Jump to content

25litro Enydrio


Recommended Posts

μπορει να ΒΑΛΕΙΣ 2-3 aplle snail οπως λεει ο koing koing 8 neon και 8-9 red cherry

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θελω να ρωτησω μπορω να βαλω και γαριδες και applesnail ή και καναν μονομαχο

Link to comment
Share on other sites

εχω ξεκινηση και ενα 8λιτρο για να μεγαλονω τα μωρα(μη ρωτας ετσι για σιγουρια) και θα αλαζω νερο 2 φορες περιπου 0,5 απο το ενυδρειο τους για ποσο θα πρεπει να το στρωνω και με ποσα φιλα επεισεις δεν σκοπευω να το φυτεψω το εχω γεμισει με πετρες πιθαρια και αλλες κρυψωνες θα ανοχλησει αυτο

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι τα αρτεμια φυτα ή κατι σαν γαριδες

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα το φυτεψω μονο με ενα ειδος συνγκεκριμενου φυτου και θα προσπαθησω να μεγαλωνω τα μωρα για να μην ειναι αδειο οχι ολα 1,2 αν ολα παν καλα με τις συνθικες

Link to comment
Share on other sites

makis997 προσπάθησε να χρησιμοποιείς σημεία στίξης και το enter. Δυσκολεύομαι πολύ να διαβάσω.

Εφοσον το θες για να μεγαλώνεις μωρά προτείνω να βάλεις αμμο, φιλτρο,θερμοστατη,ψυξη και θα εισαι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον το θες για να μεγαλώνεις μωρά προτείνω να βάλεις αμμο, φιλτρο,θερμοστατη,ψυξη και θα εισαι μια χαρα.

Ευχαριστω οχι οτι ειναι αναγκη να μεγαλωνω μωρα αλλα να μην ειναι ιδιο ειναι παλιο και κριμη ειναι να γινει διακοσμηση σε αποθηκη ή καδο δηλαδη μπορω να μεγαλωσω μωρα και ριξτε μια ματια εδω ειναι το ενυδρειο

post-13794-1246537602_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

βεβαια θα βαλω και java moss και ολα τα περιφεριακα

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ΓΙΑΛΑ ειναι οτι πρεπει για ανθοδοχείο, κανενα σαλιγκάρι και άντε κανένα μικρο φυτό. Επισης για ανθοδοχείο μπορει να χρησιμοποιηθεί για ψάρια ΟΧΙ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιανου τα μωρα θα μεγαλωνουν εκει μέσα????? :):) ΌΛο αυτό το θέμα μου θυμίζει το hobby των κινέζων να μεγαλώνει γατάκια σε βάζα....Sorry αλλα δεν κρατηθηκα....

Link to comment
Share on other sites

Ποιανου τα μωρα θα μεγαλωνουν εκει μέσα????? :):) ΌΛο αυτό το θέμα μου θυμίζει το hobby των κινέζων να μεγαλώνει γατάκια σε βάζα....Sorry αλλα δεν κρατηθηκα....

χαζοι ή απαντηση εννοειτε τα αυγα ρων γαριδων

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου θα σου δώσω μία συμβουλή για το ντεκορ,βγάλε τα πλαστικά...κάντο να δείξει πιο φυσικό..Για τα υπόλοιπα καλύπτεσαι από τον φίλο viciouscircle

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...