Jump to content

Ενας παρθενος που βαρεθηκε να ειναι Παρθενος...


valter

Recommended Posts

Γεια σας και απο μενα. Ειμαι ο Γιωργος απο Αθηνα, καλλιτεχνης και δημοσιοσχετιστας.

Ειμαι εντελως παρθενος απο ενυδρεια, αλλα εδω και 1 χρονο δε μπορω να Βγαλω το reef απο το μυαλο μου.

Δυστηχως το reef ειναι πολυ δυσκολο για εναν απειρο, οποτε θελω να ξεκινησω με ενα γλυκου νερου, και σιγα σιγα να μετακομισω στα αλμυρα.

θα σας ζαλισω αρκετα με ερωτησεις αλλα ευτυχως διαβαζω πολυ και ψαχνω οποτε δεν θα επαναλαμβανω πραγματα που σας εχουν πει και ξαναπει....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας :)

καλή αρχή :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στην παρέα φίλε μου!Είσαι στον κατάλληλο χώρο για να πάρεις άφθονες πληροφορίες :)

Καλή αρχή!

Link to comment
Share on other sites

Μην σε ανχονει το reef αν αυτο θες πηγαινε για αυτο δε θα εχεις κανενα προβλημα!!!Σου μιλαει ενας ακομα παρθενος.....και με reef ξεκινησα και εγω!!!Καλωσορισες λοιπον στο forum και στο χωρο του ενυδρειου και η αποφαση δικη σου!

Link to comment
Share on other sites

"Ενας παρθενος που βαρεθηκε να ειναι Παρθενος..."

ειπα και γω... :hysterical:

νομισα βγηκε καμια καινουργια ταινια... :)

Καλως ηλθες! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

welcome..

να ξερεις εμπιρια θα αποκτησεις με τον καιρο..αρκη να εχεις υπομονη, να ακους τις συμβουλες τον παιδιων του φορουμ μας, να ΑΓΑΠΑΣ αυτο που κανεις.. και ολα θα πανε καλα..

δεν ειναι αναγκη να κανεις "μισες" δουλειες.. θα σου προτηνα να ξεκινησεις με αυτο π θελεις, μη κολλας! :)

καλη συνεχεια ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

OXI ρε παιδια!!! με καταστρεψατε!! τι θελατε και ειπατε οτι μπορω να αρχισω με αυτο που γουσταρω...? πηγα και μια βολτα σημερα απο την Water-inn και τα εχασα.... ΠΑΩ ΓΙΑ REEF.

Link to comment
Share on other sites

OXI ρε παιδια!!! με καταστρεψατε!! τι θελατε και ειπατε οτι μπορω να αρχισω με αυτο που γουσταρω...? πηγα και μια βολτα σημερα απο την Water-inn και τα εχασα.... ΠΑΩ ΓΙΑ REEF.

:hysterical::thumbup::thumbup::buttrock::buttrock:

προσεχε...αργα αργα..δεν χρειαζοντε βιαστικες κινησεις...

καλη συνεχεια :):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...