Jump to content

Ετοιμο το ενυδρειο.....


teow12

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους!!!!!!

Ετοιμο το ενυδρειο με του 4 δισκους

300L

white butterfly

blue diamond

golden dragon

maldoro

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το ενυδριο σου...Και οι δισκοι σου κουκλακια...

Ας κανω 2 επισημανσεις...Πιστευω πως θα εδειχνε πιο ωραιο το ενυδριο σου αν εχει ενα μονοχρωμο Background..Πχ ενα καφε σκουρο....Επεισης ειδα πως μεσα στο ενυδριο εχεις ενα θαλασσινο κοχυλι...Θα σου προτεινα να το εβγαζες πρωτων για να δωσεις μεγαλυτερη φυσικοτητα και δευτερον γιατι εχει την ταση να σκληραινει το νερο ενω εσυ το θες μαλακο...

Με αρκετη αγαπη και με λιγο διαβασμα θα γινει ενα τελειο Δισκαδικο... :thumbup::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο το ενυδρειο σου!

Οσον αφορα στο θεμα των κοχυλιων καλο θα ηταν οπως ειπε και ο Koing Koing να τα βγαλεις!!!

Απο εκει και περα αν θες ανε μια αναλυτικη παρουσιαση του ενυδρειου αλλα και του εξοπλισμου σου :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

οραιοι οι δισκοι σου αλλα το ντεκορ σου θελει δουλεια.θα σου προτεινα αν δε θελεις να ξοδεψεις χρηματα να βαλεις μια σκουρα αφησα και καμια ριζα,ολα τα αλλα ειναι παριτα και ειδικα τα κοχυλια!!!!!!!!!!!!!!!! ειναι σαν να παιζεις ρωσικη ρουλετα...... :thumbup::thumbup::thumbup::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αρχή φίλε μου,

αλλά θα σου πρότεινα και εγώ να απομακρύνεις το κοχύλι και να βάλεις μια σκουρόχρωμη μπλέ αφίσα(η καφέ πάει πιο πολύ στους άγριους) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσπάθεια φίλε μου. Θα συμφωνήσω με τα παιδιά για τα κοχύλια και την αφίσα και θα πρότεινα την προσθήκη περισσότερων ξύλων. Επίσης πες μας αν θέλεις για τις παραμέτρους του νερού και για τις διαδικασίες προετοιμασίας του νερού σου και τις αλλαγές.

Καλή συνέχεια :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - freezer
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...