Jump to content

Recommended Posts

Είστε ΑΛΗΤΕΣ παλιοβάζελοι ρεμάλια σκουπίδια που είναι το αίσθημα του αθλητισμού;

Νεκρόφιλοι ο άλλος είναι κάτω αναίσθητος και εσείς τον κλωτσάτε μές την μούρη παλιοχαρακτήρες τιποτένιοι

Αφιερωμένο και αντι της λέξεις κανάλι 67 βάλτε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 91-64

http://www.youtube.com/watch?v=MdKeDSyaEfg

2/2 Απιστευτη ομαδα πολλοι τιτλοι και χωρις καμια μομφη! :thumbup::):rolleyes::hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν μπορω να πιστεψω αυτα που διαβαζω.

ο Γιαννακης κ ο childress εχουν παραπονα απο τη διαιτησια!!!!!

γιατι???

γιατι δωθηκε τεχνικη ποινη στον saras??

γιατι εδωσαν 4 φαουλ (τα 2 δεν ηταν) στον Πεκοβιτς μεσα σε 8 λεπτα???

γιατι κακως μετρησαν το τριποντο του Γκριρ απο το κεντρο ενω ηταν εκπροθεσμο?

γιατι δεν δωθηκε 5ο φαουλ στον Σχορτσιανιτη στη φαση που βαζει το καλαθι ο Διαμαντιδης??

γιατι σωστα αποβληθηκε το καημενο ο Θεοδοσης για αντιαθλητικη συμπεριφορα??

κ αλλα τοσα μου ερχονται.....

δεν κοιταει μπασκετικα.

ο Παπαλουκας παιρνει 3 εκατομυρια ευρω το χρονο για να ειναι ανυπαρκτος στα ντερμπι.

ο Βουισιτς τα ιδια. μεγαλη μουφα....

ο Μπουρουσης εμεινε στις 10 μερες θα τα πουμε...

ο αφανας ειχε 1/9 διποντα.

ετρεμαν τα ποδια τους κ εκαναν 10 φορες βηματα...

κ αλλα τοσα..........

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να πιστεψω αυτα που διαβαζω.

ο Γιαννακης κ ο childress εχουν παραπονα απο τη διαιτησια!!!!!

γιατι???

γιατι δωθηκε τεχνικη ποινη στον saras??

γιατι εδωσαν 4 φαουλ (τα 2 δεν ηταν) στον Πεκοβιτς μεσα σε 8 λεπτα???

γιατι κακως μετρησαν το τριποντο του Γκριρ απο το κεντρο ενω ηταν εκπροθεσμο?

γιατι δεν δωθηκε 5ο φαουλ στον Σχορτσιανιτη στη φαση που βαζει το καλαθι ο Διαμαντιδης??

γιατι σωστα αποβληθηκε το καημενο ο Θεοδοσης για αντιαθλητικη συμπεριφορα??

κ αλλα τοσα μου ερχονται.....

δεν κοιταει μπασκετικα.

ο Παπαλουκας παιρνει 3 εκατομυρια ευρω το χρονο για να ειναι ανυπαρκτος στα ντερμπι.

ο Βουισιτς τα ιδια. μεγαλη μουφα....

ο Μπουρουσης εμεινε στις 10 μερες θα τα πουμε...

ο αφανας ειχε 1/9 διποντα.

ετρεμαν τα ποδια τους κ εκαναν 10 φορες βηματα...

κ αλλα τοσα..........

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Πες τα γιατι ειχε μαζευτει ολη η παρεα εδω σπιτι μου για τα γεννεθλια μου οπου μονο εγω ειμαι παναθα και σχολιαζανε σαν τις γκομενες.... :):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει πολλά μπράβο αυτή η ομάδα...¨Οπως και το επίπεδο απόδοσης και συμπεριφοράς των παιχτών και των δύο ομάδων!!Μακάρι να παραδειγματιστούν και οι καννίβαλοι του ποδοσφαίρου και να προσφέρουν κάποια μέρα ανάλογο θέαμα.

Τόν εξυπνάκια με το λείζερ ήταν τόσο δύσκολο να τον πιάσουν;;

Link to comment
Share on other sites

.

Τόν εξυπνάκια με το λείζερ ήταν τόσο δύσκολο να τον πιάσουν;;

θα τον χαρακτηριζα απλα νοητικα αναπηρο.

