Jump to content

Συναντηση Ιουνιου


Δίας

Recommended Posts

Θελει καποιος :thumbup:

sae

cae

platy

και 1 sinodonti

Αν ειναι να βαλω παγιδα γιατι την περασμενη φορα δεν τα καταφερα με αποχη. :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - watchmaker
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οποιος εχει φραγκακια και κοραλλακια που του περισσευουνε,παρακαλω να τα φερει αυριο και να τα δωσει στον φιλο μου andrea 301 ο οποιος θα ειναι παρων στην συναντηση και θα μου τα φερει εδω πανω...

ευχαριστω εκ των προτερων....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυριο ειναι η μεγαλη στιγμη...Λεω να φυγω κατα τις 1 απο χαλκιδα και θα ερθω με το λεωφορειο...Μαλλον θα ερθει και ενας ξαδερφος..(Για βολτα και μονο)..Αυριο το πρωι πακεταρω το κερατοφυλλο και το φερνω..Να το βαλω σε διαφορα σακουλακια η ολα σε μια μεγαλη και θα παρει ο καθενας οτι θελει..??

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο olympico συναντιεσται κατα τις 5....

Κατα τι ωρα το διαλατε???

Link to comment
Share on other sites

Κατα τι ωρα το διαλατε???

Δυσκολη ερώτηση!όταν είχα πάει εγώ είχα φύγει κατα τις 7.30-8.00 αλλα δεν είχε φύγει κανένας αλλος!!!

Link to comment
Share on other sites

@ Koing Koing: Εγώ θα φέρω 2-3 σακουλάκια, αλλά άμα έχεις μερικά, καλό είναι να το μοιράσεις μήπως θέλει κάποιος φίλος αλλά έρθει απροετοίμαστος!

@ Giwrgos: Μα καλά δε βλέπεις το πρόγραμμα διαλέξεων; 8.30 αναμένεται να τελειώσει ο τελευταίος λέκτορας, βάλε και τις ερωτήσεις-απορίες :thumbup:

Σοβαρά πάντως, ό,τι ώρα θέλεις φεύγεις...αλλά δεν θα θέλεις.. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

@ Koing Koing: Εγώ θα φέρω 2-3 σακουλάκια, αλλά άμα έχεις μερικά, καλό είναι να το μοιράσεις μήπως θέλει κάποιος φίλος αλλά έρθει απροετοίμαστος!

@ Giwrgos: Μα καλά δε βλέπεις το πρόγραμμα διαλέξεων; 8.30 αναμένεται να τελειώσει ο τελευταίος λέκτορας, βάλε και τις ερωτήσεις-απορίες :thumbup:

Σοβαρά πάντως, ό,τι ώρα θέλεις φεύγεις...αλλά δεν θα θέλεις.. :thumbup:

Aλλη ερωτηση μου ειναι....Δεν εχω ενυδριακα σακουλακια αν τα βαλω σε πολιμπαγκ θα υπαρχει προβλημα..??

Link to comment
Share on other sites

Aλλη ερωτηση μου ειναι....Δεν εχω ενυδριακα σακουλακια αν τα βαλω σε πολιμπαγκ θα υπαρχει προβλημα..??

Τα φυτά δεν χρειάζονται νερό κατά τη μεταφορά, το βλέπεις άλλωστε και από τον τρόπο συσκευασίας από μαγαζί, το μόνο που θέλουν είναι υγρασία.

Ότι σακούλα και να φέρεις κάνει αρκεί να μην κλείσει σχετικά καλά...(την προηγούμενη φορά δεν είχαμε αρκετές σακούλες και ζητήσαμε από το μαγαζί σακούλες κανονικές... :thumbup: )

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Αφρικάνοι και οι άλλοι ( για να μην λένε οτι τους ξεχνάμε :thumbup: ) 3 ώρες και κάτι ψιλά μείνανε.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

andrea 301 ο οποιος θα ειναι παρων στην συναντηση

:thumbup::thumbup::thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία με φίλους και εκτός Αθηνών.Εμένα η χαρά μου ήταν διπλή αφού είχα και το αδελφό μου απο Θεσσαλονίκη (andreas 301) που ήλθε για την συνάντηση.

