Jump to content

Ξέρει κανείς τι γαρίδες είναι αυτές?


Recommended Posts

post-11740-1238960452_thumb.jpgpost-11740-1238960575_thumb.jpgpost-11740-1238960597_thumb.jpg :D Φίλοι συνχομπίστες γειά σας.Εχθές αγόρασα αυτές τις γαρίδες απο το κοντινό μου Pet shop αλλά ούτε ο πωλητής δεν πρέπει να ήξερε καλά καλά τι είναι βέβαια είχα ζητήση red-fire ή red cherry λάθος μου που τις πήρα.Ήθελα απο καιρό να κάνω την μικρή καραντίνα που είχα γαριδάδικο .

θα ήθελα αν ξέρει κανείς να μου πεί καμμία πληροφορία η κανα link αν είναι έυκολη η αναπαραγωγή της κ.λ.π

Ευχαριστώ Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως είναι ΑΥΤΗ. Ψάξε και λίγο στο link που σου έδωσα...

Link to comment
Share on other sites

Stormtrooper, Aqua ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας και την άμεση ανταπόκριση. Για red nose δεν μου μοιάζουν περισσότερο για Ghost δείχνουν.Any-way οι γαριδούλες είναι μια χαρά και απο όρεξη δεν το σηζητάω.

Link to comment
Share on other sites

Stormtrooper, Aqua ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας και την άμεση ανταπόκριση. Για red nose δεν μου μοιάζουν περισσότερο για Ghost δείχνουν.Any-way οι γαριδούλες είναι μια χαρά και απο όρεξη δεν το σηζητάω.

Αν εγώ είμαι ο aqua τότε ο storm είναι ο ΓΗΡΑΙΟ ΜΕΛΟΣ...ΧΑΧΑ αστειεύομαι φυσικά έτσι? Αλλά λύθηκα στα γέλια. :D:rasp::rasp: νασαι καλά NIKOVAS.

Link to comment
Share on other sites

Αν εγώ είμαι ο aqua τότε ο storm είναι ο ΓΗΡΑΙΟ ΜΕΛΟΣ...ΧΑΧΑ αστειεύομαι φυσικά έτσι? Αλλά λύθηκα στα γέλια. :D:rasp::thumbup: νασαι καλά NIKOVAS.

:rasp:;):thumbup:

Τώρα το'πιασα :D:blush:

Άνευ παρεξήγησης :rasp:

Link to comment
Share on other sites

:rasp::D καλά καλά ενα λαθος έκανα Κ.Μέμα13!!! :rasp:

Μ'έκανες και γέλασα εκείνη την στιγμή νασαι καλά..όμως έπρεπε να πεις και τον storm Γηραιό μέλος...

Βρήκες άκρη με τις γαρίδες σου?

Α ναι... Μεμάς :rasp:;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...