Jump to content

1η συνάντηση βορείου Ελλάδος


Andreas301

Recommended Posts

Λοιπόν απ' ότι φαίνεται είμαι ο πρώτος που γύρισα σπίτι μετά τη συνάντηση

(ούτως ή άλλως οι Αθηναίοι ή είναι ακόμη στο δρόμο της επιστροφής ή θα φύγουν αύριο).

Τα υπόλοιπα ρεμάλια ακόμη είναι στο Bennigan's και πίνουν μπύρες, καφέδες

και άλλα ποτά, ενώ για κάποιους απ' ότι φαίνεται η νύχτα είναι ακόμη μπροστά.

Είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνήσουν όλοι ότι περάσαμε καταπληκτικά,

πολύ καλό φαγητό (μπράβο Σταμάτη για την υπόδειξη της ταβέρνας)

πολλά δωράκια για όλους, ωραία συζήτηση χαλαρά,

συναντηθήκαμε παλιοί φίλοι

και γνωρίσαμε κι άλλους aquazonistas για πρώτη φορά.

Φωτογραφίες θα ανεβάσουν τα παιδιά αργότερα φαντάζομαι.

Πάντα τέτοια ! :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μολις γυρισα σπιτι....και ειπα να πω δυο λογακια για την σημερινη συναντηση...

καταρχην οποιος δεν ηρθε εχασε!!!!τα ειχε ολα η σημερινη συναντηση!!!!

1. τρομερη παρεα, γελιο και χαβαλε!!!

2. τρομερο φαγητο!!μπραβο στον ΣΤΑΜΑΤΗ για το υπεροχο μαγαζι....

3. Πολλα ΔΩΡΑ!!!!!! και σε αυτο νομιζω οτι ολοι οφιλουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στο AQUA ZONE που στιριζει

τους νεους και παλιους χομπιστες με τις κινησεις αυτες....καθος και ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους ΜΕΓΑΛΟΥΣ

χοριγους μας...

ενα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους αγαπητους MODERATORS για την οργανωση της ολης συναντησης...

Σταματης, NAVY, Χρηστος, Κλαζ, Αντωνης τ83, viciouscirlce, Husky Jim, Dartman, TAN.....

Τελος ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ!!!

αυτα..ελπιζω να μη ξεχασα κανενα.... :bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

με τη σειρα μου να ευχαριστησω θερμα ολους τους χορηγους για τα υπεροχα δωρα,ολους τους συναδελφους και ιδιαιτερως δε τον σταματη για την αψογη οργανωση-συνεργασια,καθως και ολους οσους μας τιμησαν με την παρουσια τους(πολλοι και με τα τηλεφωνηματα στα κινητα μας).

το πως περασαμε..?τα λογια ειναι περιττα,αρκει να βλεπατε ολονων μας τα χαμογελα. :bowdown::hysterical::hysterical:

ευελπιστω οτι θα υπαρχει συνεχεια στην ομορφη αυτη παρεα που παιρνει σαρκα και οστα,και ξεφευγει απο τα τετρημενα μιας ιντερνετικης σελιδας και δημιουργει φιλιες και διαπροσωπικες σχεσεις ανθρωπων που τους ενωνει η τρελλα τους,ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΜΑΣ.

σας ευχαριστω πολυ για ολες τις μοναδικες στιγμες και ευχομαι καλο δρομο,καλη επιστροφη στους μακρινους μας φιλους και καλη και συντομη επαναληψη της επομενης μας συναντησης.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ. :hysterical:

ΥΓ1.αποστολε,ευχαριστω για τη ρακι ρε φιλε,την απολαμβανω μαζι με τη γυναικα μου ευθεις τωρα... :bowdown:

ΥΓ2.αδελφικε μου φιλε νινταλ,μου τη γλυτωσες για αλλη μια φορα κολλητε,που θα παει ομως.... :hysterical:

ΥΓ3.(dartman),αντωνη μου εισαι πολυ τρελλος ρε φιλε και σε παω με 1000... :bowdown::bowdown:

ΥΓ4.JIM,η παρουσια σου και μονο ειναι καταλυτικη.να 'σαι καλα.