αφου δεν καταλαβαινε οτι οι χαμενες βολες επαναλαμβανονταν.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς υπάρχουν και χάλασαν έστω στιγμιαία την είκονα 2 top ομάδων της Ευρώπης...Και αμφιβάλω αν ο συγκεκριμένος κατάλαβε ότι η αντίπαλη ομάδα μετέτρεψε εξαιτιας του 2 άστοχες βολές σε εύστοχες!

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονος ειναι οτι θελουμε προπονητη και βαθος παγκου,οχι κλαψες.....................

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να πιστεψω αυτα που διαβαζω.

ο Γιαννακης κ ο childress εχουν παραπονα απο τη διαιτησια!!!!!

γιατι???

γιατι δωθηκε τεχνικη ποινη στον saras??

γιατι εδωσαν 4 φαουλ (τα 2 δεν ηταν) στον Πεκοβιτς μεσα σε 8 λεπτα???

γιατι κακως μετρησαν το τριποντο του Γκριρ απο το κεντρο ενω ηταν εκπροθεσμο?

γιατι δεν δωθηκε 5ο φαουλ στον Σχορτσιανιτη στη φαση που βαζει το καλαθι ο Διαμαντιδης??

γιατι σωστα αποβληθηκε το καημενο ο Θεοδοσης για αντιαθλητικη συμπεριφορα??

κ αλλα τοσα μου ερχονται.....

δεν κοιταει μπασκετικα.

ο Παπαλουκας παιρνει 3 εκατομυρια ευρω το χρονο για να ειναι ανυπαρκτος στα ντερμπι.

ο Βουισιτς τα ιδια. μεγαλη μουφα....

ο Μπουρουσης εμεινε στις 10 μερες θα τα πουμε...

ο αφανας ειχε 1/9 διποντα.

ετρεμαν τα ποδια τους κ εκαναν 10 φορες βηματα...

κ αλλα τοσα..........

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Απλα ρε Αντωνη πως θα σωσει το τομαρι του και θα δωσει τροφη στις εφημεριδες ωστε να μην τον φανε λαχανο?μονο ετσι θα σωθει.Κριμα γιατι θελει να λεγετε επαγγελματιας ο κλαψας!~

Link to comment
Share on other sites

Απλα ρε Αντωνη πως θα σωσει το τομαρι του και θα δωσει τροφη στις εφημεριδες ωστε να μην τον φανε λαχανο?μονο ετσι θα σωθει.Κριμα γιατι θελει να λεγετε επαγγελματιας ο κλαψας!~

οι Αγγελοπουλοι θα παρουν κεφαλια, δεν ειναι χαζοι.

φανηκε να ειναι το πιο ευκολο πρωταθλημα για τον ΠΑΟ.

αυτη ηταν η πιο ακριβη ομαδα στην ιστορια του ευρωπαικου μπασκετ.

πεταμενα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτης Γιαννάκης: "Εμείς στο προηγούμενο ματς στο ΟΑΚΑ είπαμε ότι δεν ήμασταν στο γήπεδο και χάσαμε. Όσες φορές έχουμε έρθει να παίξουμε πάντως γίνονται ανεξήγητα πράγματα. Με ρωτάνε οι παίκτες μου γιατί υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά και δεν ξέρω τι να τους απαντήσω. Δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η ιστορία. Σύμφωνοι, ο Παναθηναϊκός κατέκτησε το πρωτάθλημα αλλά τα πάντα έχουν και τα όριά τους.

Παίζουμε και όλο κάτι συμβαίνει με διάφορους τρόπους οπότε δεν επιτρέπεται να παιχτεί μπάσκετ και όλοι αυτοί οι τρόποι είναι σε βάρος του Ολυμπιακού. Σε όσα παιχνίδια παίχτηκε μπάσκετ οι αγώνες κρίθηκαν με την μπάλα στα χέρια μας. Ο καθένας μπορεί να δει την αναμέτρηση και να κρίνει πως φτάσαμε στο τελικό σκορ..."

