Jump to content

Inspired Bicycles


Recommended Posts

Ο τυπος κενταει απλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε με λέτε??? Ο τύπος ξέρει να περπατάει ή έχει ενσωματωμένο το ποδήλατο πάνω του???

Τώρα θυμήθηκα εποχές δικής μου πώρωσης με τα ποδήλατα... BMX και Mountain Bikes... (και πολύ μπάσκετ)!

Αργότερα βέβαια κατάλαβα πως αθλητισμός/σπορ και stormtrooper είναι διφορούμενες έννοιες!

Link to comment
Share on other sites

Δε με λέτε??? Ο τύπος ξέρει να περπατάει ή έχει ενσωματωμένο το ποδήλατο πάνω του???

Τώρα θυμήθηκα εποχές δικής μου πώρωσης με τα ποδήλατα... BMX και Mountain Bikes... (και πολύ μπάσκετ)!

Αργότερα βέβαια κατάλαβα πως αθλητισμός/σπορ και stormtrooper είναι διφορούμενες έννοιες!

χα-χ0α-χα-χ0α :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

χα-χ0α-χα-χ0α :bowdown::bowdown::bowdown::hysterical::hysterical:

Μη γελάς καθόλου! Μέχρι σκάκι φτάνουν οι αντοχές μου! Πέρσυ έκανα το λάθος και έπαιξα ρακέτες στη παράλια... Μπορώ να πω πως ακόμα πονάω :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αυτος με το SK8 ποιος ειναι....εσυ???

οσο για τον BMXa...παρτε αυτο με αγαπη... :bowdown:

Οχι δεν ειμαι εγω...Αλλα ενα παιδι απο την πολη μου...Ααα δεν μιλησα για αμερικη γιατι εκει το σκατε ειναι πιο γνωστο απο οτι ειναι η μπαλα εδω....:S

Στην ελλαδα τα ατομα που κανουν skate τα μετρας....(ενα απο τα μειωνεκτηματα)

....οσο για το Trial που εδειξε ο trouper ουτε καν που υπαρχει στην ελλαδα....

:bowdown::bowdown::bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εκανα SK8 4 - 5 χρονια αλλα εδω και 3 χρονια τα παρατησα και κανω μονο SNOWBOARD... :bowdown:

παντος εχουμε πολλους και καλους SK8αδες...με χοριγιες απο VANS, ELEMENT, DC κτλ.. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα οι χορηγιες δεν παιζουν κανενα ρολο....Τοσο για τους πολους δεν νομιζω μιας και τα ατομα που κανουν skate απο ενα χρονο και πανω δεν νομιζω να ξεπερνανε τα 1500 σε ολη την ελλαδα....Παντως και το snowboard τα σπαει..:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

1500????για ελα μια βολτα απο Μ. αλεξανδρο η πλατεια αριστοτελους...

η για πηγαινε π. αραιος, ελληνικο κτλ...

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι ακόμα πωρωμένος με τα mountain bikes...κάθε καλοκαίρι κάνω ανάβαση-κατάβαση βουνού αλλά δυστυχώς δεν κάνω αυτά που κάνει το παλικάρι...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δεν με τρελαινει το Long Board..Μπορει να πιανει μεγαλες ταχυτητες αλλα δεν εχει την μαγια του Air....

Δες λιγο πραγματικο Skate...

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο...Για εσενα που σου αρεσει η ταχυτητα και οχι τα κολπα.... :)

Φίλε αυτό είναι τέεεεελειο, θέλω να κάνω από τότε που είδα το "Yes Man" με τον Jim Carrey!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μετά από αυτό...

...έρχετε αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...