ΥΓ5.borat,εεεεεεεεεε,ηθελα να πω stormtrooper......super εισαι,καθως ξερουμε ολοι μας που παει η τρελλα.. :hysterical:

ΥΓ6.φιλε θαναση(tan),χαρηκα πολυ ποτυ επιτελους γνωριστηκαμε και απο κοντα.σου ευχομαι τα καλυτερα αδελφε. :blush:

ΥΓ...και τελος ,σταματη μου παλι ζωγραφισες.σ'ευχαριστω για ολα.

δεν εχω αλλα λογια,αφηνω τις εικονες που εχω στο μυαλο μου να με ταξιδεψουν.... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο ευχαριστω απλα σε ολους και για ολα. φοβερες γνωσεις μαζεψαμε εμεις οι νεοι! ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένα μισάωρο που έφτασα στο σπίτι και βλέπω ότι μερική δεν κλείνουν μάτι ακόμη. ;)

Δεν θα πω πολλά δεν σηκώνει ανάλυση το θέμα..., απλά ήταν ΤΕΛΙΑ.-

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολύ που περάσατε ωραία.

Περιμένουμε φωτογραφικό υλικό.

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου κι εγώ να πω πως όλα ήταν υπέροχα. Από τους ανθρώπους που μας υποδέχτηκαν μέχρι και το φαΐ.

Τράβηξα μερικές φωτογραφίες και σας τις παρουσιάζω...

IMG_1887_resize.jpg

IMG_1888_resize.jpg

IMG_1889_resize.jpg

IMG_1890_resize.jpg

IMG_1891_resize.jpg

IMG_1892_resize.jpg

IMG_1893_resize.jpg

IMG_1894_resize.jpg

IMG_1896_resize.jpg

IMG_1897_resize.jpg

IMG_1898_resize.jpg

IMG_1899_resize.jpg

IMG_1900_resize.jpg

IMG_1901_resize.jpg

Τέλος, να πω πως ναι μεν φάγαμε καλά, αλλά ήπιαμε κι όλας... κάποιοι βέβαια ήπιαν λίγο παραπάνω:

IMG_1886_resize.jpg

IMG_1895_resize.jpg

;)

Ο Husky έχει αρκετές ακόμα φωτογραφίες και πολύ πιο "τολμηρές" και αποκαλυπτικές! Ελπίζω να βρει σύντομα τον χρόνο να τις ανεβάσει!

Παιδιά, ειλικρινά σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία σας και την υπέροχη παρέα σας!

Ελπίζω το συντομότερο δυνατό να μπορέσετε να έρθετε στην Αθήνα, σε μία από τις δικές μας συγκεντρώσεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω με τη σειρα μου να πω πως ολα ηταν τελεια.περασαμε υπεροχα.να ευχαριστησω ολους τους χορηγους για τα δωρα,ολα τα παιδια που εφεραν κι απο κατι.επισης τον σταματη για την επιλογη της ταβερνας και για

την ΄΄κληρωση΄΄ οπου ΄΄ετυχα΄΄ το aquacube. :D:D:D δεσμευομαι σταματη συντομα ν ανεβασω φωτο απ το πως θα γινει.τελος να πω πως χαρηκα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα ολους.καλη επιστροφη στα παιδια που θα ταξιδεψουν.ευχομαι να συνεχιστουν αυτες οι συναντησεις

Υ.Γ. 1 dartman τελικα σε μαζευανε χαραματα απο κανα ροκαδικο; ;):thumbup: την αλλη φορα θα τα πουμε καλυτερα.

Υ.Γ. 2 ενα μεγαλο μπραβο στο χρηστο που εδωσε την ιδεα γι αυτη τη συναντηση

Υ.Γ.3 ενα πιο μεγαλο μπραβο στα παιδια που ταξιδεψαν χιλιομετρα να βρεθουν κοντα μας.

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Ηταν σίγουρο οτι θα περνούσατε καλά.Χαίρομαι πολύ γιαυτό και ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι και εγώ.

Συγχαρητήρια σε όλους και βέβαια σε αυτούς που το πρότειναν και το οργάνωσαν.

