Jump to content

Αναγνωριση αφρικανας!


Recommended Posts

Την βοήθεια σας παρακαλώ.....δυστυχώς η φωτογραφία δεν βοηθά πολύ....το ψάρι ζεί στο ενυδρείο ενός φίλου...δεν το έχω δει και δεν μπορώ να καταλάβω το είδος από την φωτογραφία(και δεν εχω και άλλη να ανεβάσω :bowdown: )........όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει, γιατί έχω την εντύπωση οτι η αφρικάνα αυτή ζει και τρέφεται με πολύ λάθος τρόπο.......post-7034-1241873987_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Την βοήθεια σας παρακαλώ.....δυστυχώς η φωτογραφία δεν βοηθά πολύ....το ψάρι ζεί στο ενυδρείο ενός φίλου...δεν το έχω δει και δεν μπορώ να καταλάβω το είδος από την φωτογραφία(και δεν εχω και άλλη να ανεβάσω :bowdown: )........όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει, γιατί έχω την εντύπωση οτι η αφρικάνα αυτή ζει και τρέφεται με πολύ λάθος τρόπο.......post-7034-1241873987_thumb.jpg

Θα ριψοκινδυνευσω μια γνωμη,χωρις να βοηθαει πολυ η φωτογραφια.Pseudotropheus greshakei

Link to comment
Share on other sites

Στράτο, ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου....δες όμως την κατάληξη του ραχιαίου....έτσι οξυκατάληκτο που είναι καθώς και τα δυο θωρακικά.....δεν σου θυμίζει αυλονοκαρα που δεν έχει ''πάρει'' πλήρως τα χρώματα της????......τι λες? έχω πεσει πολύ έξω???θα επικοινονίσω ξανά με τον κάτοχο μήπως μου στείλει καμιά καλύτερη φώτο....

Link to comment
Share on other sites

Και μόλις τώρα βρήκα και αυτό...post-7034-1241879558_thumb.jpg Pseudotropheus sp. "acei" ...αλλά κάτι με χαλάει στο ρύγχος :bowdown: ....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως η φωτογραφια δε βοηθαει καθολου

Link to comment
Share on other sites

για acei μου κανει αλλα η φωτο οντως δεν βοηθαει..μια απο το πλάι θα βοηθουσε πιο πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...