Jump to content

The Bionic Burger


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 115
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοβαρα αν δεν αλιωθει το μπιφτεκι στην επομενη συναντηση κερναω 2 μπυρες!!! :(:(

Τετάρτη 24 Ιουνίου ψήθηκε...

Τετάρτη 29 Ιουλίου: post-3972-1248868734_thumb.jpg ...άθικτο και μυρίζει και καλά...

2 Mc... Farland παρακαλώ! :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν διατηρέιται για τόσο καιρό αυτό το είδος τροφής αλλα το σίγουρο είναι πως μόνο καλό δεν προκαλούν στον οργανισμό, σε μακροχρόνια χρήση. Αξίζει να δείτε το πολύ διαφωτιστικό ''ντοκιμαντερ'' Super Size Me το οποίο έγραψε, σκηνοθέτησε και πρωταγωνίστησε, υποδυόμενος τον εαυτό του ο Morgan Spurlock.

Αξίζει να ''ξοδέψετε'' 100' απο τη ζωή σας για να το δείτε και ίσως την αλλάξετε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν διατηρέιται για τόσο καιρό αυτό το είδος τροφής αλλα το σίγουρο είναι πως μόνο καλό δεν προκαλούν στον οργανισμό, σε μακροχρόνια χρήση. Αξίζει να δείτε το πολύ διαφωτιστικό ''ντοκιμαντερ'' Super Size Me το οποίο έγραψε, σκηνοθέτησε και πρωταγωνίστησε, υποδυόμενος τον εαυτό του ο Morgan Spurlock.

Αξίζει να ''ξοδέψετε'' 100' απο τη ζωή σας για να το δείτε και ίσως την αλλάξετε...

http://video.google.com/videoplay?docid=-1432315846377280008

:(:(

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα αν δεν αλιωθει το μπιφτεκι στην επομενη συναντηση κερναω 2 μπυρες!!! :(:(

κατι ειχες ταξει εσυ... τυχερε Γιωργο!!!

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη 24 Ιουνίου ψήθηκε...

Τετάρτη 29 Ιουλίου: post-3972-1248868734_thumb.jpg ...άθικτο και μυρίζει και καλά...

2 Mc... Farland παρακαλώ! :P

Με τι τεστ μετρησες?

Τα στικ δεν ειναι αξιοπιστα, παρε υγρα. :D

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη 24 Ιουνίου ψήθηκε...

Τετάρτη 29 Ιουλίου: post-3972-1248868734_thumb.jpg ...άθικτο και μυρίζει και καλά...

2 Mc... Farland παρακαλώ! :D

Εγω θα δοκιμαζα να δω τι γευση εχει κιολας... :P:wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα δοκιμαζα να δω τι γευση εχει κιολας... :wootwoot::thumbup:

ουτε "φρεσκο" πλεον!! :D:P:wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα "χαμπουργκερ" μονο κρεας δεν ειναι. Μια φορα εκανα το λαθος και δεν το ξανακανω με παρεσηραν φιλοι και θυμαμαι ειχε μια γευση ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορω να το χαρακτηρισω αλλοιως. Καλυτερα αν θες να φας ετοιμο φαγητο να παρεις σουβλακι παρα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τίποτα, άθικτο... απλά μερικά βράδια ακούω περίεργους ήχους μέσα απ' τη ντουλάπα που το έχω... μάλλον βρυκολάκιασε...:rasp:

...θα του χώσω κανένα ξύλινο παλούκι στο μπιφτέκι του για να κοιμάμαι ήσυχος... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, άθικτο... απλά μερικά βράδια ακούω περίεργους ήχους μέσα απ' τη ντουλάπα που το έχω... μάλλον βρυκολάκιασε...:rasp:

...θα του χώσω κανένα ξύλινο παλούκι στο μπιφτέκι του για να κοιμάμαι ήσυχος... :angry2:

Αν είναι ξύλινο πρέπει να είναι από ξύλο τίμιου σταυρού. Αλλιώς πρέπει να βρεις ασημένιο. Μη δοκιμάσεις παγοκόφτη! Δεν κάνει δουλειά...

Εκτός βέβαια και αν ο θόρυβος προέρχεται από... εντερικά προβλήματα που έχουν δημιουργηθεί σε έντομα που το δοκιμάσανε....

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ξύλινο πρέπει να είναι από ξύλο τίμιου σταυρού. Αλλιώς πρέπει να βρεις ασημένιο. Μη δοκιμάσεις παγοκόφτη! Δεν κάνει δουλειά...

Εκτός βέβαια και αν ο θόρυβος προέρχεται από... εντερικά προβλήματα που έχουν δημιουργηθεί σε έντομα που το δοκιμάσανε....

Μπλιάχ! Ποιος λογικός άνθρωπος θα είχε έντομα στη ντουλάπα του???!!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Μπλιάχ! Ποιος λογικός άνθρωπος θα είχε έντομα στη ντουλάπα του???!!! :rasp:

Κανείς!!! Αλλά τί σχέση έχει αυτό με σένα??? :angry2:

"Ποιος λογικός άνθρωπος θα είχε ένα McBurger τους τελευταίους 3 μήνες στη ντουλάπα του? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

"Ποιος λογικός άνθρωπος θα είχε ένα McBurger τους τελευταίους 3 μήνες στη ντουλάπα του? :rasp:

Υπερβολικός όπως πάντα... μόλις 2 μήνες και 11 μέρες το έχω ρε συ! :angry2:

Αποκλειστική φωτογράφηση Σεπτεμβρίου για το ΑΖ, το Bionic-burger!

post-3972-1252145407_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπερβολικός όπως πάντα... μόλις 2 μήνες και 11 μέρες το έχω ρε συ! :angry2:

Αποκλειστική φωτογράφηση Σεπτεμβρίου για το ΑΖ, το Bionic-burger!

post-3972-1252145407_thumb.jpg

Kαλα τωρα μιλας σοβαρα..... 2 μηνες και 11 μερες και ειναι ετσι????? :rasp::bowdown::o

Τι τρωμε ρε γμτ.... θα μας πεθανουν..... :rasp::excl::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Kαλα τωρα μιλας σοβαρα..... 2 μηνες και 11 μερες και ειναι ετσι????? :bowdown::o:rasp:

Τι τρωμε ρε γμτ.... θα μας πεθανουν..... :excl::thumbup::thumbdown:

:hysterical::hysterical:

Εγω γελαω :rasp:

Πλαστικο μπιφτεκι με γευση τιποτα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε ενα βιβλιο που διαβαζω αυτο τον καιρο που λεγεται "τα ζωα σε μεταφραση" της αυτιστικης(!) Temple Grandin, η οποια λογω της ιδιαιτεροτητας της να καταλαβαινει ευκολα τα ζωα (και τα προβληματα τους) προσλαμβανεται συχνα απο κτηνοτροφικες μοναδες να βρισκει τι δεν παει καλα με τα ζωα τους κλπ.

Μεσα σε ολα αναφερει οτι η macdonalds αγοραζει βοδινο κρεας απο 50 μοναδες, (δλδ βαζουν -τουλαχιστον και- αληθινο κρεας μεσα), και οτι τους κανουν και αυστηρους ελεγχους με ελεγκτες που αποκλειουν με το παραμικρο την μοναδα.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...