Jump to content

Αισθάνομαι πολύ μικρός, μετά απο αυτό....


Big Blue

Recommended Posts

σιγα... απο τη ζηλια του το εφτιαξε.... εμεις εχουμε καλυτερα!!! ετσι παιδια?

Link to comment
Share on other sites

σιγα... απο τη ζηλια του το εφτιαξε.... εμεις εχουμε καλυτερα!!! ετσι παιδια?

Μαλλον ειναι μονταζ με Photoshop ! :thumbup::thumbup::):rolleyes::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

και μονταζ να μην ειναι, εχει σκεφτει κανεις γιατι στην Ελλαδα δεν μπορει ο καθενας να εχει τα λυτρα που θελει στο ενυδρειο του?δεν λεω για αυτους που ειναι οκ με τα λυτρα αλλα αυτους που δεν ειναι.γιατι να μην εχω ας πουμε λεω 1200 λυτρα η reef η γλυκου???εγω πιστευω ειναι πιο πολυ θεμα ΔΕΗ και 2ος λογος οτι στην Ελλαδα το χομπι δεν εχει και τους χιλιαδες χομπιστες γιατι αν ειμασταν χιλιαδες και τα καταστηματα θα ειχαν πιο πολυ ποικιλια και χαμηλωτερες τιμες ακομα και αναπαραγωγες ψαριων εντος Ελλαδας.πχ στο reef central τα ενυδρεια που εχουμε στην Ελλαδα τα εχουν για sump εκει και ουτε.μακαρι στο μελλον να αλλαξει αυτο

Link to comment
Share on other sites

:) καταρχην το ενυδρειο αυτο δεν το εχει χομπιστας .Βρεθηκα την περασμενη εβδομαδα sto dusseldorf της Γερμανιας και επσκευτηκα το ενυδρειο της πολης και ηταν οσο αφορα την κατασκευη το ιδιο.Πιστευω οτι ενα τετοιο ενυδρειο και για τους ξενους ειναι ασυμφορο.
Link to comment
Share on other sites

αχ αχ αχ!!! αυτα ειναι τελειο.

Link to comment
Share on other sites

αχ αχ αχ!!! αυτα ειναι τελειο.

Οταν θα κερδισω το Τζοκερ θα χαρισω ενα τετοιo στον Π.Σ.Φ.Ε. και θα παρω και δυο ακομα για μενα! :):rolleyes::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Οταν θα κερδισω το Τζοκερ θα χαρισω ενα τετοιo στον Π.Σ.Φ.Ε. και θα παρω και δυο ακομα για μενα! :):rolleyes::hysterical:

Σε εμενα τον συμπατριωτη..??Δεν θα δωσεις τπτ..??Μονο το γλυψιμο για τον Π.Σ.Φ.Ε...Καλα τα κραταω εγω αυτα.... :thumbup::thumbup::buttrock::buttrock::buttrock::P:hysterical::D:D:D

Link to comment
Share on other sites

οχαχαχα! :)) ..α ναι θα δωσωσ και στον φιλο μου τον Κωστη ενα ακομα και θα κληρωσωσ και αλλα δυο για το φορουμ ..ελπιζω να μην ακουγομαι υπερβολικος! :rolleyes::hysterical::thumbup::thumbup:

''τα λεφτα δεν ειναι το παν τα πολλα ομως ειναι ειναι !'' :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ενυδρειο μαλλον το ειχα δει πριν κατι μηνες...στο youtube

μου φαινετε οτι ειναι το ιδιο...

αν παλι δεν ειναι τοτε τι να πω,υπαρχει και δευτερο υπερθεαμα...

για ριχτε μια ματια να μου πειτε

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ενυδρειο μαλλον το ειχα δει πριν κατι μηνες...στο youtube

μου φαινετε οτι ειναι το ιδιο...

αν παλι δεν ειναι τοτε τι να πω,υπαρχει και δευτερο υπερθεαμα...

για ριχτε μια ματια να μου πειτε

Ναι πρέπει να είναι το ίδιο...πλέον κλείσαμε και με βιντεοσόκ!!!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα τεραστιο! :thumbup: να κανω μια ερωτηση????εαν ενα ενυδρειο 150 λιτρα κανει γυρω στα 200 ευρω,ποσο θα τους κοστισε αυτο που ειναι 5.000 λιτρα???:thumbup:

αλλα με τα δικα σας καμια σχεση!! :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - joanna pap
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα τεραστιο! :thumbup: να κανω μια ερωτηση????εαν ενα ενυδρειο 150 λιτρα κανει γυρω στα 200 ευρω,ποσο θα τους κοστισε αυτο που ειναι 5.000 λιτρα???:thumbup:

την στιγμη που το τυπακι αποφασησε να καμει αυτο το "παραθυρο στον υποβρυχιο κοσμο",παει να πει οτι τα οικονομικα του ειναι παρα πολυ καλα,και πανω απο ολα οτι θα τον φτανουν για να το συντυρισει για χρονια...

αλλα με τα δικα σας καμια σχεση!! :thumbup:

το ξερουμε...αν αυτος εχει ενυδρειο,τοτε εμεις εχουμε...λεκανες!!!πραγματικα ειναι ετη φωτος μπροστα το τυπακι...

Link to comment
Share on other sites

Guest aquarius

Παραθέτω τα παρακάτω αποσπάσματα από τη παρουσίαση του συγκεκριμμένου ενυδρείου στο RK, το οποίο θα μας προσγειώσει στη πραγματικότητα και θα δείξει την πραγματική ΥΠΕΡΒΟΛΗ και την ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΑ του ιδιοκτήτη αυτού του συστήματος:

"Each week 1500 liters of water is replaced with fresh artificial salt water. Reef Crystals salt with reverse osmosis water is used to prepare this water."

Για όσους δε κατάλαβαν, αυτό σημαίνει τουλάχιστον 50 κιλά αλατιού την εβδομάδα! :thumbup: Δηλαδή ~180 ευρώ την εβδομάδα, μόνο για αλάτι!!! :thumbup:

"I like the sand bed to look white, not green. I've also observed that the corals' colors develop better when the sand bed, together with the detritus in it, is removed every few weeks. It is quite a task, but the result is rewarding, in my opinion."

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

η απαντηση μου, ειναι του γνωστου αγγλου κυριουλη με χρονια τωρα βεβαια σπονσορα την ιδια την deltec....

δειτε και ...ονειρευτειτε....update μαιος 2009. :thumbup::thumbup:

http://www.reefbuilders.com/2009/05/22/dav...m-updated-2009/

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Guest aquarius

η απαντηση μου, ειναι του γνωστου αγγλου κυριουλη με χρονια τωρα βεβαια σπονσορα την ιδια την deltec....

δειτε και ...ονειρευτειτε....update μαιος 2009. :thumbup::thumbup:

http://www.reefbuilders.com/2009/05/22/dav...m-updated-2009/

:bowdown:

Αυτό δεν είναι απάντηση είναι μαχαιριά στη καρδιά!!! :bowdown:

Μάλλον δε θέλεις να προσγειωθούμε, έτσι?!? Ας πάμε σ' άλλους ΓΑΛΑΞΙΕΣ λοιπόν!!! :thumbup::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...