Jump to content

Λαδι για τις αφισες.


karaman

Recommended Posts

Εχει χρησιμοποιησει κανεις αυτο το προιον?www.seaviewinfo.com

Το χρησιμοιποησα προσφατα και ειδα τεραστια διαφορα στο ποσο εντονα φαινεται η αφισα.Εχω φωτο πως ειναι τωρα το ενυδρειο αλλα δυστυχως δεν εχω σε φωτογραφια το πριν για να δειτε τη διαφορα.Ειλικρινα σας μιλαω αλλαξε ολη η εικονα και η φωτεινοτητα του ενυδρειου.Εχω μενει εκπληκτος!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σε συγκριση με το απλό σπιτικό λαδάκι ή το καθόλου;

Στο παλιό ενυδρείο είχα βάλει αφίσα περνώντας πριν την επιφάνεια με βαμβάκι και λίγο ελαιόλαδο.

Εβγαλα και τις φυσαλίδες με πλαστική κάρτα τράπεζας και δεν συγκρινόταν με πριν

που την είχα απλά κρεμασμένη.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα και ποσο πηγε το μαλλι?

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να πω δειτε το video demonstration και δειτε το ολο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σε συγκριση με το σπιτικο λαδακι δεν εχω ιδεα γιατι δεν το εχω δοκιμασει αλλα χωρις να ειμαι σιγουρος πιστευω οτι θα εχει διαφορα.Το μαλλι πηγε 5,90 η 6,90 ευροπουλα,δεν θυμαμαι ακριβως παντως καπου εκει πηγε.Εγω το χρησιμοποιησα στην αφισα του μεγαλου που ειναι 80x40 και ξοδεψα το 1/3 περιπου του προιοντος.Θελετε να ανεβασω φοτο του προιντος η απαγορευεται?

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρεις να βάζεις φόντο με ελαιόλαδο, καλό, σπιτικό :thumbup: , όλα τα άλλα είναι πεταμένα λ7... (IMO)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι ετσι οπως τα λες.Παντως εγω δεν εχο δοκιμασει ο σπιτικο λαδακι για να ξερω αν εχει διαφορα η οχι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορει να ειναι ετσι οπως τα λες.Παντως εγω δεν εχο δοκιμασει ο σπιτικο λαδακι για να ξερω αν εχει διαφορα η οχι.

Εγω την εβαλα με νερο και ππηρα τον αερα με χαρακα.... αλλα μια χαρα ειναι και ομορφο και φωτεινο!!

Με λαδι δεν το δοκιμασα, αλλα ξερω πως το υλικό που είναι φτιαγμενο οι αφισες μπαινει και σε πολλες μαρκιζες μαγαζων το οποίο το κολανε με νερο και σαπουνι.

Εφω έβαλα μονο νερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

delta η βαζελινη οντως κανει δουλεια ?

αμα ειναι να βαλω αλλιος λαδακι :P

Link to comment
Share on other sites

βαζελινη :P

:ninja::blink::blink:

(Εγω σελοταιπ)

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε, με τα λάδια, όταν θέλετε να καθαρίσετε το ενυδρείο απο πίσω, ή οταν αλλάξετε "αφίσα" δεν είναι χάλια;

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε, με τα λάδια, όταν θέλετε να καθαρίσετε το ενυδρείο απο πίσω, ή οταν αλλάξετε "αφίσα" δεν είναι χάλια;

Όχι.... γιατι το λάδι μενει... και εσυ προσθετεις μετα κι αλλο για την επόμενη αφισα!! :P

Link to comment
Share on other sites

Όχι.... γιατι το λάδι μενει... και εσυ προσθετεις μετα κι αλλο για την επόμενη αφισα!! :ninja:

.... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

βασικα για να ερθουμε επι του θεματος.

εκτως απο τα λαδακια της γιαγιας κλπ.