Πάντα τέτοια :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία και καλά, αλλά με στήσατε! Σας περίμενα με τις ώρες για να έρθετε τελικά τελευταία στιγμή! Να ξέρετε ότι είναι η τελευταία φορά που σας το συγχωρώ!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία με φίλους και εκτός Αθηνών.Εμένα η χαρά μου ήταν διπλή αφού είχα και το αδελφό μου απο Θεσσαλονίκη (andreas 301) που ήλθε για την συνάντηση.

Πάντα τέτοια :thumbup::thumbup:

:thumbup::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία και καλά, αλλά με στήσατε! Σας περίμενα με τις ώρες για να έρθετε τελικά τελευταία στιγμή! Να ξέρετε ότι είναι η τελευταία φορά που σας το συγχωρώ!!! :thumbup:

Xμμμ Χμμμ..:thumbup:...

Kριμας δεν σε προλαβα και ηθελα να καναμε και μια συζητηση...Παντως επεσε μια ιδεα στο τραπεζι για μια συναντηση σε καποιο τσιπουραδικο στην Χαλκιδα....

Τι λετε..??

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν και τοσημερινό καφεδάκι!!8.30 έφυγα και οι πιο πολύ ήταν ακόμα εκεί :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία και καλά, αλλά με στήσατε! Σας περίμενα με τις ώρες για να έρθετε τελικά τελευταία στιγμή! Να ξέρετε ότι είναι η τελευταία φορά που σας το συγχωρώ!!! :thumbup:

Συγνωμη μας πηρε ο υπνος.

Καλα που μας πηρες τηλεφωνο και μας ξυπνησες :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

δεν με πειθεις με τιποτα οτι ειναι ο αδερφος σου :thumbup:

χαρηκα που σε γνωρισα απο κοντα andreas301, μολις τωρα διαβασα την ταλαιπωρια σου για αυτους με τις ανωμαλες ορεξεις

κατα τα αλλα αλλη μια βαρετη συναντηση με τις κλασικες κουβεντες περι φιλτρων, ψαριων, τον τρουπη να αργει παραδοσιακα! και να συζηταμε την απαλλοτριωση του αδειου (ως γνωστον εκ πεποιθησεως) ενυδρειο μου

cu

ΥΓ Σταματη θελω ενα warning, ετσι για την εμπειρια :thumbup:

Περάσαμε πολύ ωραία με φίλους και εκτός Αθηνών.Εμένα η χαρά μου ήταν διπλή αφού είχα και το αδελφό μου απο Θεσσαλονίκη (andreas 301) που ήλθε για την συνάντηση.

Πάντα τέτοια :thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας ειπα...Ο ξαδερφος μου ψηθικε για ενυδριο.. :thumbup:

σωστός... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

[...] τον τρουπη να αργει παραδοσιακα! [...]

Πως αλλιώς θα κάνω εντύπωση???

Link to comment
Share on other sites

Πως αλλιώς θα κάνω εντύπωση???

Mε κοκκινο χαλι ισως..???Με την εμφανιση του Borat..??

Τοσοι τροποι υπαρχουν εσυ τον τροπο της νυφης διαλεξες.??

Link to comment
Share on other sites

Τοσοι τροποι υπαρχουν εσυ τον τροπο της νυφης διαλεξες.??

Είναι επειδή το όνειρό μου πάντα ήταν να ντυθώ νυφούλα :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας ειπα...Ο ξαδερφος μου ψηθικε για ενυδριο..:thumbup:

Εμ τι νόμιζες, θα γλύτωνε; Τόσες χειραψίες αντάλλαξε με τόσους φορείς του ιού... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...