:) Παντα ειχε χιουμορ αυτο το παιδι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mόνο ρόμπα έγινε.... μολονότι η ψαλίδα έκλεισε,η διαφορά δυναμικότητας ήταν εμφανής.Και φαίνεται κοιτώντας τον πάγκο του ΠΑΟ.Ο ΠΑΟ στο μπάσκετ και ο ΟΣΦΠ στο ποδόσφαιρο έχουν ξεφύγει σε πολλά επίπεδα από τους διώκτες τους

Link to comment
Share on other sites

Mόνο ρόμπα έγινε.... μολονότι η ψαλίδα έκλεισε,η διαφορά δυναμικότητας ήταν εμφανής.Και φαίνεται κοιτώντας τον πάγκο του ΠΑΟ.Ο ΠΑΟ στο μπάσκετ και ο ΟΣΦΠ στο ποδόσφαιρο έχουν ξεφύγει σε πολλά επίπεδα από τους διώκτες τους

Η διαφορα του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ στο μπασκετ με τον ολυμπιακο στο ποδοσφαιρο ειναι, εκτος απο την διαφορα αθληματος, οτι το μεγαλειο του ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ το αποδεικνυει μαζευοντας και τις ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ κουπες ενω το μεγαλειο του ολυμπιακου στο ποδοσφαιρο που μεταφραζεται? Περνοντας ΚΑΙ το milko Cup? η κανοντας αυτες τις Μεγαλειωδης πορειες στο Champions League? Και οτι και να λενε για διαιτησιες ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ τους Διαψευει περνοντας τις Ευρωπαικες κουπες στο μπασκετ.

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ στο μπασκετ με τον ολυμπιακο στο ποδοσφαιρο ειναι, εκτος απο την διαφορα αθληματος, οτι το μεγαλειο του ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ το αποδεικνυει μαζευοντας και τις ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ κουπες ενω το μεγαλειο του ολυμπιακου στο ποδοσφαιρο που μεταφραζεται? Περνοντας ΚΑΙ το milko Cup? η κανοντας αυτες τις Μεγαλειωδης πορειες στο Champions League? Και οτι και να λενε για διαιτησιες ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ τους Διαψευει περνοντας τις Ευρωπαικες κουπες στο μπασκετ.

:):rolleyes::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που τα λες...ετσι ειναι???

στο μπασκετ τα χρηματα που παιζουν ειναι...το μπατζετ ολης της ομαδας οσο το μπατζετ ενος μονο παικτη ποδοσφαιρου...

οποτε με τα (φτωχα) Ελληνικα δεδομενα πανω απο 8αδα δεν προκητε να παμε ποτε...οταν υπαρχουν προεδροι οπως ο Αμπραμοβιτσ κτλ κτλ...

παντος δεν κερδισαμε μονο στο ποδοσφαιρο... αλλα και στο βολλευ.. :):rolleyes:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

H διαφορά είναι ότι στο μπάσκετ έχουμε πολλές καλές ομάδες και ανάλογο θέαμα(όπως και στο βόλλευ),στο ποδόσφαιρο ο ένας είναι χειρότερος απο τον άλλο(με λιγοτερο κακό τον ΟΣΦΠ,όχι δεν είμαι γαύρος) και βασικά λείπει ΘΕΑΜΑ.Αυτό θα πρέπει ως φίλαθλοι να ψάχνουμε,γιατί όλα τα άλλα έχουν να κάνουν με χρήματα και κάποιοι βγάζουν ΠΟΛΛΑ απο τις ομάδες...

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που τα λες...ετσι ειναι???

στο μπασκετ τα χρηματα που παιζουν ειναι...το μπατζετ ολης της ομαδας οσο το μπατζετ ενος μονο παικτη ποδοσφαιρου...

οποτε με τα (φτωχα) Ελληνικα δεδομενα πανω απο 8αδα δεν προκητε να παμε ποτε...οταν υπαρχουν προεδροι οπως ο Αμπραμοβιτσ κτλ κτλ...

παντος δεν κερδισαμε μονο στο ποδοσφαιρο... αλλα και στο βολλευ.. :):rolleyes:

Οποτε κερδισατε και σεις κατι με το χερι!!!!! :hysterical::thumbup: σσ Πλακα κανουμε ε

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω αναγνωριζω την ανοτεροτητα του ΠΑΟ στο μπασκετ.. λογο χρηματων βεβαια αλλα ανοτεροτητα.

παντος ειναι εμετικο το θεαμα στο ελληνικο μπασκετ. εχεις ομαδες οπως ο ΠΑΟ με την μιση Εθνικη Ελλαδος (Σπανουλη,διαμαντιδη κτλ) και τους υποληπους κοριφαιους παικτες

και απο την αλλη εχεις καποιες ΟΜΑΔΕΣ δεμενες αλλα με μικρα ονοματα που δεν εχουν ελπιδα..

