Jump to content

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 172
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Stormtrooper καλή δουλειά βλέπω, συνέχισε!!

Έχω πάρει και γω το πρώτο μου liner και προσπαθώ σιγά σιγά να κάνω κάτι.

:bigemo_harabe_net-54:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω πολλα τατουαζ τα τατουαζ δεν τα κανουν ουτε για μοδα ουτε για μαγκια ουτε για να βλεπει ο κοσμος παιδια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - τολισ
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα

παω παντα αντιθετα απο το ρευμα και την μοδα!

δεκαετια 90 ηθελα πολυ να κανω τατου αλλα ημουν μικρος

δεκαετια 00 ειχε γινει ηδη μαστ!!!

υγ δεν εχω κανει!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα

παω παντα αντιθετα απο το ρευμα και την μοδα!

δεκαετια 90 ηθελα πολυ να κανω τατου αλλα ημουν μικρος

δεκαετια 00 ειχε γινει ηδη μαστ!!!

υγ δεν εχω κανει!

τη δεκαετια του 90 ηταν μαστ και τα ναρκωτικα (κουμπια) και τα ρειβ παρτυ .... αυτο δεν λεει κατι

κανεις κατι επειδη γουσταρεις να το κανεις , για την παρτη σου χωρις να σε ενδιαφερει τι θα πει ο κοσμος .

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω πολλα τατουαζ τα τατουαζ δεν τα κανουν ουτε για μοδα ουτε για μαγκια ουτε για να βλεπει ο κοσμος παιδια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1

Link to comment
Share on other sites

Κι ένα σημερινό :D

post-6647-0-47626700-1363300160_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

τη δεκαετια του 90 ηταν μαστ και τα ναρκωτικα (κουμπια) και τα ρειβ παρτυ .... αυτο δεν λεει κατι

κανεις κατι επειδη γουσταρεις να το κανεις , για την παρτη σου χωρις να σε ενδιαφερει τι θα πει ο κοσμος .

Συμφωνώ ότι ήταν τα ναρκωτικά μαστ τότε αλλά δεν νομίζω κάνουν τα ναρκωτικά το ίδιο κακό με τα τατου!

Απλά αυτό που λέω είναι πως στην δεκαετία του 90 αν ήμουν μεγαλύτερος θα είχα κάνει

Την δεκαετία 00 που ήμουν σε ηλικία να κάνω είχαν όλοι κ ήταν κάτι που δεν μ άρεσε!

Δεν κατηγορώ κανέναν που έχει κάνει μην το πάρεις έτσι αυτό που λέω!

Απλά δεν ακολουθώ το ρεύμα!

Τα τατου μου αρέσουν απλά δεν μπορώ να τα βλέπω να τα έχουν όλοι !

Ίσως φταίει φταίει κ από που το έχει δει κανείς!

Εγώ πχ ήμουνα μπασκετικος σε υψηλό επίπεδο και τότε είχαν μόνο οι αθλητές και οι φυλακισμένοι εγώ από τους αθλητές το ζήλεψα! Οπότε τέτοια ήταν η εικόνα που είχα στο μυαλό μου (ροντμαν)

Link to comment
Share on other sites

Κι ένα σημερινό cover up, αλλά με χάλια ποιότητα φωτογραφίας...

post-6647-0-30597000-1363384682_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το πολύ όμορφο ψάρι σου, να μοιραστώ μια σελίδα στο FB ενός tattoo artist που χρησιμοποιεί πολύ συχνά ζώα στα σχέδια του και με ένα πολύ ιδιαίτερο στιλ. ;)

Nevada Johnny

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το πολύ όμορφο ψάρι σου, να μοιραστώ μια σελίδα στο FB ενός tattoo artist που χρησιμοποιεί πολύ συχνά ζώα στα σχέδια του και με ένα πολύ ιδιαίτερο στιλ. ;)

Nevada Johnny

Το όνομά του είναι Peter Aurisch, Γερμανός και όντως κάνει ιδιαίτερα σχέδια κατά παραγγελία. Τα ραντεβού του, έχουν αναμονή περίπου στο τρίμηνο. Τεχνικά, είναι ιδιαίτερα εύκολα tattoos. Η σύλληψη όμως των σχεδίων, δείχνουν τον καλλιτέχνη :)

http://peteraurisch.com/ (Πατάς πάνω στο σφυράκι και βλέπεις τα έργα του).

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφήνεις τα τατουάζ να ζωγραφίσεις και κάπου αλλού?

Δείξε μας το ενυδρείο τιτάνα Stormtrooper....

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο αποτελεί προσωπική ευχαρίστιση :) Άσε που η παρουσίασή του σε ένα θεματικό με θέμα τα tattoos θα φάνταζε μάλλον άσχετη :D

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο αποτελεί προσωπική ευχαρίστιση :) Άσε που η παρουσίασή του σε ένα θεματικό με θέμα τα tattoos θα φάνταζε μάλλον άσχετη :D

Εγω παντως εχω μαθει οτι εχεις ακομα την μονομαχινα που ειχες βρει καποτε μεσα στο φιλτρο....

Link to comment
Share on other sites

Το όνομά του είναι Peter Aurisch, Γερμανός και όντως κάνει ιδιαίτερα σχέδια κατά παραγγελία. Τα ραντεβού του, έχουν αναμονή περίπου στο τρίμηνο. Τεχνικά, είναι ιδιαίτερα εύκολα tattoos. Η σύλληψη όμως των σχεδίων, δείχνουν τον καλλιτέχνη :)

http://peteraurisch.com/ (Πατάς πάνω στο σφυράκι και βλέπεις τα έργα του).

Έχει κάτι το style του που μου τραβάει αμέσως το ενδιαφέρον. Μου κάνει κλικ. Όντως είναι καλλιτέχνης. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω μαθει οτι εχεις ακομα την μονομαχινα που ειχες βρει καποτε μεσα στο φιλτρο....

Πλέον μας άφησε... Έζησε σχεδόν 2μιση χρόνια, εκ των οποίων το μισό, μέσα σε ένα φίλτρο αποθηκευμένο σε ένα αποθηκάκι, με μερικές σταγόνες νερό και τα άλλα 2 χωρίς καμία απολύτως αλλαγή νερού. Μόνο συμπλήρωση.

Είναι όντως ιδιαίτερο. Μου αρέσει να το βλέπω, αλλά δε θα το έκανα πάνω μου. Προσωπικά, άρχισα να λατρεύω τα Buena Vista/Trash Polka tattoos.

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως ιδιαίτερο. Μου αρέσει να το βλέπω, αλλά δε θα το έκανα πάνω μου. Προσωπικά, άρχισα να λατρεύω τα Buena Vista/Trash Polka tattoos.

Πραγματικά πολύ εντυπωσιακά. :bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85::bigemo_harabe_net-85:

Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω σε αυτό το στυλ (buena vista)... Είναι ανολοκλήρωτο βέβαια ακόμα. Σήμερα ήταν το δεύτερο ραντεβού και το φτάσαμε μέχρι εδώ...

post-6647-0-72377500-1364044093_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...