Jump to content

αγγελοψαρο με θαμπο ματι


Recommended Posts

ενα απο τα αγγελοψαρα μου εχει κανει μια μεμβρανι πανω απο το ενα του ματι

δεν εχει περιεργη συμπεριφορα

κολυμπαει κανονικα

το ενυδρειο δεν εχει ξαναπερασει αρρωστια και το εχω 2 χρονια

δυστηχως δεν εχω μετρησεις απο το ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή νερού 30% σήμερα , 30% μεθαύριο και ενημέρωσε μας , εάν το πρόβλημα παρουσιάστηκε το τελευταίο 48ωρο θα επανέλθει .

Link to comment
Share on other sites

Σταματη καλο δεν θα ηταν να συμπληρωση και την φορμα διαγνωσης μας???

εγω την δινω παντος.. ειναι ΕΔΩ!

αν μπορεις συμπληρωσε την.

Link to comment
Share on other sites

ναι το προβλημα παρουσιαστηκε χτες θα κανω αλλαγες νερου σημερα και αυριο και θα δουμε

ευχαρηστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Σταματη καλο δεν θα ηταν να συμπληρωση και την φορμα διαγνωσης μας???

εγω την δινω παντος.. ειναι ΕΔΩ!

αν μπορεις συμπληρωσε την.

Εγω δίνω απαντήσεις σύμφωνα με τα στοιχεία που έχω τώρα .

Η συμπλήρωση της φόρμας φυσικά και μας βοηθά στο καλύτερο εντοπισμό και της ασθένειας και της αιτίας που τη δημιούργησε .

Η δε φωτογραφία είναι απαραίτητη πάντα και του ενυδρείου και του ψαριού , ακόμα και όταν απλά μας επιβεβαιώνει τη περιγραφή .

Δεν μπορώ όμως ( και με έχει κουράσει ) να υποχρεώνω τον άλλο να συμπληρώνει τη φόρμα .

Συν οτι λόγο τρεξίματος που έχω το τελευταίο καιρό δεν έχω το χρόνο και προσπαθώ να είμαι σύντομος , χωρίς όμως να συστήνω φάρμακα που μπορεί να μας δυσκολέψουν στη συνέχεια .

Εσυ πολύ σωστά έκανες και έδωσες το λίνκ απο τη φόρμα και αυτό πρέπει να κάνεις (όσο αντέχεις ) και σε ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Εγω δίνω απαντήσεις σύμφωνα με τα στοιχεία που έχω τώρα .

Η συμπλήρωση της φόρμας φυσικά και μας βοηθά στο καλύτερο εντοπισμό και της ασθένειας και της αιτίας που τη δημιούργησε .

Η δε φωτογραφία είναι απαραίτητη πάντα και του ενυδρείου και του ψαριού , ακόμα και όταν απλά μας επιβεβαιώνει τη περιγραφή .

Δεν μπορώ όμως ( και με έχει κουράσει ) να υποχρεώνω τον άλλο να συμπληρώνει τη φόρμα .

Συν οτι λόγο τρεξίματος που έχω το τελευταίο καιρό δεν έχω το χρόνο και προσπαθώ να είμαι σύντομος , χωρίς όμως να συστήνω φάρμακα που μπορεί να μας δυσκολέψουν στη συνέχεια .

Εσυ πολύ σωστά έκανες και έδωσες το λίνκ απο τη φόρμα και αυτό πρέπει να κάνεις (όσο αντέχεις ) και σε ευχαριστώ .

:P:P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...