Jump to content

ΤΟ ΠΑΝΤΡΕΜΑ


Recommended Posts

Λόγω υπερβολικής άλγης έκανα ένα πείραμα. πήρα απο τον ΜΑΛΙΑΚΟ ΚΟΛΠΟ ερημίτες και τους εβαλα στο θαλασσινό μου ενυδρείο. εδώ και 2 ημέρες κάνουν καποια δουλεια με την άλγη. εχω βάλει κάπου στους 10 νέους εργάτες!!!!! περιμένω σχόλια και παρατηρήσεις για την ορθότητα του παντρέματος.

post-6953-1245090828_thumb.jpgpost-6953-1245090843_thumb.jpgpost-6953-1245090888_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν είσαι ο πρώτος που το έχει κάνει.... :thumbup:

κάνουν πολύ καλύτερη δουλειά απο τους αλοδαπούς εργάτες :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Λόγω υπερβολικής άλγης έκανα ένα πείραμα. πήρα απο τον ΜΑΛΙΑΚΟ ΚΟΛΠΟ ερημίτες και τους εβαλα στο θαλασσινό μου ενυδρείο. εδώ και 2 ημέρες κάνουν καποια δουλεια με την άλγη. εχω βάλει κάπου στους 10 νέους εργάτες!!!!! περιμένω σχόλια και παρατηρήσεις για την ορθότητα του παντρέματος.

post-6953-1245090828_thumb.jpgpost-6953-1245090843_thumb.jpgpost-6953-1245090888_thumb.jpg

το λες λες και τους έφερες από την καραϊβική σίγα από το Λογγο τους έφερες.ΑΑΑΑΑ και που είσαι περιμένω να μου φέρεις. καλό καθάρισμα.(Λογγανιτες, Λογγανιτησες)

Link to comment
Share on other sites

το λες λες και τους έφερες από την καραϊβική σίγα από το Λογγο τους έφερες.ΑΑΑΑΑ και που είσαι περιμένω να μου φέρεις. καλό καθάρισμα.(Λογγανιτες, Λογγανιτησες)

εσένα θα σου δώσω τον ΣΤΑΘΗ NA σου χαιδεψει το μουσι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εσένα θα σου δώσω τον ΣΤΑΘΗ NA σου χαιδεψει το μουσι!!!!!!

τι θα γίνει ρε κουμπάρε κανέναν ερημίτη πατριώτη θα μας φέρεις??????

Link to comment
Share on other sites

φτου μη τα ματιασω κανανε πολυ καλη δουλεια. μονο ελπιζω να μην πειραξουν κανενα κοραλι. το σαλιγκαρι παντος το στριμωξανε

Link to comment
Share on other sites

φτου μη τα ματιασω κανανε πολυ καλη δουλεια. μονο ελπιζω να μην πειραξουν κανενα κοραλι. το σαλιγκαρι παντος το στριμωξανε

για βάλε καμία φώτο να δούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μεσα σε 2 βδομαδες τα παλικαρια κανανε πολυ καλη δουλεια. το σημειο που σας δειχνω ηταν γεματο γκαζον αλγης!!!!post-6953-1246050333_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οι Μεσογειακοί (αλγοβόροι) ερημίτες, κάνουν αποδεδειγμένα εξαιρετική δουλειά σε τροπικό περιβάλλον και είναι ανθεκτικότεροι και κατά πολύ μακροβιότεροι, από τους ξαδέλφους τους τροπικούς.

Να τους χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

είναι ακίνδυνοι????σε ένα περιβάλλων με κοραλια θα έκαναν???αν ειναι ετσι τι τα θελουμε τα t.snail κλπ????? :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν πειραξει τιποτα. σε εμενα ειναι απολυτα ασφαλες. απλα θελουν καινουργια καβουκια. και αλληλοχτυπιουνται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν πειραξει τιποτα. σε εμενα ειναι απολυτα ασφαλες. απλα θελουν καινουργια καβουκια. και αλληλοχτυπιουνται.

Τι ειδους αλγη εχεις;

Απο κοραλια σιγουρα ειναι ασφαλες;

Link to comment
Share on other sites

Τι ειδους αλγη εχεις;

Απο κοραλια σιγουρα ειναι ασφαλες;

εχω ολες τις αλγες............... εχω γεμισει αλγες και μου επνηξαν τον βραχο. οι ερημιτες αυτοι μου καθαρισανε τον αραγωνιτη και σε μερικα βραχια. δεν πειραξανε μανιταρια εφιλια και ανεμωνη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...