Jump to content

Ποσοτητα ψαριων...?


Recommended Posts

Σωστος!!!!

Thanks για ολη την βοηθεια!

Έγινε επεξεργασία - Tiburon
Link to comment
Share on other sites

Και 2 φωτο για να δειτε τι εννοω πως δεν μπορω να βαλω αμμο....

post-11246-1238352235_thumb.jpgpost-11246-1238352392_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι γινονται τερατα :rasp: νομιζω πως καταλαβα πως ειναι το ενυδρειο σου εσυ το εφτιαξες?καλη σκεψη σου . βαλε μια φωτο ομως να το δουμε κι εμεις.πως το σκευτηκες και το εκανεες ετσι ομως.

Link to comment
Share on other sites

οπς συγνωμη κατι εγινε τωρα το ειδα οτι εβαλες φωτο εμενα μου αρεσε καλη η σκεψη σου πρωτοποριακη σλλα για ποιο λογο το εκανες ετσι? δεν ξερω αν ειναι προβλημα που δεν εχει καποιο στρωμα κατω αμμο δηλαδη η χαλικι .παντος ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Ωρε Σπυρο (Delta66) εχεις προσεξει τα #13, #14, #19 και συνεχιζεις να δινεις αυτες τις οδηγιες;:rasp:

Link to comment
Share on other sites

Ωρε Σπυρο (Delta66) εχεις προσεξει τα #13, #14, #19 και συνεχιζεις να δινεις αυτες τις οδηγιες;:rasp:

Τι να σου πω δεν εφτιαξα εγω το ενυδρειο να ξερω τις αντοχες του.

Και δεν το ειχα δει οσο γραφονταν αυτα τα ποστ.

Τωρα που το βλεπω, θα ελεγα να εβαζε μια μπανιερα ακριβως απο κατω για σιγουρα. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερουμε την κατασκευη που παταει και πως οποτε ////......δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασματα,ας μας πει το παλικαρι.για να καταλαβουμε αν και νομιζω οτι το εχει σκευτει ηδη αρα δεν πιστευω να κινδυνευει αμαν ρε σπυρο κατευθειαν στην μπανιεερα πηγες :rasp::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχει το πατωμα του παταριου χοντρο τζαμι κατω απο το ενυδρειο δεν το βλεπω για πολυ καιρο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα πλαινα ειναι απο 14αρι τζαμι και ο πατος με το καπακι απο 20αρι....

Πιστευω ειμαι καλα.....

Link to comment
Share on other sites

To ολο ενυδρειο ειναι χωρις κοντρες αλλα εχει εξωτερικα πιασηματα απο inox λαμαρινα(καθοτι επαγγελματος).

Καθως και ο πατος ειναι μεσα σε inox τελαρο.

Σημερα θα βαλω μερικες ακομη φωτο να δειτε διοτι ετσι απλα οπως το εγραψα θα με φατε.!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εαν δεις πιο επανω πηρα το μερος σου γιατι καταλαβα πως δεν προκειται για τοσο σοβαρο γι αυτο και εγραψα και πιο πανω μην βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα εφοσον δεν ξερουμε την κατασκευη.αρα....

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα φιλε μου....

Αλλα η γνωμη μου ειναι οτι με 20αρι πατο ολα καλα. Σωστα????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...