Jump to content

The Bionic Burger


Recommended Posts

για δοκιμασε το να μας πεις αν εχει και την ιδια γευση με την αρχικη του....

:ninja::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομιζω οτι ηρθε η ωρα να περασουμε στο δευτερο σταδιο του πειραματος. Να το φαει καποιος εθελοντης για να δουμε εαν εχει αναπτυχθει στο μπιφτεκι καποιος παθογονος μικροοργανισμος.

Το super size me δεν μπορει σε καμια περιπτωση να θεωρηθει οτι ειναι αντιπροσωπευτικο το αποτελεσμα του. Ο τυπος ετρωγε επι ενα μηνα ΜΟΝΟ McDonalds, τι περιμενεις μετα απο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::hysterical::ninja::hysterical:

Πω ρε φίλε!!!Δεν το είχα δει το θέμα αυτό και έπαθα πλάκα!Ευτυχώς το έχω κόψει αυτό το είδος φαγητού εδώ και χρόνια!!!Είμαι περίεργος να δω σε πόσα χρόνια θα αρχίσει να χαλάει!!!Στο βίντεο στην 1η δημοσίευση υπήρχε ένα burger από το 1989 αν δεν κάνω λάθος!Πόσες δεκαετίες να θέλει να λιώσει αυτό άραγε???

Link to comment
Share on other sites

Έχω πραγματικά σοκαριστεί.. Και η αλήθεια είναι πως έχω φάει κοπάδια Mc donalds και burger king σαν φοιτητής... Το απίστευτο είναι πως και το ψωμί φαίνεται άθικτο! Είναι δυνατον μετά απο τόσους μήνες να μην έχει βγάλει ιχνος μούχλας;!

Link to comment
Share on other sites

Πέτα το όσο είναι καιρός γιατί σε βλέπω, μετά από 2-3 χρόνια που θα ¨ζει¨ ακόμα αυτό το πράγμα, να έχεις δεθεί συναισθηματικά και να μην θέλεις να το αποχωριστείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο οσο πειραματα και να κανεις ποτε δεν θα με σταματησεις να τρωω αυτες τις αηδιες! :hysterical::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο οσο πειραματα και να κανεις ποτε δεν θα με σταματησεις να τρωω αυτες τις αηδιες! :hysterical::ninja:

Ετσι...

Ειμαι ικανος... να το δοκιμασω τωρα με γαστρεντεριτιδα... να δω αν θα μεινω οκ!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο οσο πειραματα και να κανεις ποτε δεν θα με σταματησεις να τρωω αυτες τις αηδιες! :huh:;)

Αμα ειναι ενα jumbo cheese και μια πατατες με σως απο το Queen στη γλυφαδα ειμαι μεσα.

Καπακι μια βαφλα-παγωτο με σιροπι μπανανα και μετα απεναντι στο ιρλανδεζικο για μπυρονια :D

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι ενα jumbo cheese και μια πατατες με σως απο το Queen στη γλυφαδα ειμαι μεσα.

Καπακι μια βαφλα-παγωτο με σιροπι μπανανα και μετα απεναντι στο ιρλανδεζικο για μπυρονια :D

Κανονισε μονο το ποτε... Σαββατο ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Κανονισε μονο το ποτε... Σαββατο ειναι καλα?

Δεν θελεις να μαθεις το προγραμμα μου τις επομενες μερες :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελεις να μαθεις το προγραμμα μου τις επομενες μερες :huh:

Το εχω μαθει ηδη.... :D

Απλα... σε ενα μισαωρο διαλειμμα... μια χαρα τη βολευουμε!!! ;)

Μην παμε μεγαλη εβδομαδα.. δε λεει!!! :unsure:

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι ενα jumbo cheese και μια πατατες με σως απο το Queen στη γλυφαδα ειμαι μεσα.

Καπακι μια βαφλα-παγωτο με σιροπι μπανανα και μετα απεναντι στο ιρλανδεζικο για μπυρονια :D

Επιτελους μια σοβαρη προταση που ξεφευγει απο το καθιερωμενο ελληνικο ταβερνα κοψιδια.

Ειμαι μεσα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μια σοβαρη προταση που ξεφευγει απο το καθιερωμενο ελληνικο ταβερνα κοψιδια.

Ειμαι μεσα. :D

Θα παμε με ποδηλατα, ομως, ετσι??

Link to comment
Share on other sites

πως θα γυρίσουμε δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

και για τούς δύσπιστους που θεωρούν ότι υπάρχει έλεγχος ώστε να μην έχουμε δηλητήρια στο πιάτο μας

Από τις 84.000 χημικές ουσίες που βρίσκονται στα ράφια των καταστημάτων στις HΠA, σχεδόν στο 20%, (περίπου 17.000) η σύστασή τους παραμένει μυστική, σύμφωνα με την αμερικανική Yπηρεσία Προστασίας Περιβάλλοντος. Πρόκειται για μία κατάσταση που αφήνει παντελώς απροστάτευτους τους καταναλωτές, αφού δεν γνωρίζουν σε ποιες τοξικές ουσίες κινδυνεύουν να εκτεθούν και, επιπλέον, εγκυμονεί ανυπολόγιστους κινδύνους για το περιβάλλον.

διαβάστε και τα υπόλοιπα εδώ

http://www.chemist.gr/2010/03/3019/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι τόσο περήφανος... :)

...το μεγαλώνω από τότε που ψήθηκε... :)

10 μήνες+ :) Σημερινές!

P5123540.jpg

P5123541.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεκα μηνες+ ε?Ε δεν ειμαστε καθολου καλα.Ουτε στο ελαχιστο δεν εχει αλλοιωθει?

Link to comment
Share on other sites

Δεκα μηνες+ ε?Ε δεν ειμαστε καθολου καλα.Ουτε στο ελαχιστο δεν εχει αλλοιωθει?

Καθόλου, απλά ξεράθηκε, μυρωδάτο μυρωδάτο είναι! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ναι ειναι αληθεια....εχω γνωστο που εχει κανει το ιδιο πειραμα με τις πατατες του mc..... σας πληροφορω οτι οχι 10 μηνες αλλα 2 χρονια οι πατατες εδειχναν οπως κ την πρωτη μερα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...