εχει κανεις αγωρασει αυτο το προιων για να ξερουμε αν ειναι καλο αρκετα για αυτο που

διχνει στα βιντεο της σελιδας ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά έβαλα ΛΑΔΙ νυχιών....μπορώ να πω πολύ καλό,άλλα δεν κολλάει πολύ..... :bowdown::bowdown:

http://www.otc.gr/product_info.php?products_id=397

Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά έβαλα ΛΑΔΙ νυχιών....μπορώ να πω πολύ καλό,άλλα δεν κολλάει πολύ..... :bowdown::rasp:

http://www.otc.gr/product_info.php?products_id=397

Δυναμώνει τα εύθραυστα και αδύναμα νύχια

Ενισχύει την υγιή ανάπτυξη των νυχιών

θρέφει τα νύχια ώστε συμπληρωματικά να βοηθά

και να ενισχύει την όποια αντιμυκητιασική θεραπεία

Εκτος οτι θα χρειαστηκες 5-6 μπουκαλακια, αν καταλαθος ..... ερθει σε επαφη με το νερο .......... :hysterical::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με λάδι και ένα στυλό bic κάνεις ένα κόλλημα μαμάτο, τι ειδικά λάδια και νύχια μου λέτε... δηλαδή αυτό δεν έχει κολλήσει καλά? http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=136886 Ελαιόλαδο Κρανιδίου παρακαλώ! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

...Ελαιόλαδο Κρανιδίου παρακαλώ! :bowdown:
Ααααα και εσυ εισαι του αλλο ακρου :bowdown:

Αυτο το φυλας για σαλατα, στην αφισα βαζε φτηνο ηλιελαιο.

Link to comment
Share on other sites

ηλιελαιο μινερβα...

πριν http://img684.yfrog.com/i/dsc01466b.jpg/

κ μετα http://img684.yfrog.com/i/dsc01468d.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Ελαιόλαδο Λευκαδίτικο απ'το χωράφι μου...

Δεν πάω για off topic... Κι εγώ σκεφτόμουν να πάρω κάποιο επώνυμο αλλά με τράβηξε φίλος απ'το γιακά.

Τσάμπα λεφτά!Απόδειξη:

Link to comment
Share on other sites

Δυναμώνει τα εύθραυστα και αδύναμα νύχια

Ενισχύει την υγιή ανάπτυξη των νυχιών

θρέφει τα νύχια ώστε συμπληρωματικά να βοηθά

και να ενισχύει την όποια αντιμυκητιασική θεραπεία

Εκτος οτι θα χρειαστηκες 5-6 μπουκαλακια, αν καταλαθος ..... ερθει σε επαφη με το νερο .......... :hysterical::bowdown:

πίστεψε με μόνο ένα χρειάστηκα.......στην αφίσα είπαμε με λίγο βαμβάκι,όχι να το πιουν τα έρμα τα ψάρια :bowdown::rasp:

όντως δυναμώνει τα λέπια......

Έγινε επεξεργασία - konstantinos 808
Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις λαδι σε αφισα απο χαρτονι (βαμενη με μπογια σπρευ) και οχι σε γυαλιστερη εμποριου?

Μεγάλο το βάρος,πρέπει να το στηρίξεις και με άλλο τρόπο ταυτόχρονα...

Προτείνω να το σφηνώσεις αν μπαίνει ανάμεσα στο κάτω πλαίσιο και το τζάμι για να πάρει το βάρος.

Τώρα σχετικά με το λάδι....Είναι ουδέτερο και ίσως δε χαλάσει τη μπογιά,μπορεί να διεισδύσει στο χαρτόνι και να το μουσκέψει.Θα σου είναι δύσκολο να διώξεις τον εγκλωβισμένο αέρα.

Κάνε μια δοκιμή σε ένα άλλο μικρό κομμάτι για να μην πάει τσάμπα ο κόπος.

Μια ακόμη πρόταση είναι να φτιάξεις μακέτα αυτό που θες και να το πας για ψηφιακή εκτύπωση σε συνθετικό υλικό.Θέλει λίγο ψάξιμο και το κόστος ανεβαίνει αλλά θα γλυτώσεις κάποιο ποσό από τα σπρέι και θα έχεις

αθάνατη αφίσα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...