Jump to content

Τρένο για Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Για να πάρει ενα τέλος αυτή η ιστορία 3 αμάξια , των dartman , ΣΤΑΜΑΤΗΣ , NAVY , ξεκινάνε απο Αθήνα 8:00 η ώρα το πρωί .

Μένει να δουμε πού θα βρεθούμε ο καθε ενας και να συγκεντρωθούμε .

Ok, οπότε το μόνο που μένει είναι να οργανωθούμε και να δούμε που και πως θα βρεθούμε.

Στο αμάξι του NAVY θα είναι ο TAN και ο Husky οι οποίοι υποθέτω πως θα βρεθούν κάπου όλοι μαζί.

Οι υπόλοιποι θα χωριστούμε στα άλλα 2 αμάξια και που θα βρεθούμε! Για πείτε προτάσεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν επειδή δεν μπορώ να καταλάβω πόση θα έρθετε και με τη θα έρθετε και πότε θα έρθετε. Μήπως μπορείτε να μας πείτε περίπου πια ώρα θα έρθετε και που.

Ώστε να κανονίσω και εγώ από καβάλα την ώρα αναχώρησης μου.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο γύρο στις 2:00 το μεσημέρι θα έχουμε φτάσει .

Ok, οπότε το μόνο που μένει είναι να οργανωθούμε και να δούμε που και πως θα βρεθούμε.

Εγω ξεκινάω απο Αιγάλεω ο Αντώνης απο Γαλάτσι και ο Αποστόλης απο Καλλιθέα .

Μπορούμε να μοιραστούμε νομίζω .

Αν μαζευτούμε 7:30 στα 3 σημεία 8:00 συναντιόμαστε στην εθνική και φεύγουμε .

Το viciouscircle θα τον βολευει ο Dartman .

Τον Χασκυ Αιγάλεω .

Τον Θανάση Καλλιθεα .....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή δεν μπορώ να καταλάβω πόση θα έρθετε και με τη θα έρθετε και πότε θα έρθετε. Μήπως μπορείτε να μας πείτε περίπου πια ώρα θα έρθετε και που.

Ώστε να κανονίσω και εγώ από καβάλα την ώρα αναχώρησης μου.

Θα έρθουμε 10 άτομα

1) Husky_Jim

2) TAN

3) ΣΤΑΜΑΤΗΣ

4) NAVY

5) dartman

6) viciouscirlce +1

7) Shadow_1

8) fishaki

9) stormtrooper

Θα ξεκινήσουμε κατά τις 8:00 το πρωί και θα είμαστε επάνω σε κανένα 6ωρο μαζί με 1-2 στάσεις που θα κάνουμε, δηλαδή κατά τις 14:00. Όπως και να έχει θα έχουμε και τηλεφωνική επικοινωνία για περαιτέρω ενημερώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Να γράψουν και οι υπόλοιποι που τους βολεύει .

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο γύρο στις 2:00 το μεσημέρι θα έχουμε φτάσει .

Εγω ξεκινάω απο Αιγάλεω ο Αντώνης απο Γαλάτσι και ο Αποστόλης απο Καλλιθέα .

Μπορούμε να μοιραστούμε νομίζω .

Αν μαζευτούμε 7:30 στα 3 σημεία 8:00 συναντιόμαστε στην εθνική και φεύγουμε .

Το viciouscircle θα τον βολευει ο Dartman .

Τον Χασκυ Αιγάλεω .

Τον Θανάση Καλλιθεα .....

Μένω Άνω Πατήσια, κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού, που σημαίνει δίπλα στο Γαλάτσι. Ο Shadow_1 μένει Κάτω Πατήσια και μπορεί εύκολα να έρθει στα Α.Πατήσια στον ηλεκτρικό. Ο viciouscirlce ξέρω πως μένει κοντά σε Μετρό, οπότε μπορεί να έρθει εύκολα μέχρι τα Α.Πατήσια και αυτός. Οπότε αν πούμε να βρεθούμε κατά τις 7:30 με τον dartman στον ηλεκτρικό σταθμό Άνω Πατησίων νομίζω πως είμαστε καλά και είμαστε και δίπλα στην Εθνική Οδό. Επειδή όμως θα είμαστε 5 άτομα στο αμάξι του, μόλις βρεθούμε 1-2 άτομα θα χωριστούμε σε άλλα αμάξια. Σημαντικό, νομίζω, είναι να δούμε ποιοι καπνίζουν, ποιοι επιτρέπουν το κάπνισμα στο αμάξι και ποιοι δεν το αντέχουν. Επειδή νομίζω πως ο dartman δεν καπνίζει, θα προτιμούσα να είμαι στο αμάξι με τον Σταμάτη... vicious και shadow επίσης δεν καπνίζουν οπότε δεν θα υπάρξει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

