Jump to content

2η συνάντηση βορείου Ελλάδος


Sta8hs000

Recommended Posts

Κανοντας απλα μια σκεψη, χωρις να θελω να βιαζομαι και μετα απο μια ΤΡΟΜΕΡΗ 1η συναντηση στην βορεια Ελλαδα και πιο συγκεκριμενα στην Θεσσαλονικη..

Θα ηθελα να ρωτησω ΟΛΟΥΣ τους φιλους και συμφορουμιτες αν θα θελαν μια τετοια συναντηση να ξαναπραγματοποιηθει, και οχι υποχρεωτικα στην Θεσσαλονικη μπορουμε να παμε πχ στην παραλια τις κατερινης, στην χαλκιδικη, στην ομορφη καβαλα κτλ κτλ κτλ...

Θα υπαχει ανταποκριση?? τι λετε???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γνώμη μου, χωρίς να μου πέφτει άμεσος λόγος, είναι να καθιερώσετε συγκεκριμένες ημερομηνίες μηνιαίως όπου θα κάνετε τις συναντήσεις και πιθανόν να μεταβάλλεται η τοποθεσία για να εξυπηρετούνται και άλλα μέλη του φόρουμ.

Αν σταθεροποιήσετε κάποιες ημερομηνίες τότε όλα θα είναι πιο εύκολα.

Στην πορεία μπορούμε να οργανώνουμε και συναντήσεις μεταξύ των συναντήσεων, δηλαδή οι της Β.Ελλάδας με αυτούς της Κεντρικής και Ν.Ελλάδας!

Όλα εξαρτώνται από εσάς! Εμείς έχουμε τις καθιερωμένες συναντήσεις. Κάντε το κι εσείς και νομίζω πως μετά όλα τ'άλλα θα είναι εύκολα!

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα για θεσσ.

Link to comment
Share on other sites

εμεις οι βοριοι πιστευω οτι ειμαστε οι τελευταιοι που πρεπει να εχουμε λογο..

και για να γινω πιο κατανοητος.. απο Θεσσαλονικη για παραδηγμα η καβαλα ειναι μιαμιση ωρα.. κτλ

δεν πρεπει να παραπονιωμαστε για το μερος..

οι Φιλοι μας απο το νοτο πρεπει να επιλεξουν τι θελουν (γιατι θα κανουν ολοκληρο ταξιδι) και εμεις αυτο π θα κανουμε ειναι να επιλεξουμε το σωστο χωρο για να περασουμε καλα...

:thumbup::thumbup:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, χωρίς να μου πέφτει άμεσος λόγος, είναι να καθιερώσετε συγκεκριμένες ημερομηνίες μηνιαίως όπου θα κάνετε τις συναντήσεις και πιθανόν να μεταβάλλεται η τοποθεσία για να εξυπηρετούνται και άλλα μέλη του φόρουμ.

Αν σταθεροποιήσετε κάποιες ημερομηνίες τότε όλα θα είναι πιο εύκολα.

Στην πορεία μπορούμε να οργανώνουμε και συναντήσεις μεταξύ των συναντήσεων, δηλαδή οι της Β.Ελλάδας με αυτούς της Κεντρικής και Ν.Ελλάδας!

Όλα εξαρτώνται από εσάς! Εμείς έχουμε τις καθιερωμένες συναντήσεις. Κάντε το κι εσείς και νομίζω πως μετά όλα τ'άλλα θα είναι εύκολα!

Φιλε Νικο, το προβλημα ειναι οτι ειμαστε λιγα ατομα. και απο οτι καταλαβαινεις δεν γινετε να μαζευομαστε

πχ 5 - 6 ατομα στις συγκεντρωσεις.. Γιαυτο θελουμε και την δικη σας ενυσχηση!!! :thumbup::thumbup:

Αυτο π εχω στο μυαλο μου ειναι να γινει μια συγκεντωση στην χαλκιδικη πχ να κανουμε το μπανακι μας και μετα να φαμε το ψαρακι μας στην ταβερνα.

κατι τετοιο.. :thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο, το προβλημα ειναι οτι ειμαστε λιγα ατομα. και απο οτι καταλαβαινεις δεν γινετε να μαζευομαστε

πχ 5 - 6 ατομα στις συγκεντρωσεις.. Γιαυτο θελουμε και την δικη σας ενυσχηση!!! :thumbup::thumbup:

Αυτο π εχω στο μυαλο μου ειναι να γινει μια συγκεντωση στην χαλκιδικη πχ να κανουμε το μπανακι μας και μετα να φαμε το ψαρακι μας στην ταβερνα.

κατι τετοιο.. :thumbup::bowdown:

Τα 5-6 άτομα του ενός μήνα, θα γίνουν 8-9 του επόμενου, 14-45 του μεθεπόμενου κ.ο.κ.

