Jump to content

Συναντηση Ιουνιου


Δίας

Recommended Posts

Ωραια ηταν εχθες η οποια ηταν και η πρωτη μου συναντηση.

Μπορω να πω με σιγουρια οτι η συναντηση ελαβε τελος κατα τις 22.30 περιπου...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποπο εχασα πολα δηλαδη..Καταραμενος ηλεκτικος και μετρο :thumbup::thumbup:

Ελεος απο τον πειραια μεχρι χαλκιδα 3 και μιση ωρες.. :thumbup: 11παρα 10 εφτασα χαλκιδα!

Link to comment
Share on other sites

Εμ τι νόμιζες, θα γλύτωνε; Τόσες χειραψίες αντάλλαξε με τόσους φορείς του ιού... :thumbup:

Το κακο ειναι οτι καθοταν κοντα στους ιους με το ψηλο πεχα

Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι οτι καθοταν κοντα στους ιους με το ψηλο πεχα

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τους φίλους για την πάντα θερμή υποδοχή όταν έρχομαι από Θεσσαλονίκη, για άλλη μια φορά περάσαμε πολύ ωραία, γνωρίσαμε νέους φίλους (κυριολεκτικά, και ήταν μια ευχάριστη αλλαγή από τα τα γνωστά πουρά που ήταν εκεί όπως πάντα). Όσο για τον ξάδελφο σου Κωστή δεν ξέρει με τι ιό έμπλεξε :thumbup::thumbup:

Η δική μου ημέρα έκλεισε με μία πρωτόγνωρη εμπειρία όπως ξέρετε που τελικά είχε πολύ πλάκα ΑΛΛΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟΥ ΟΥΡΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΣΑΣ. :thumbup::bowdown:

:bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Τον τρουπη δεν βλεπω και ανησυχω.. :thumbup::thumbup:

o Νικόλας έβλεπε ωραία ονείρα και μας ηρθε βραδυνές ώρες....... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

..κατι ειχε πει ο stormtrooper για αιθεριες υπαρξεις (μοντελα) γιατι δεν εχετε βγαλει καμια φωτογραφεια με αυτες ? ..μηπως τελικα ηταν παραπλανιτικα ολα οσα ειπατε? :thumbup::P;)

:thumbup::thumbup::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Αισχος! :P;)

Με τα ωράρια που τραβάω τον τελευταίο καιρό, και το ότι κατάφερα να πάω, θαύμα ήταν!!!

..κατι ειχε πει ο stormtrooper για αιθεριες υπαρξεις (μοντελα) γιατι δεν εχετε βγαλει καμια φωτογραφεια με αυτες ? ..μηπως τελικα ηταν παραπλανιτικα ολα οσα ειπατε? :thumbup::excl::excl:

:thumbup::thumbup::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Αν δεν πάρω εγώ φωτογραφική μαζί μου, κανείς δεν αξιώνεται να βγάλει φωτογραφίες της προκοπής! Καθίστε τώρα και φάτε τις αφεντομουτσουνάρες των ΑΖ-καμμένων!!! Στην επόμενη συνάντηση του Ιουλίου υπόσχομαι να κάνω εγώ.... "παιχνίδι" :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Με τα ωράρια που τραβάω τον τελευταίο καιρό, και το ότι κατάφερα να πάω, θαύμα ήταν!!!

Αν δεν πάρω εγώ φωτογραφική μαζί μου, κανείς δεν αξιώνεται να βγάλει φωτογραφίες της προκοπής! Καθίστε τώρα και φάτε τις αφεντομουτσουνάρες των ΑΖ-καμμένων!!! Στην επόμενη συνάντηση του Ιουλίου υπόσχομαι να κάνω εγώ.... "παιχνίδι" :bowdown:

χεχεχεχε! :thumbup: ..αυτα ειναι ! :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Με τα ωράρια που τραβάω τον τελευταίο καιρό, και το ότι κατάφερα να πάω, θαύμα ήταν!!!

Αν δεν πάρω εγώ φωτογραφική μαζί μου, κανείς δεν αξιώνεται να βγάλει φωτογραφίες της προκοπής! Καθίστε τώρα και φάτε τις αφεντομουτσουνάρες των ΑΖ-καμμένων!!! Στην επόμενη συνάντηση του Ιουλίου υπόσχομαι να κάνω εγώ.... "παιχνίδι" :thumbup:

Λεω να πουμε στο Olympico να βαλει τις σερβιτορες μιας και ειναι καλοκαιρι με μαγιο..?? Τι λετε,..?????

Link to comment
Share on other sites

Λεω να πουμε στο Olympico να βαλει τις σερβιτορες μιας και ειναι καλοκαιρι με μαγιο..?? Τι λετε,..?????

...αμα βγουν toplles ..ερχομαι και εγω! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

...αμα βγουν toplles ..ερχομαι και εγω! :thumbup:

εσυ, τον ιουλιο πρεπει να ερθεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Xμμμ Χμμμ.. :thumbup: ...

Παντως επεσε μια ιδεα στο τραπεζι για μια συναντηση σε καποιο τσιπουραδικο στην Χαλκιδα....

Τι λετε..??

και τωρα που ειναι καλοκαιρακι, να γινει μετα απο μπανακι.

προτεινω ενα απο τα επομενα 2 σκ. κανεις μεσα? μια ωρα ειναι μονο.

Link to comment
Share on other sites

και τωρα που ειναι καλοκαιρακι, να γινει μετα απο μπανακι.

προτεινω ενα απο τα επομενα 2 σκ. κανεις μεσα? μια ωρα ειναι μονο.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1. Που εχω μπλεξει ............Γ@&%#* ; :lmao:

:lmao::lmao::lmao::lmao::buttrock::P:P:thumbup::thumbup::lmao:

Υ.Γ. Παω στη μπανιερα να δοκιμασω την καινουργια μου υποβρυχια φωτογραφικη μηχανη (ευχαριστω Αποστολη - ΝΑVY).- :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...