Σωκράτης ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα λόγια είναι περιττά...!!! Περάσαμε υπέροχα και ελπίζω να το επαναλάβουμε... ;)

Επίσης θέλω να σας ευχαριστήσω για τα υπέροχα δώρα που πήρα! Πραγματικά δεν έχω λόγια...!!! :D

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στους φίλους μας από Αθήνα που έκαναν όλον αυτό το δρόμο για να μας γνωρίσουν! Παιδιά είστε φανταστικοί!!! :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - miltosbitoulis2
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι ιδιαιτερα ότι η πρωτη προσωπικη επαφη με το AquaZone αφησε τοσες θετικές εντυπωσεις.

Φυσικα πολλα συγχαρητηρια σε οσους συμμετειχαν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω να πω κατι παραπανω.Τρελα,μουρλα,γελιο,χαβαλες.Ηταν κατι που το χρειαζομασταν.Ευχαριστουμε τους φιλους απο Αθηνα για την τιμη και τον κοπο τους.Επεται συνεχεια......

Link to comment
Share on other sites

Μολις μπηκαμε σπιτι... θα χαλαρωσω και επανερχομαι με σχολια! ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχουν λογια για την συναντηση.

ενα μεγαλο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" για τα παιδια που ηρθαν απο την Αθηνα κ μας τιμησαν με την παρουσια τους.

εγω προσωπικα δεσμευομαι να ανταποδωσω με την παρουσια μου στην επομενη συναντηση του aquazone στην Αθηνα.

θελω επισης να ευχαριστισω τους χορηγους μας, τα καταστηματα που προσφεραν δωρα (θα κανω ειδικη αναφορα αργοτερα μιας κ δεν θελω να ξεχασω καποιο) καθως επισης κ οσους βοηθησαν στην οργανωση αυτης της συναντησης.

επισης να ευχαριστισω το μαγαζι στο οποιο φαγαμε, για το καλο φαγητο που μας προσφερε αλλα κ τις καρτες που μας μοιρασε για δωρεαν φαγητο για 4 ατομα η καθεμια!!!!!

φανταστικο κλιμα!

χαρηκα που σας γνωρισα απο κοντα ολους!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να περάσατε πολύ ωραια!μπράβο το είχατε οργανώσει πολύ καλά το γλέντι!πάντα τέτοια!

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμα μου συγχαρητηρια στους διοργανωτες!Μην ξεχναμε τους χορηγους.Μπραβο παιδια μακαρι να επαναληφθουν παλι τετοιες συναντησεις.

Μηπως περισσεψε κανενα easy balance? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρεπετε να πω και εγω δυο λογια.

Κατ'αρχας δεν περιμενα, ουτε εγω ουτε κανεις μας να δει αυτο που ειδαμε στο παρκινγκ της Θεσσαλονικης.

Ηταν πραγματικα πανεμορφα και αξιζε την μικρη ταλαιπορια των χιλιομετρων!!! Με τη σειρα μου να δωσω τα συγχαρητηρια μου σε ολο το επιτελειο του ΑΖ για την οργανωση και τις ιδεες. Να πω ενα μπραβο ιδιαιτερα στο Χρηστο για την ιδεα της συναντησης, στο Σταματη για την ιδεα της ταβερνας, των καταστηματων που συνεργαζονται με το ΑΖ και μας παρεχουν μαζι ομορφα πραγματα, γνωσεις, καλη παρεα και αξεχαστες εμπειριες και τελος του navy για τη... ρακη και για την κατηγορια ανθρωπων οπου ανηκει.

Το ταξιδι προς τη θεσσαλονικη αλλα και της επιστροφης ηταν ευχαριστο. Καλο θα ηταν να μεναμε λιγο ακομη στην πανεμορφη θεσσαλονικη μας να τη βλεπαμε και τη νυχτα!!! Καποιοι το εκαναν και περιμενω εντυπωσεις. Πραγματικα ομορφη πολη και δεν σου κανει η καρδια να την αφησεις τοσο γρηγορα. Μακαρι να ειχαμε φιλους και απο αλλα μερη και οχι μονο απο βορεια ελλαδα.

Ηταν πραγματικα μια πολυ καλη ιδεα και μακαρι να επαναληφθει, οχι μονο στη θεσσαλονικη, αλλα και σε αλλα μερη (Πατρα, Κρητη,κτλ) τωρα που ερχεται και καλοκαιρακι. Εκτος απο ομορφες αναμνησεις και ψυχαγογια, βγαινουμε ολοι κερδισμενοι οργανωνοντας και συμμετεχοντας σε κατι τετοια. Παντως αναμενουμε απο τους φιλους μας τους βορειοελλαδιτες να μας τιμησουν και αυτοι σε μια απο τις επομενες συναντησεις στην αθηνα.

