Jump to content

να βαλω ψαρακια ή οχι ακομη;;


Recommended Posts

:unsure: γεια σας, χτες πηγα σε ενα πετσοπα να παρω φυτα κια στην κουβεντα πανω με ρωτησε ποσο καιρο το τρεχω;; του ειπα 17 μερες και οτι εριξα βακτηρια και ταϊζω. και κανω σχεδον μερα παρα μερα τεστ. εκεινος μου ειπε οτι θα επρεπε ηδη να εχω βαλει κανα 2 χρυσοψαρα για να κανουν την βιολογια, και οτι τσαμπα εβαλα τα βακτηρια. οτι κακος κανω τεστ, δεν χρειαζεται οτι δεν ειναι αυτες οι πραγματικες τιμες... μπερδευτηκα να πω την αληθεια . οπου κι αν εχω παει και κατι διαφορετικο μου λενε, τι θα γινει επιτελους, δεν ξερουν τι τους γινεται;;; τι λετε να κανω;;;;
Link to comment
Share on other sites

Και η τροφή και τα ψάρια παράγουν την αμμωνία που χρειάζεται η βιολογία για να αναπτυχθεί οπότε τα πας μια χαρά, μόλις μηδενίσουν αμμωνία και νιτρώδη είσαι έτοιμος και με ασφάλεια για τα πρώτα ψάρια.

Δεν έχουν όλοι οι πετσοπάδες κακό σκοπό αλλά ούτε και τις απαραίτητες γνώσεις... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Και η τροφή και τα ψάρια παράγουν την αμμωνία που χρειάζεται η βιολογία για να αναπτυχθεί οπότε τα πας μια χαρά, μόλις μηδενίσουν αμμωνία και νιτρώδη είσαι έτοιμος και με ασφάλεια για τα πρώτα ψάρια.

Δεν έχουν όλοι οι πετσοπάδες κακό σκοπό αλλά ούτε και τις απαραίτητες γνώσεις... :wub:

:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όλοι οι πετσοπάδες κακό σκοπό αλλά ούτε και τις απαραίτητες γνώσεις..

Έχουν όμως την απαραίτητη βλακεία για να καθοδηγούν λάθος 10άδες ανθρώπους

που πρωτοξεκινάνε και να βλέπουμε αυτά που βλέπουμε. :wub:

Link to comment
Share on other sites

:wub: γεια σας, χτες πηγα σε ενα πετσοπα να παρω φυτα κια στην κουβεντα πανω με ρωτησε ποσο καιρο το τρεχω;; του ειπα 17 μερες και οτι εριξα βακτηρια και ταϊζω. και κανω σχεδον μερα παρα μερα τεστ. εκεινος μου ειπε οτι θα επρεπε ηδη να εχω βαλει κανα 2 χρυσοψαρα για να κανουν την βιολογια, και οτι τσαμπα εβαλα τα βακτηρια. οτι κακος κανω τεστ, δεν χρειαζεται οτι δεν ειναι αυτες οι πραγματικες τιμες... μπερδευτηκα να πω την αληθεια . οπου κι αν εχω παει και κατι διαφορετικο μου λενε, τι θα γινει επιτελους, δεν ξερουν τι τους γινεται;;; τι λετε να κανω;;;;

Να ΜΗΝ ξαναπας σε αυτον.-

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...