωφθαλμίαση είχα εγώ σε ένα δίσκο για 4 περίπου χρόνια όπου στο τέλος έχασα το δίσκο. Κοίτα τη φωτό...

pop-eye1.jpg

15401[/snapback]

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΝΝΗ.

ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ. :rockon:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΑΥΔΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ .ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΞΩΦΘΑΛΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΗ ΝΟΣΟ ΤΟΥ GRAVES' BASEDOW.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ....ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΨΑΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ... :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...