Jump to content

γιατι ψοφανε τοσο γρηγορα??


Recommended Posts

αν ρωτας το θεμα τιμης, μη σε απασχολει. σε ολα τα πραγματα παιζει ρολο η "μαρκα" δλδ ο κατασκευαστης.

πχ αλλο να ειναι boyu το ενυδρειο και αλλο juwel..

σαν λιτρα τωρα για χρυσοψαρα τα 60 λιτρα ειναι λιγα. ειναι καλα ισα ισα για ενα χρυσοψαρο. αλλα πολυ καλα για ζωοτοκα αν θελεις να βαλεις.. :thumbup::thumbup: θα δεις και γενες.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω πηρα 2 χρυσοψαρα απο πανηγυρι μαλιστα και τα εχω απο τον Μαρτιο και ειναι μια χαρα ! Αμα σου πω οτι και εγω ειχα την εντυπωση οτι πεθαινουνε αμεσως < χωρις λογο > και τωρα διαψευστικα :(

Αλλοι λενε 10 λιτρα για καθε χρυσοψαρο , αλλοι 50 οποτε 30 λιτρα ανα χρυσοψαρο πρεπει να ειναι μια χαρα , εχει 1 ενυδρειο το Carrefour τωρα με 179 ευρο 120 λιτρα , Ουτε ενα προβλημα δεν εχω μαζι του και εχει θερμαντηρα,biobox2,φιλτρα,φωτισμο κτλπ. Μια χαρα για αρχη ....

Μετα παμε για JUWEL 830 λιτρα :( :( :hysterical: :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - yiannis667
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν καμια 10αρα ηδη χρησοψαρου... λογικο να μην εχουν ολα τις ιδιες απαιτησεις...

ο μεσος ορος περιπου ειναι 30-40 λιτρα για καθε ψαρι... :(:(

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε θα φτασει τους 40 μαρτηδες το χρυσοψαρο. Τοσο ζει.

Μετα το 830 λιτρα το juwel να δουμε και το 1000 λιτρα :(

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Γειά σας θέλω να σας ρωτήσω εάν μπορώ ν ζευγαρώσω χρυσόψαρα δηλαδή σε πόσα λίτρα πρέπει ν ναι  και ξέρω γω. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Souvlakis έγραψε:

Γειά σας θέλω να σας ρωτήσω εάν μπορώ ν ζευγαρώσω χρυσόψαρα δηλαδή σε πόσα λίτρα πρέπει ν ναι  και ξέρω γω. 

 

Καλημέρα. Άνοιξε ένα δικό σου θέμα στην κατηγορία ψάρια κρύου νερού να μας δείξεις και το ενυδρείο σου επ ευκαιρία

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...