Ιδιαιτερα ευτυχης που γνωρισα απο κοντα το Χρηστο και τους υπολοιπους και που γνωρισα καλυτερα NAVY.

Στορμ, τελικα δεν βρηκαμε την ευκαιρια αλλα θα τα πουμε!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω πολλα μπραβο για αυτους που ειχαν την ιδεα για αυτη τη συναντηση,αλλα και γι'αυτους που την υλοποιησαν.Δυστυχως προσωπικοι λογοι δεν μου επετρεψαν να παραστω.Ελπιζω την επομενη φορα.

Χαιρομαι παρα πολυ που περασατε ομορφα.Παντα τετοια.... :thumbup:;):D

Link to comment
Share on other sites

ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!!!

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους...

όσοι δεν ήρθαν απλά έχασαν...

Μπράβο στον Σταμάτη για την εξαίρετη επιλογή της ταβέρνας, στους χορηγούς των δώρων και σε όσους έφεραν και μοίρασαν φυτάκια...

Βόρειοι σας περιμένουμε Αθήνα...

Ελπίζω να ξαναγίνει κάτι παρόμοιο με μεγαλύτερη συμμετοχή....

Link to comment
Share on other sites

Εκεινο που εχω να πω BRAVO στους οργανωτες για την πολυ ζεστη υποδοχη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τους παλιους για τις συμβουλες που μοιραστηκαν μαζι μας Τον ΣΤΑΜΑΤΗ απουσιολογο και ολους τους χορηγους για τα υπεροχα δωρακια!!!και τελος ευχαριστω τον klaz για την "προσκληση"!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους όσους οργάνωσαν αυτήν την ωραία συνάντηση, ένα μεγάλο ευχαριστώ στους χορηγούς.

Υ.Γ. Περίσσεψε κανένα easy balance ;) ???????

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Περίσσεψε κανένα easy balance ;) ???????

:thumbup:

περισεψαν!!!!!

κ δεν τα επαιρνε κανεις!!!!!! :D

αν κατι με στεναχωρεσαι λιγο στη συναντηση ειναι οτι δεν προλαβα να μιλησω με ολα τα παιδια.

πραγματικα οι ωρες περασαν πολυ γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Περίσσεψε κανένα easy balance ;) ???????

βρε ουρρρρρρρτττττ :thumbup::D:D

τραβα βγαλε κανα δοντι λεω γω... :thumbup::thumbup::thumbup::D

Link to comment
Share on other sites

Απίθανη, φανταστική, καταπληκτική αυτή η πρώτη επίσημη επαφή με την βόρεια Ελλάδα και ειδικά τη Θεσσαλονίκη!!!

Πέρασα το βράδυ στην καταπληκτική σας πόλη και με βαριά καρδιά έφυγα σήμερα, έρχομαι τουλάχιστον μια φορά τον χρόνο και συνδέομαι μαζί της με ανεκτίμητες αναμνήσεις!

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους και ελπίζω να συνεχίσετε τις τακτικές συναντήσεις και να δικτυωθείτε γενικά!

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν,

Να ευχαριστήσω και εγώ τους χορηγούς για τα δώρα και να ρωτήσω αν περισσέψανε τίποτα easy balance! (μια χαρά περνάτε στις συναντήσεις…) :thumbup:

Επιτέλους γνώρισα από κοντά τα περισσότερα παιδιά που με βοηθήσαν να στήσω το όνειρο μου! Να είστε καλά! :D

Περάσαμε καλά, αλλά αν έβγαινε και ο Σάκηηηης πρώτος θα περνούσαμε καλυτέρα… :D

(πάντως έπεσαν οι μάσκες και κάποιοι εκδήλωσαν την αγάπη τους στο πρόσωπο του, ονόματα δε λεμε) :D

Ελπιζω να καταφερω να ερθω Αθηνα να γνωρισω και τους υπολοιπους!

ΥΓ. Περιμένω την μεγαλύτερη ιστορική στιγμή της ανθρωπότητας, την φωτο με τον Borat! ;)

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...