o ΘΑΝΑΣΗΣ θα έρθει απο το σπίτι μου , μετά θα πάμε να πάρουμε τον ΔΗΜΗΤΡΗ και φύγαμε

Link to comment
Share on other sites

o ΘΑΝΑΣΗΣ θα έρθει απο το σπίτι μου , μετά θα πάμε να πάρουμε τον ΔΗΜΗΤΡΗ και φύγαμε

Οπότε μένει να συνεννοηθούν fiskaki με Σταμάτη για να βρεθούνε ή, δεν ξέρω, αν βολεύει τον fishaki να βρεθεί με τον NAVY!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ για την αργοπορεια μου αλλα μολις μπηκα,

εγω μπορω να ερθω οπου θελετε. καλο θα ηταν να εχω ενα ασφαλες μερος να αφησω τη μηχανη.

οσο για το θεμα με ποιον ταξιδευω. καλο θα ηταν με μη καπνιστη, αλλα δεν εχω και ιδιαιτερο προβλημα. καλοκαιρι κοντευει και ανοιγουμε και κανα παραθυρο :bowdown:

μονο να μην ειναι λεωφορειο ρε παιδια, οχι αλλο λεωφορειο!! ιχ μονο ή ακομη καλυτερα μηχανη!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ για την αργοπορεια μου αλλα μολις μπηκα,

εγω μπορω να ερθω οπου θελετε. καλο θα ηταν να εχω ενα ασφαλες μερος να αφησω τη μηχανη.

οσο για το θεμα με ποιον ταξιδευω. καλο θα ηταν με μη καπνιστη, αλλα δεν εχω και ιδιαιτερο προβλημα. καλοκαιρι κοντευει και ανοιγουμε και κανα παραθυρο :bowdown:

μονο να μην ειναι λεωφορειο ρε παιδια, οχι αλλο λεωφορειο!! ιχ μονο ή ακομη καλυτερα μηχανη!!! :bowdown:

Εννοείς με καπνιστή, έτσι? Συνεννοήσου με Σταμάτη ή Αποστόλη, που είναι καλύτερα και πιο ασφαλές να αφήσεις την μηχανή σου!

Αν, πάντως, ταξιδέψουμε στο ίδιο αμάξι εσύ κι εγώ, ένας από τους δύο μας δεν θα φτάσει Θεσσαλονίκη... ίσως και οι δυο μας... Κάτι σαν 2 αρσενικούς Betta σε 15L γυάλα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Αν, πάντως, ταξιδέψουμε στο ίδιο αμάξι εσύ κι εγώ, ένας από τους δύο μας δεν θα φτάσει Θεσσαλονίκη... ίσως και οι δυο μας... Κάτι σαν 2 αρσενικούς Betta σε 15L γυάλα :bowdown:

:bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ για την αργοπορεια μου αλλα μολις μπηκα,

εγω μπορω να ερθω οπου θελετε. καλο θα ηταν να εχω ενα ασφαλες μερος να αφησω τη μηχανη.

οσο για το θεμα με ποιον ταξιδευω. καλο θα ηταν με μη καπνιστη, αλλα δεν εχω και ιδιαιτερο προβλημα. καλοκαιρι κοντευει και ανοιγουμε και κανα παραθυρο :bowdown:

μονο να μην ειναι λεωφορειο ρε παιδια, οχι αλλο λεωφορειο!! ιχ μονο ή ακομη καλυτερα μηχανη!!! :bowdown:

Είμαι στον ηλεκτρικό σταθμό της Καλλιθέας και εχω κλειστό γκαράζ .