και γαιυτο βλεπουμε σκορ πχ 98 - 55... αυτο δεν μπορει να χαρακτηριστει Μπασκετ αλλα..... :hysterical::thumbup:

γιαυτο και τα τελευταια 3 - 4 χρονια βλεπω μονο ΝΒΑ. Για να δω ΜΠΑΣΚΕΤ :):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω αναγνωριζω την ανοτεροτητα του ΠΑΟ στο μπασκετ.. λογο χρηματων βεβαια αλλα ανοτεροτητα.

παντος ειναι εμετικο το θεαμα στο ελληνικο μπασκετ. εχεις ομαδες οπως ο ΠΑΟ με την μιση Εθνικη Ελλαδος (Σπανουλη,διαμαντιδη κτλ) και τους υποληπους κοριφαιους παικτες

και απο την αλλη εχεις καποιες ΟΜΑΔΕΣ δεμενες αλλα με μικρα ονοματα που δεν εχουν ελπιδα..

και γαιυτο βλεπουμε σκορ πχ 98 - 55... αυτο δεν μπορει να χαρακτηριστει Μπασκετ αλλα..... :hysterical::thumbup:

γιαυτο και τα τελευταια 3 - 4 χρονια βλεπω μονο ΝΒΑ. Για να δω ΜΠΑΣΚΕΤ :):rolleyes:

Κατσε ρε οσο και καλοι να ειναι οι παικτες του Παναθηναικου ειμαι μαζι απο 15 χρονων(που λεει ο λογος) και ειναι πολυ δεμενη ομαδα...Οσο για αυτο με την εθνικη μην μου πεις οτι ο Ολυμπιακος παει πισω...Και σε παρακαλω μην μου ξαναπεις αυτο το θεμα περι λεφτων γιατι θα τσακωθουμε.....

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε οσο και καλοι να ειναι οι παικτες του Παναθηναικου ειμαι μαζι απο 15 χρονων(που λεει ο λογος) και ειναι πολυ δεμενη ομαδα...Οσο για αυτο με την εθνικη μην μου πεις οτι ο Ολυμπιακος παει πισω...Και σε παρακαλω μην μου ξαναπεις αυτο το θεμα περι λεφτων γιατι θα τσακωθουμε.....

Φιλικα

Δεν ειπα οτι δεν ειναι αυτοι δεμενοι. ειπα οτι οι αλλες ομαδουλες ειναι δεμενες.

και δεν καταλαβα. γιατι να μη το πω.

Εγω μπορει να ειμαι γαυρος, αλλα οπως βλεπεις ειμαι απο Θεσσαλονικη και οχι απο αθηνα. η ομαδες εδω πεινανε... δεν υπαρχει χρημα. ουτε χοριγοι. ουτε πλουσιοι προεδροι.

και μαλιστα οι ομαδα που υποστιριζουν οι δικοι μου ο ΑΡΗΣ αν ξερεις λεγετε και Αυτοκρατορας. που ειναι τωρα ο αυτοκρατορας???ε?? αρκητε σε μια 3η - 4η θεση. μη μιλησω για τον Παοκ..η ακομα χειροτερα τον Ηρακλη π παιζει Α2...

Παρτε το χαμπαρη.

και για να καταλαβεις το μεγεθος της ανησοτητας.. ενα θα σου πω.

στην μπαλα ο Αρης εχει προεδρο τον σκορδα. και ο παο εχει.. βγενοπουλο, πατερα, βαρδινογιαννη κτλ..

ξερεις τι επαγκελετε ο Σκορδας??? οδοντιατρος.. για του ΠΑΟ δεν χρειαζετε να μιλησω ειναι απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στην Ευρωπη.

τωρα καταλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Δεν συγκρινα ομως τις αλλες ομαδες αλλα τον Ολυμπιακο με τον Παναθηναϊκο....Δες τι εχει ο Ολυμπιακος

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μιλουσα για τον ολυμπιακο.

εστω... τι εχει ρε φιλε ο ολυμπιακος???

στην μπαλα ενα κοκαλη

και στο μπασκετ τους Αγγελοπουλους.

εσεις απο την αλλη εχετε

στην μπαλα, Πατερα, Βγενοπουλο, βαρδινογιαννη

και στο μπασκετ αδερφους γιαννακοπουλους

θα μιλησεις κιαλλο??? το μπατζετ σας σαν ΠΑΟ γενικα ειναι 5 φορες το δικο μας.

και μια ζωη απο την γενια των παππουδων μας να το παρεις ο ολυμπιακος ηταν η φτωχη "λαικη" ομαδα.

και ο ΠΑΟ η ομαδα των πλουσιων.

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...