Εγώ αυτό που είδα είναι ότι άτομα υπάρχουν, αλλά δεν υπάρχει ακόμα η οργάνωση. Εδώ σε 'μας (σε κάποιους από εμάς) έχει μπει στο αίμα μας το ότι κάθε 2ο Σάββατο του κάθε μήνα θα βρεθούμε. Κάποιοι μέχρι και τις καλοκαιρινές τους διακοπές οργανώνουν βάση της συνάντηση του Αυγούστου! Αν το κάνετε στάνταρ κι εσείς όλα θα κυλήσουν ομαλά και ανοδικά πιστεύω!

Το ΑΖ είναι δύναμη στον χώρο. Συνεχώς υποδέχεται καινούρια μέλη απ'όλα τα μέρη της Ελλάδας και είναι ένας κύριος παράγοντας για την αύξηση των χομπιστών, αλλά και για την βελτίωση της ποιότητας του χόμπι. Αν οργανωθείτε, όχι μόνο δεν θα είστε λίγα άτομα, αλλά θα έχετε συνεχώς και περισσότερα άτομα! Μη ξεχνάς ότι εδώ είμαστε Αθήνα ΜΟΝΟ και μαζευόμαστε 50 άτομα για πλάκα. Εσείς είσαστε Θεσ/νίκη. αλλά και περίχωρα... Μπορείτε να είστε πολύ περισσότεροι για πλάκα!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, η εμπειρία από αντίστοιχες καταστάσεις λέει ότι: πρέπει να δημιουργηθεί ένας μικρός πυρήνας από 4-5 άτομα με τακτικές συναντήσεις. Αυτός ο πυρήνας θα προσελκύσει άτομα σε τροχιά γύρω του που λόγω της βαρυτικής έλξης δεν θα μπορούν να απομακρυνθούν. (Είδατε, τα έχει λύσει όλα η φύση :thumbup::thumbup: ). Αν υπάρχει ενδιαφέρον εγώ είμαι μέσα. Σήμερα μπορεί να είναι στη Θεσσαλονίκη, αύριο στην Καβάλα, μεθαύριο στην Κατερίνη κα πάει λέγοντας...

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτος ο πυρηνας 4-5 ατομα σιγουρα υπαρχει και νομιζω ειναι και μεγαλυτερος αριθμος. Και εγω μεσα ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Άντε παιδια να βρεθούμε απο κοντά, μιας και δε μπόρεσα στη 1η συνάντηση να 'ρθω. +1 Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμής για Θεσσαλονικη:

1. Sta8hs000

2. space4711

3. salamander

4. akranidis

5. antonis t83

και ο Johhny_ για καβάλα - ξάνθη.

πατε καλα...?εμενα με ξεχασατε....????ΠΑΡΩΩΩΝ :thumbup::thumbup:
Link to comment
Share on other sites

1. Sta8hs000

2. space4711

3. salamander

4. akranidis

5. antonis t83

6.crumel75

7.Klaz

και ο Johhny_ για καβάλα - ξάνθη.

κατι παει να γινει.. :thumbup:

9. lion_

Link to comment
Share on other sites

1. Sta8hs000

2. space4711

3. salamander

4. akranidis

5. antonis t83

6.crumel75

7.Klaz

8 lion_

και ο Johhny_ για καβάλα - ξάνθη

Μολις κλεισουμε σιγουρι 10αδα ξεκιναμε προτασεις για ημερομινιες... :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Aπο αθηνα θα εχουμε τπτ?????

απο καβαλα?? Χρηστο?? Τριανταφυλλε???

απο Εβρο?? απο Γιαννενα??

που ειστε ρε παδια :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να απαντησω με σιγουρια... :thumbup:

Κλειστε εσεις μερα και αν μπορεσω θα κατεβω! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1. Sta8hs000

2. space4711

3. salamander

4. akranidis

5. antonis t83

6.crumel75

7.Klaz

8 lion_

και ο Johhny_ για καβάλα - ξάνθη

Μολις κλεισουμε σιγουρι 10αδα ξεκιναμε προτασεις για ημερομινιες... :thumbup::thumbup:

Μετα τον lion_ ας μπω και εγω στη λιστα ... 9.theodor72

Αντε για το δεκαρι το καλό !!!

Link to comment
Share on other sites

1. Sta8hs000

2. space4711

3. salamander

4. akranidis

5. antonis t83

6.crumel75

7.Klaz

8 lion_

9.theodor72

και ο Johhny_ για καβάλα - ξάνθη

παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για την ημερομηνια...

Link to comment
Share on other sites

επισης περιμενω απαντηση απο τους φιλους μου Μιλτο και Μπαμπινο...

#babinio

#miltosbitoulis2

:thumbup::thumbup:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Μια μερα αφου τελειωσω εξεταστικη >>????!!! super!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...