Jump to content

κτηνοδία για ακομα μια φορα....


Recommended Posts

Αν πιασουν εναν τους και τον κρεμασουν απο τα μπιπ.......να δεις θα τολμησει κανεις να το ξανακανει.

Αλλα ειπαμε,ο ανθρωπος ειναι το χειροτερο ζωον απ'ολα......... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν πιασουν εναν τους και τον κρεμασουν απο τα μπιπ.......να δεις θα τολμησει κανεις να το ξανακανει.

Αλλα ειπαμε,ο ανθρωπος ειναι το χειροτερο ζωον απ'ολα......... :)

:thumbup: ...ρε δεν υπαρχουν νομοι δεν υπαρχει τπτ εδω στο ellada....κριμα! :thumbup::rolleyes::hysterical:

Έγινε επεξεργασία - krisos
Link to comment
Share on other sites

Αν πιασουν εναν τους και τον κρεμασουν απο τα μπιπ.......να δεις θα τολμησει κανεις να το ξανακανει.

Αλλα ειπαμε,ο ανθρωπος ειναι το χειροτερο ζωον απ'ολα......... :rolleyes:

.....δεν αξιζουν να τους λεμε ουτε ζωα..... :hysterical::) ειναι πολυυυυυυυυ χειροτεροι! :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

το να αγαπας τα ζωα ειναι χαρισμα, ανθρωπινο και φυσιολογικο.

το να μη τα αγαπας ειναι φυσιολογικο και ανθρωπινο.

το να τα μισεις ειναι ανθρωπινο.

αλλα το να τους κανεις κακο και μαλιστα με τετοιο τροπο δεν ειναι ουτε χαρισμα, ουτε ανθρωπινο ουτε φυσιολογικο.

η λεξη ντροπη δεν τους αρμοζει γιατι δεν ντρεπονται. απλα δεν υπαρχουν λογια. μακαρι καποτε να τους φανε τα σκυλια αργα και βασανιστηκα. δεν εχω αλλα λογια να περιγραψω να συναισθηματα που μου βγαζει το λινκ αν και δεν ειμαι και τοσο φιλοζωος με την εννοια οτι θα εχω σκυλο και θα τον προσεχω σαν παιδι μου.

Link to comment
Share on other sites

Το να μισείς ένα ζώο δεν είναι ανθρώπινο...

Το να ΣΕΒΕΣΑΙ όλα τα πλάσματα είναι ανθρώπινο...

Τι να πω τώρα? να αρχίζω να βρίζω? δεν έχει νόημα...

Σίγουρα θολώνεις από μίσος όταν βλέπεις τέτοια πράγματα αλλά πραγματικά τέτοιοι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι ... όχι μόνο για τα ζώα αλλά και για την ίδια την οικογένεια τους...

Link to comment
Share on other sites

Tι θα γινει πια με αυτους τους κυνηγους?δεν τους βαζω ολους στο ιδιο καζανι αλλα οι πιο πολλοι δεν λεγονται ανθρωποι καν!!!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά τέτοιοι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι ...

...και άρρωστοι.... :):rolleyes::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδευετε τα ζωα με τα ζωντανα. Τα πρωτα δυστυχως ανηκουν στο ανθρωπινο γενος.- :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...