εαν σε βολευει έλα , και ο Θανάσης εδω θα αφήσει την μηχανή του

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στον ηλεκτρικό σταθμό της Καλλιθέας και εχω κλειστό γκαράζ .

εαν σε βολευει έλα , και ο Θανάσης εδω θα αφήσει την μηχανή του

ok, μιλαμε για τα υπολοιπα

Link to comment
Share on other sites

NAVY: Husky_Jim, TAN, fishaki

dartman: viciouscirlce +1, Shadow_1, stormtrooper

ΣΤΑΜΑΤΗΣ: (αλλαγές όταν συναντηθούμε)

Ισχύει? Αν ναι, μιλάτε όλοι στο τηλέφωνο να συνεννοηθούμε και να το κλείσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οκ κανένα δίωρο προτού φτάσετε στην Θεσσαλονίκη με κάνετε ένα τηλέφωνο ώστε να ξεκινήσω και εγώ χαλαρά, (δεν θέλω να έρθω φορτσάτος θα το κάνω σαν εκδρομή)

Το κινητό μου είναι: (Στείλτε όσοι το θέλετε πμ)

Έγινε επεξεργασία - Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι...που θα συναντηθουμε????

ειπατε φθανετε 2 περιπου το μεσημερι...θα παμε κατευθιαν στο καφενε η θα βρεθουμε καπου πριν?????

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι...που θα συναντηθουμε????

ειπατε φθανετε 2 περιπου το μεσημερι...θα παμε κατευθιαν στο καφενε η θα βρεθουμε καπου πριν?????

εσυ ανοιγεις τωρα αλλο θεμα για συζητηση.

Χρηστο τι να σε κανουμε? :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη στιγμη ειναι σιγουρο οτι δεν μπορουμε να δωσουμε συγκεκριμενο ραντεβου για το μεσημερι που θα φτάσουμε .

Εχεις το τηλεφωνο εδω http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=222435

θα μας πάρεις κατα τις 2:00 η ωρα και θα τα πουμε .

Link to comment
Share on other sites

NAVY: Husky_Jim, TAN, fishaki

dartman: viciouscirlce +1, Shadow_1, stormtrooper

ΣΤΑΜΑΤΗΣ: (αλλαγές όταν συναντηθούμε)

Ισχύει? Αν ναι, μιλάτε όλοι στο τηλέφωνο να συνεννοηθούμε και να το κλείσουμε.

Ισχύει!

Σταμάτη δώσε το τηλέφωνό μου στον dartman.

vicious, στείλε μου κι εσύ το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει!

Σταμάτη δώσε το τηλέφωνό μου στον dartman.

Ισχύει !

Οκ. ενημερώθηκε ο Αντώνης .

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο παιδια.

θα τα πουμε στη ταβερνα.λογικα θα ειμαι με τη μηχανη. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθουμε 10 άτομα

1) Husky_Jim

2) TAN

3) ΣΤΑΜΑΤΗΣ

4) NAVY

5) dartman

6) viciouscirlce +1

7) Shadow_1

8) fishaki

9) stormtrooper

Θα ξεκινήσουμε κατά τις 8:00 το πρωί και θα είμαστε επάνω σε κανένα 6ωρο μαζί με 1-2 στάσεις που θα κάνουμε, δηλαδή κατά τις 14:00. Όπως και να έχει θα έχουμε και τηλεφωνική επικοινωνία για περαιτέρω ενημερώσεις!

Ρε εισαι τρελλος ???? :hysterical:

Αμα ξεκινησουμε κατα τις 8 το πρωι 12 θα ειμαι Σαλονικα και θα πινω καφε στο Λευκο το Πυργο ... :bowdown::bowdown: Οποιος θελει ερχετε μαζι μου .... :hysterical:

Ααααα και μη ξεχασω κατι οι κλισεις δια οσα ατομα ειμαστε στο αμαξι :bowdown::bowdown::hysterical::hysterical:

Υ.Γ. Θα σε παρω τηλ ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαλαρα στο δρομο ετσι....

δεν βιαζομαστε... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαλαρα στο δρομο ετσι....

δεν βιαζομαστε... :bowdown:

:bowdown::bowdown::bowdown::hysterical:

Αντε καλα 12:15 ... :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...